Магістр ділового адміністрування (MBA)

Загальні відомості

Опис програми

Магістр ділового адміністрування (MBA)

Програма МВА в АПУ ведеться повністю англійською мовою в культурному різноманітті навчального середовища. Він пропонує міцну основу в усталених методах управління, інтерактивних заняттях з викладачами та студентами зі всього світу, а також можливості для незалежних досліджень та стажувань у розширеній мережі університету з японськими компаніями та організаціями.

Міжнародна акредитація

Станом на серпень 2016 р. Університет Азіатсько-Тихоокеанського регіону ім. Ріцумікан є акредитованим членом AACSB International - Асоціації з розвитку університетських шкіл бізнесу ( href = "http://AACSB.edu/ )

Азіатсько-Тихоокеанський Університет Ritsumeikan є одним з трьох інституцій в Японії для досягнення цієї акредитації. З цих закладів ми є єдиним, хто пропонує ділову програму для студентів як англійською, так і японською мовами та має єдину AACSB-акредитовану програму англійської мови в Японії.

Області спеціалізації

Бухгалтерія та фінанси

Спеціалізація бухгалтерського обліку та фінансів (АФ) розглядає теорії та концепції корпоративного фінансування, фінансової інженерії, фінансових установ та фінансового та управлінського обліку. Це дає студентам навички для розуміння та інтерпретації фінансової та бухгалтерської інформації. Завдяки сучасним знанням та інструментам у цих сферах, студенти зможуть сформулювати стратегії, системи управління проектуванням та оцінювати вплив корпоративних стратегій на різні зацікавлені сторони.

Маркетинг та менеджмент

Спеціалізація з маркетингу та менеджменту (MM) зосереджена на розумінні та управлінні людським виміром організацій та ринків. Для бізнес-організацій деякі з найважливіших дійових осіб - менеджери, працівники та клієнти. Їхні рішення та дії керуються цілим рядом факторів, від дуже раціональних аспектів до суб'єктивних уявлень, таких як емоції та моральні цінності. Постійний потік ринкових умов потребує адаптації, а також забезпечує можливості для створення нових ринкових та соціальних цінностей. Ця спеціалізація готує студентів до розробки багатовимірних стратегій та стійких можливостей для організацій, щоб впоратись із зміною ділового середовища.

Інновації та управління операціями

Спеціалізація з інновацій та управління операціями (МОМ) зосереджена на плануванні виробництва, управлінні виробництвом, управлінні запасами, управлінню якістю, управлінню постачаннями та впливу інформаційних технологій на весь процес виробництва. Студенти також навчаться керувати розробкою продуктів, інноваціями та підприємництвом з технологічної точки зору. Ця спеціалізація також вирішує питання про те, чому деякі громади є більш інноваційними, ніж інші.

Японський менеджмент

Спеціалізація японського менеджменту (JM) зосереджується на філософії та практиці японських корпорацій, що допомогло Японії успішно промислово розвиватися. Японські корпорації, з акцентом на якість, інновації та обслуговування клієнтів, а також їх унікальний стиль управління та управління людськими ресурсами, є альтернативою корпораціям, які дотримуються західної бізнес-моделі. У цій спеціалізації студенти зможуть оцінити успіх і невдачі японської практики управління, що забезпечує основу для нових моделей корпоративного управління в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні.

Сторінка програми

Ступінь: магістр ділового адміністрування

Підрозділи:

  • Бухгалтерія та фінанси
  • Маркетинг та менеджмент
  • Інновації та управління експлуатацією
  • Японський менеджмент

Зарахування Семестри: квітень, вересень

Тривалість програми: 2 роки

Річний споживання: 40 студентів

Загальна сума навчання: 3 800 000 JPY

Прийнятність

• ступінь бакалавра або еквівалентний ступінь

• Щонайменше 3 роки повного робочого часу

• Підтвердження знання англійської мови (звертайтесь до нас за детальними вимогами).

Стипендії

APU пропонує стипендію зі зменшення витрат на навчання, яку можна подати за допомогою звичайного процесу подання заявки. Всі заявники можуть подати заявку на цю стипендію, і їм буде повідомлено, чи зможуть вони отримувати будь-яке зниження зарплат з їх кінцевими результатами. Витрати на навчання складають від 30%, 50%, 65%, 80% та 100%.

Ви також можете розглянути можливість подання заявки на інші зовнішні стипендіальні програми через АПУ, які надають повну стипендію як на навчання, так і на проживання.

Періоди подання заявки на зарахування на квітень 2021 року:

  • Стипендії MEXT (SGU): 1 вересня 2020 р. - 23 вересня 2020 р
  • Загальна заявка: 1 вересня 2020 р. - 21 жовтня 2020 р

Періоди подання заявки на зарахування на вересень 2021 року:

  • Стипендії MEXT (Рекомендації університету) та MEXT (SGU): 1 вересня 2020 р. - 18 листопада 2020 р.
  • Загальна заявка: 1 вересня 2020 р. - 31 березня 2021 р

WEBINAR (безкоштовно):

Будь ласка, приєднуйтесь до нас для майбутньої інформаційної сесії. Ми розглянемо програми випускників АПУ, процес подачі заявок та можливості отримання стипендій. Ви можете зареєструватися на наступній сторінці:

https://admissions.apu.ac.jp/graduate/about_apu/info_sessions/

Випускники АПУ Опитування

Застосувати зараз

Останнє оновлення May 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

With over 100 years of tradition and history, the Ritsumeikan Academy opened APU in April 2000 as Japan’s first genuinely international university. Our graduate schools welcome students into a fully E ... Детальніше

With over 100 years of tradition and history, the Ritsumeikan Academy opened APU in April 2000 as Japan’s first genuinely international university. Our graduate schools welcome students into a fully English-based curriculum within a uniquely multicultural environment. The Graduate Schools at APU focus on Asia Pacific studies, with study options geared towards tackling the complex issues facing the societies and environments of the Asia Pacific region, as well as management, with a focus on the Japanese style of business and the dynamic world of international business. APU's Graduate Schools are fully accredited by the Japanese Ministry of Education, Culture, Sports, Science, and Technology (MEXT). Згорнути