Магістр ділового адміністрування (MBA)

Загальні відомості

Опис програми

Магістр ділового адміністрування (MBA)

Одним з найбільш авторитетних програм у регіоні, UMW MBA робить більше, ніж поширювати знання - це перетворює уми та надає учням навички, необхідні для сучасного ділового світу.

Незалежно від того, чи ви розвиваєте управлінські навички, шукаєте кар'єру або розвиваєте підприємницьку перевагу, ступінь магістра в галузі управління бізнесом поставить вас на шлях до успіху. Поєднуючи теорію з практикою, ступінь магістра ділового адміністрування UMW дозволить вам отримати глибоке розуміння найкращих практик у конкурентному бізнес-середовищі та підготувати вас до позиції підвищеної відповідальності та лідерства.

Чи є програма MBA UMW правильною для мене?

Майстер ділового адміністрування в коледжі бізнесу UMW - це відмінний вибір для нових та досвідчених фахівців, які хочуть взяти на себе керівні та керівні посади в різних організаційних умовах. Кандидати повинні - але не зобов'язані - мати два або більше років професійного або технічного досвіду роботи.

Що я навчу?

Програма MBA призначена для створення креативних лідерів та сприяє факультету з великим діловим досвідом та академічними повноваженнями. UMW надає вам знання та навички, необхідні для управління технічними та людськими сторонами організацій. Ми об'єднуємо основні курси, які сприяють лідерству, командній роботі та вирішенні проблем з вибором фахівців, які просувають ваші особисті цілі. Ви отримаєте розуміння найкращих практик у конкурентному бізнес-середовищі. Інші можливості включають мережеві зв'язки в межах спільноти Фредериксбург / Стаффорд через однокласників та запрошених доповідачів, орієнтованих на всю програму.

Яку кар'єру я буду готова?

Випускники програми UMW MBA добре підготовлені до різноманітних лідерських позицій у компаніях Fortune 500, державних установах, не для прибутку та підприємницьких заходах. Недавні випускники програми MBA в UMW вийшли на посади з такими організаціями, як Boeing, Booz Allen Hamilton, Citibank, Geico, General Dynamics, Intuit, Lockheed Martin, JP Morgan Chase та Northrop Grumman.

Які наші випускники говорять про програму MBA UMW?

У програмі МВА University of Mary Washington запропоновано зручний засіб для розвитку ділових навичок у класі вночі та надання їм роботи на наступний день. Мій UMW MBA дасть мені велику перевагу в бізнесі та моїй кар'єрі.

- Пітер О'Хара, П.Е., старший викладач інженерних консалтингових послуг, Середньоатлантичний

Програма МВА University of Mary Washington закликала мене бути лідером-візіонером і дала мені можливість негайно застосувати бізнес-принципи на своєму робочому місці. Я також отримав безцінну мережу якісних людей, які були моїми однокласниками та професорами.

- Ларрі Ендрюс 11, директор з фінансів / бухгалтерського обліку, Раппахоннок Електричний Кооператив

Скільки часу потрібно для завершення програми?

UMW пропонує курси в своїй програмі МВА у різних форматах та місцях, включаючи вечірню програму в наших містечках в Стаффорді та Далгрені, призначених для тих, хто має на увазі обов'язки та сімейні обов'язки. Більшість класів зустрічаються одну ніч на тиждень протягом восьми тижнів. Візьміть повне навантаження на курс, щоб закінчити через два роки або менше, або одночасно проходити курс. Вам дозволено шість років закінчити ступінь.

Коли і як я хочу подати заявку на прийняття до програми?

Щоб зареєструватися протягом осіннього семестру, запропонована дата подання заявка на 1 серпня. (Всі студенти, що подають заяву на отримання аспірантури, повинні подати заявку на вступ до падіння до 1 березня). Для весни запропонована дата подання до 15 листопада. За літо термін, це 1 квітня. UMW приймає заявки на дату подачі заявки на прокат, доступний на просторі.

Ми закликаємо аплікантів, будь ласка, зателефонуйте в кабінет прийому до випускників за тел. 540-286-8030 або електронною поштою graduate@umw.edu, щоб обговорити терміни подання заявки для кожної конкретної програми.

Отримайте початковий курс на курси, підписавшись на другий восьмитижневий сеанс осені семестру, який розпочнеться в жовтні або навесні семестру, який розпочнеться у березні. Або приєднайтеся до програми MBA як студента, що не є студентом.

Як я можу дізнатись більше про програму MBA UMW?

Контактна інформація:

Девід Харгер

Заступник директора з прийому випускників

UMW Graduate Admissions

540-286-8088

dharger@umw.edu або graduate@umw.edu

Останнє оновлення Гру 2018

Про навчальний заклад

The University of Mary Washington is one of Virginia’s outstanding public liberal arts universities, providing a superior education that inspires and enables our students to make positive changes in t ... Детальніше

The University of Mary Washington is one of Virginia’s outstanding public liberal arts universities, providing a superior education that inspires and enables our students to make positive changes in the world. Згорнути

Акредитації

AACSB Accredited