Магістр ділового адміністрування (MBA)

Загальні відомості

Опис програми

Огляд

Якщо ви знаходитесь в нашому прекрасному кампусі або в центрі Філадельфії в нашому центрі міста, ми пропонуємо 3 різних варіанти програми, які забезпечують виняткову гнучкість та доступність за ціною.

Студенти можуть закінчити Fast-Track MBA протягом одного року або закінчити свою MBA в своєму власному темпі з професійним МВА. Випускний сертифікат менеджменту може дати вам конкурентну перевагу на ринку праці та всього лише 8 місяців.

Варіанти МВА

 • MBA в Bloomsburg University
 • MBA в центрі міста Філадельфія

Ця AACSB-акредитована програма МВА спрямована на розвиток лідерських навичок і забезпечує теоретичну, аналітичну та експлуатаційну експертизу, менеджери повинні вирішувати проблеми управління людськими та матеріальними ресурсами в динамічному, конкурентному середовищі.

 • Акредитація AACSB - золотий стандарт для програм МВА. Акредитація AACSB є відмінною рисою передового досвіду в галузі бізнес-освіти, і вона була зароблена менш ніж на п'яти відсотках світових бізнес-програм.
 • Розвиток лідерства - розробити можливості лідерства, які доповнять ваш досвід роботи та стримують вашу кар'єру.
 • Реальна Світова Заява - програма підкреслює практичні вправи, тематичні дослідження, прикладні проекти та стажування, які дозволяють студентам легко переходити від ділового світу до своїх досліджень.
 • Вартість - Your MBA Рішення: AACSB / Tuition = Найкраще значення для ваших грошей!

Стратегічні комунікації на рівні MBA

BU - це 16-а акредитована бізнес-школа в країні, яка пропонує курс стратегічних комунікацій на рівні МВА в рамках навчальної програми МВА.

Ця програма допомагає студентам розвиватися - вміння передавати стратегічні цілі, плани та операції для зацікавлених організацій - таким чином, що покращує комунікаційні потоки та оперативну ефективність. Студенти з цими навичками матимуть яскраву перевагу при вступі на робоче місце,

Мій МВА

Існує процедура прийому в дорогу, тому заявки приймаються цілий рік. Студенти можуть приймати участь в освітніх, весняних або літніх семестрах. Програма визначає студентів на підставі оцінки минулих академічних досягнень, вміння до вищої освіти, професійних досягнень та мотивації до успіху. Повні програми включають наступні пункти:

 • Офіційні реквізити з акредитованого навчального закладу із зазначенням ступеня бакалавра.
 • Офіційні реквізити з усіх установ, де заявник отримав ступінь бакалавра або вищу освіту, повинен бути наданий. Ступені, отримані від університетів, що не є членами Сполучених Штатів, будуть оцінюватися індивідуально
 • Три рекомендаційні листи
 • Поточне резюме
 • GMAT або GRE: Відмова доступний на підставі академічного та / або професійного досвіду
 • Заява про кар'єрні цілі

Міжнародні заявники, чия рідна мова не є англійською, має подати офіційний іспит з англійської мови як іноземної мови (TOEFL) протягом попереднього року, а також наявні дані про фінансові можливості. Міжнародні заявки повинні бути заповнені щонайменше за чотири місяці до початку семестру подання заявки. Необхідний переклад стенограми до ГПС за шкалою 4.0.

Група МВА бере керівництво до краю

Напевно, Елісон Гартселл ніколи не ходив у кемпінг, навіть не на найпростіших походах. Отже, чому б не зробити вашу першу справжню пригоду на відкритому повітрі на вершині гірського піку в північно-східній частині Сполучених Штатів. Вона зробила.

"Ну, я не був насправді впевнений, чого очікувати", - каже Харцелль 17, випускник управління бізнесом та студентка першого курсу магістра бізнес-адміністрування в Bloomsburg University .

Розвиток лідерських навичок є серцем програми MBA MBA, що забезпечує теоретичних, аналітичних та експлуатаційних експертиз менеджерів, необхідних для вирішення завдань управління людськими та матеріальними ресурсами в динамічному, конкурентному середовищі.

"Я зрозумів, що можу натиснути моє тіло і розум набагато далі, ніж я думав, і я можу зробити все, що я задумав ", - сказав Хартцелл. "Я не міг подумати про кращий спосіб дізнатися про лідерство, ніж насправді вийти звідти і робити це, як ми робили".

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Building on a rich history of academic excellence as one of 14 public universities in the Pennsylvania State System of Higher Education, Bloomsburg University prepares and inspires students to become ... Детальніше

Building on a rich history of academic excellence as one of 14 public universities in the Pennsylvania State System of Higher Education, Bloomsburg University prepares and inspires students to become dynamic and confident leaders. Згорнути

Акредитації

AACSB Accredited