Магістр ділового адміністрування - MBA

Загальні відомості

Опис програми

MBA Waikato - це високо практична кваліфікація світового класу. Він створений для того, щоб озброїти лідерів та менеджерів, що розвиваються, навичками та здатністю бути трейлблейзерами, які можуть керувати неоднозначністю, складністю та постійно мінливим бізнес-середовищем.

Школа управління Waikato прагне розвивати інноваційних та етичних бізнес-лідерів, які підтримують бізнес-школа, яка орієнтована на дослідження світового класу в галузі лідерства через інновації та відповідальне управління.

Знання та досвід, які наші учасники вносять у клас, цінуються. Визнаючи це, ми створили програму, яка надихне, навчить і трансформує наших випускників МВА. Сильний акцент робиться на вивченні дій, і цей стиль прикладного навчання забезпечує практичне застосування теорії та забезпечує негайне повернення інвестицій.

Ми часто чуємо, як наші учасники кажуть: "Те, що я сьогодні дізнався, я можу застосувати завтра", що підтверджує дуже практичний характер змісту нашого курсу. З нашим MBA, навчитися вести з впевненістю, застосовувати інновації та зробити зв'язки, що мають значення. Під час магістратури MBA учасники переходять від функціонального до стратегічного менеджменту, від фахівця до загального мислення, від місцевої до глобальної перспективи та від структурованих до інноваційних ідей.

Ласкаво просимо до школи Waikato Management і нашої трансформаційної програми MBA. Приєднуйтесь до нас, щоб розпочати подорож, яка змінює життя.

Троєкрасна акція "Корона"

Waikato School of Management займає 1% з близько 14 000 бізнес-шкіл по всьому світу, які заробили статус акредитації Triple Crown - міжнародного визнання передового досвіду в галузі бізнес-освіти. Наша установа, школа та програма магістра ділового адміністрування були визнані різними світовими рейтингами.

  • Асоціація підвищення кваліфікації колегіальних шкіл бізнесу (AACSB) AACSB визнає установи, які підтримують свою місію та основні цінності, працюють над поширенням інтересів світової управлінської освіти та участі в спільноті AACSB провідних бізнес-шкіл.
  • Асоціація акредитації МВА - AMBA нагороджується кращими програмами на міжнародному рівні, що визначає найвищий рівень досягнень в післядипломній бізнес-освіті. Студенти, бізнес-школи, випускники та роботодавці визнають AMBA як золотий стандарт.
  • Система підвищення ефективності EFMD - EQUIS є провідною міжнародною системою оцінки якості, вдосконалення та акредитації вищих навчальних закладів у сфері управління та управління бізнесом.
  • CEO Magazine MBA Rankings - Waikato MBA зберіг свій статус рівня в CEO Global Magazine Rankings 2018, з першого досягнення цього рейтингу в 2017 році. Waikato є одним з 18 бізнес-шкіл за межами Північної Америки та Європи для досягнення цього статусу.

Чому Вайкато?

Найпопулярніші причини для вибору Вайкато для вашого мандрівки MBA

  • Основні дисципліни інновацій, керівництва та відповідального управління переплетені до програми
  • Triple Crown акредитована трьома глобальними організаціями з акредитації - AACSB, AMBA та EQUIS.
  • Менші розміри класу означають високий рівень взаємодії з викладачами та однокласниками
  • Звичайні оцінки зарахування створюють професійно та культурно різноманітні когорти для покращення навчання та створення мереж.
  • Гнучкі варіанти навчання відповідно до вашого розкладу та способу життя.
  • Вартість програми включає всі витрати на навчальну поїздку та навчальні матеріали

Програми

Заявки на програму Waikato MBA можна заповнити через Інтернет-портал The University of Waikato адресою enrol.waikato.ac.nz

Щодо критеріїв вступу та вимог до англійської мови, будь ласка, відвідайте waikato.ac.nz/go/MBA.

Останнє оновлення Жов 2019

Про навчальний заклад

This University is provides students with a full and dynamic university experience, distinctive in character, and pursuing strong international links to advance knowledge. A commitment to producing qu ... Детальніше

This University is provides students with a full and dynamic university experience, distinctive in character, and pursuing strong international links to advance knowledge. A commitment to producing quality research that aims to solve the worlds greatest issues has led to the University being among the 100 universities for research impact. Згорнути