Магістр ділового адміністрування (MBA)

Загальні відомості

Опис програми

Магістр ділового адміністрування Університету Редфорда (MBA) забезпечує широку, багатофункціональну освіту в основних сферах бізнесу з цільовими факультативами в галузі аналітики та інновацій, призначених для підготовки студентів до передових керівних ролей як у приватному, так і в державному секторах світової економіки. Випускні курси для бізнесу надають можливості для експериментального навчання, які залучають студентів до навчального процесу, тим самим забезпечуючи міст між теорією та практикою.

Студенти денної форми навчання MBA Radford Univeristy походять з широкого спектру бакалаврських установ та фонових груп, але вони мають, як правило, одне спільне. Багато з цих студентів - молодші професіонали, які тільки починають свою кар’єру, і вони обрали нашу програму як найкращий шлях для початку своєї подорожі. Вправляючи гнучкість варіантів програми MBA, ці студенти здатні задовольнити свої професійні потреби.

Хоча наші штатні студенти, як правило, мають менше ніж п’ять років досвіду роботи, вони є різноманітною групою, до якої входять студенти з усього світу, дехто з п'ятьма, десятими, а то й двадцятирічним стажем роботи. Однак вони збираються разом, оскільки бачать MBA як цінну частину свого інструментарію для майбутнього.

Очні студенти MBA, як правило, мають курси, заплановані з понеділка по четвер, що залишає п’ятницю для студентів для участі у багатьох можливостях професійного розвитку, що пропонуються в Редфордському університеті та в усьому регіоні. Наш офіс спонсорує п’ятницю з серії професійних розробок «Коричнева сумка» протягом семестру, яка орієнтована на денного студента та включає відповідних запрошених доповідачів та індивідуальні поради щодо розвитку кар’єри.

Інші можливості для студентів, які навчаються на денній формі, включають асистенти випускників, залучення до Асоціації студентів MBA, доступ до наших заходів у Коледжі бізнесу та економіки та семінарі ораторів, прикладні проекти в регіональному та глобальному бізнесі, можливості для волонтерів та багато іншого!

Останнє оновлення Жов 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

Whether you are a current or potential student, or a parent, alumnus, business professional, or interested visitor, browse our wide range of AACSB-accredited educational programs, get to know our exce ... Детальніше

Whether you are a current or potential student, or a parent, alumnus, business professional, or interested visitor, browse our wide range of AACSB-accredited educational programs, get to know our excellent faculty and staff, and explore our superb facilities. We prepare students for professional career success in business and non-profit organizations by focusing on a unique combination of two of today’s timely challenges: analytics and innovation. Join with us as we build on our past accomplishments and adapt to a rapidly-changing global economy with our active, technology-rich learning environment. Згорнути