Магістр наук Ступінь у галузі глобального управління бізнесом

Загальні відомості

Опис програми

Програма:

Магістр в управлінні глобальним бізнесом

Тривалість:

Один рік

Наявність:

Ця пропозиція доступна всім потенційним студентам, які відповідають критеріям входу:

 • Ступінь бакалавра з будь-якої дисципліни або BHMS
  Диплом PG, або Сертифікат випускника RGU в галузі управління міжнародним готельного бізнесу
 • Знання англійської мови на мінімальному рівні, еквівалентному IELTS 6.0

Огляд

M.Sc. в Управлінні глобальним бізнесом орієнтована на студентів зі ступенем бакалавра, з або без професійного досвіду. Він пропонує розуміння економічного та людського менеджменту в сучасній глобальній та швидко розвивається середовищі. Вона забезпечує високий рівень та інноваційну освіту, щоб дати студентам можливість набути навичок та дисципліни для посади керівників у сфері послуг або в широкому спектрі інших галузей.

M.Sc. в Глобальному Управлінні Бізнес складається з інтенсивного, викладається семестр 6 місяців на кампусі BHMS в Люцерні, Швейцарія, і другий семестр, протягом якого студенти будуть проводити свій дослідницький проект / дисертацію. Протягом цього другого семестру студенти можуть вибрати стажування в Швейцарії або за кордоном і додати безцінний досвід до їхнього профілю. Нагорода підтверджується Університетом Роберта Гордона, Великобританія. Студенти, таким чином, навчаються в швейцарському середовищі, яке зберігає репутацію світового класу в індустрії гостинності і отримує остаточну нагороду від одного з найпопулярніших університетів Великобританії, з якими BHMS має давні відносини.

BHMS є членом школи освітянської групи "Bénédict", заснованої в 1928 році, метою якої є надання освіти дорослих людям з бажанням досягти успіху. Школа Bénédict є однією з найбільших приватних освітніх організацій у Швейцарії та щорічно викладає понад 15 000 студентів та студентів, які працюють за сумісництвом. Студенти навчаються на спеціалізованому факультеті, який, крім своїх академічних повноважень, надає ноу-хау та досвід у сфері гостинності та бізнесу. Це гарантує, що те, що вивчається в класі, є сучасним і може застосовуватися в повсякденному діловому середовищі в реальних ситуаціях.

Мета програми

M.Sc. в Global Business Management розробляє теоретичні та оперативні знання студентів про поточні теми та розробки в міжнародному діловому світі. Це дозволить випускникам або ініціювати, або посилити кар'єру в широкому спектрі галузей. Через різні навчальні модулі та стажування студенти навчаються:

 • використовувати ініціативу і взяти на себе відповідальність
 • вирішити проблеми творчими та інноваційними способами
 • приймати рішення в складних ситуаціях
 • продовжуй самостійно навчатися і професійно розвиватися
 • ефективно спілкуватися з колегами та широкою аудиторією в різних засобах масової інформації.

Програма пропонує студентам надійну академічну освіту та, якщо брати участь у стажуванні в галузі гостинності в Швейцарії, професійна компетентність та передавальні навички, які є безцінними у будь-якій подальшій кар'єрі. Це носить значну цінність і престиж з роботодавцями по всьому світу.

Студенти вивчають системи обслуговування їжі, широкий спектр програм управління бізнесом, іноземні мови та навички керівництва, щоб назвати декілька навчальних дисциплін. Протягом всієї програми, швейцарські чесноти, такі як дисципліна, пунктуальність, етика та гігієна, заохочуються, оскільки вони дуже цінуються.

Оплачувана промислове розміщення в Швейцарії

Залежно від попереднього досвіду студентів, мовних навичок та професіоналізму, під час другого етапу програми можуть бути здійснені різноманітні місця розташування основних функціональних областей індустрії гостинності. Це дасть студентам неоціненний досвід роботи в галузі послуг та передавальні навички, які важливі для багатьох галузей промисловості.

Заробітна плата в галузі навчання в Швейцарії, укладена між асоціацією роботодавців і Спілкою працівників, наразі встановлюється мінімальною вартістю CHF 2'396 на місяць. Від цієї зарплати студенти повинні платити за проживання, харчування та податки. Середній чистий дохід на місяць коливається від 1'200 до 1'400.

Курс таймс

Академічні курси проводяться:

З понеділка по п'ятницю з 09:00 до 12:00 та з 14:00 до 17:00 суботні курси можуть бути запропоновані в певних умовах з 11:00 до 17:00.

Професійні курси можуть проводитися в різний час залежно від предмету:

З понеділка по п'ятницю з 09:00 до 14:00 або з 15:30 до 20:30.

Студенти повинні планувати до 20 годин домашньої роботи та підготовчого читання на тиждень.

Зміст курсу

Семінари спеціалістів

У рамках своєї програми М.С. студенти мають можливість взяти участь у спеціальному тематичному семінарі, який пропонується протягом 2-3 днів під час перервної тижня. Програма семінару включає доповідачів галузі та галузеву екскурсію. Після закінчення навчання студенти отримують сертифікат.

 • СПА та оздоровчий сектор
 • Розкішні бренди та управління послугами
 • Спорт та події маркетингу

Кожен курс семінару-спеціаліста складається з 15-20 годин запрошених доповідачів, галузевих екскурсій та практичних додатків. Сертифікати про закінчення видаються в кінці академічного семестру.

Науково-дослідний проект / Дисертація

Студенти зобов'язані провести науково-дослідний проект або дисертацію у другому семестрі разом з факультативним стажуванням для завершення кредитування магістра. Це дозволяє студентам розробляти і представляти глибокі, критичні дослідження по темі гостинності за їх вибором.

Місцезнаходження

Люцерн, Швейцарія

Споживання

Лютий, травень, серпень і листопад. Будь ласка, зв'яжіться з приймальною комісією BHMS для наступного прийому.

Свята

Заплановано відповідно до святкового плану BHMS, і його можна завантажити з веб-сайту BHMS під «Шкільні календарі».

Останнє оновлення Бер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

Welcome to BHMS, Business and Hotel Management school! BHMS is one of the world's leading hospitality schools, located in the heart of Lucerne, a vibrant and beautiful city in Switzerland.

Welcome to BHMS, Business and Hotel Management school! BHMS is one of the world's leading hospitality schools, located in the heart of Lucerne, a vibrant and beautiful city in Switzerland. Згорнути