Магістр ділового адміністрування - MBA

Загальні відомості

Опис програми

Universidad UNIACC MBA зможе розвивати лідерство у складних національних та міжнародних організаціях. Очікується, що після закінчення навчального процесу вони зможуть досягти цього лідерства, використовуючи різні інструменти та стратегічні навички, виходячи з їх твердого формування у різних сферах вищого керівництва.

У той же час він покладе на службу організаціям свої управлінські навички та вміння, орієнтовані на вирішення проблем, переговори, комунікацію, колективну роботу та лідерство, а також стратегічне бачення, яке дає їм змогу стикатися з проблемами глобальної, мінливої ​​середовища і дуже конкурентоспроможні.


Вимоги до вступників

  • Чилійські і іноземні заявники , що входять в магістратурі в Universidad UNIACC повинні представити свою ступінь бакалавра або професійний, оригінал або легалізовані перед тим в нотаріуса, рівень і зміст досліджень ступеня еквівалентні тим , які потрібні для отримання ступеня бакалавра. У разі іноземного заявника, він повинен представити їх вчений ступінь або професійна апостиль ступеня або схвалений чилійське консульство в країні походження і Міністерстві закордонних справ в Чилі.
  • Уявити чіткі і розбірливо фотокопію обох сторін посвідчення особи.
  • Зустрічайте інші вимоги для прийому, встановлених в Університеті для даної програми.


опис режиму

Режим онлайн дозволяє інновації в будівництві навчання, що поєднує в собі використання декількох мультимедійних ресурсів (відео, інтерактивні модулі, анімації, ігри, вікторини, віртуального спілкування, електронні бібліотеки, відеоконференції, віртуальні кімнати і т.д.) через платформу віртуальне навчання Universidad UNIACC .

Таким чином, студенти розвивають свої процеси гнучко, відповідно до власних характеристик, сприяючи їх вивченню шляхом самоконтролю часу, роблячи навчання, роботу та особисте життя сумісним, таким чином, отримуючи максимальну користь від індивідуальної мотивації.


меш


накладено борг податок і що процес реєстрації?

Для отримання інформації про тарифи та вартості на початку наступного класу, будь ласка, зв'яжіться з Приймальної Department.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

La Universidad de Artes, Ciencias y Comunicación, UNIACC, es una Corporación de Educación Superior Privada Autónoma. Su visión consiste en ser una Universidad reconocida por su oferta de enseñanza ter ... Детальніше

La Universidad de Artes, Ciencias y Comunicación, UNIACC, es una Corporación de Educación Superior Privada Autónoma. Su visión consiste en ser una Universidad reconocida por su oferta de enseñanza terciaria de calidad en sus distintas modalidades de enseñanza y aprendizaje -presencial, semipresencial y no presencial (full online)- , de modo que sus programas faciliten el acceso a la formación superior a todos quienes deseen formarse en las áreas artísticas, de las ciencias sociales y de administración, con énfasis en la comunicación, uso de tecnologías e innovación. Згорнути