Магістр ділового адміністрування (MBA)

Загальні відомості

Опис програми

Магістр ділового адміністрування (MBA) є ступенем магістра управління бізнесом.

Програма МВА зазвичай дозволяє студенту вибрати концентрацію в галузі бухгалтерського обліку, фінансів, менеджменту, кадрових ресурсів, маркетингу, ланцюжка постачання, підприємництва, соціальних мереж, кібербезпеки та інформаційних технологій у спосіб, найбільш відповідний аналізу управління та стратегії.

Бізнес-школи пропонують однорічні програми та традиційні дворічні програми з навчанням від $ 20 000 доларів США за навчальний рік, хоча для стипендій, які працюють на високому рівні, доступні стипендії за частковими ступенями на основі IELTS (6.5) та TOEFL (90) іспитів, а також CGPA та GRE (300) або GMAT (550) іспитів.

Багато програм МВА включають тренінг та практичний досвід, у формі дослідницьких проектів, презентацій, можливостей OPT та CPT .businessman, production planning, controlГеральт / Піксабай

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

McGovern Education Groupis the highest performing international student placement provider in our region of the United States.

McGovern Education Groupis the highest performing international student placement provider in our region of the United States. Згорнути