Магістр ділового адміністрування (MBA)

Загальні відомості

Доступних місць: 5
Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

3459_rsz_wul_0487.jpg

На Webster Leiden Campus ми розуміємо, що складання МВА є складним завданням. Це вимагає від вас, вашої родини та вашої кар'єри. Ось чому в сучасній бізнес-середовищі, орієнтованій на дії, програма МВА Вебстера пропонує максимальну гнучкість. Жоден інший ступінь не дає такого широкого огляду бізнесу в усіх функціональних дисциплінах. Жодна інша ступінь не підготує вас краще для підприємництва. МВА Вебстера пропонує унікальні можливості для спілкування з професорами та студентами зі всього світу. На кампусі Вебстера Лейдена ми пропонували програми для випускників, що розраховані на неповний робочий день, спеціально розроблені для задоволення потреб професійного професіонала протягом півстоліття. Наші програми практичні, інноваційні та гнучкі - пристосовані до того, щоб комфортно вписатися у ваш напружений графік. Курси можуть бути прийняті в Інтернеті в Університеті Вебстера World Class Room, або в кампусі в Лейдені.

Навчальна програма програми

Ступінь вимагає задовільного завершення 36 кредитних годин / 12 курсів після закінчення курсів до-МВА. На додаток до десяти основних класів MBA, студенти також повинні прийняти два факультативи, які будуть вибрані з інших пропозицій Вебстера в бізнесі, фінансів, міжнародного бізнесу, менеджменту або маркетингу. На додаток до базового MBA, студенти можуть зосередити увагу на області спеціального акценту, замість того, щоб вибрати факультативні, надаючи студенту додаткові переваги та розширені знання в конкретній галузі навчання. Студенти МВА можуть отримувати акцент у таких галузях: фінанси, міжнародні відносини, менеджмент та лідерство та медіа комунікації.

Магістр ділового адміністрування в Уебстерському університеті є акредитованим ACBSP (Рада з акредитації для бізнес-шкіл та програм)

2880_rsz_1rsz_2865_dsc_4696.jpg

Оплата MBA

Студенти МВА стягуватимуть плату за навчання в розмірі 2400 євро на 3-кредитну годину курсу. Повна програма MBA складається з 12 курсів та 3 обов'язкових курсів MBA.

Залежно від студента, може знадобитися до трьох курсів до-магістра та / або випускників курсів англійської мови. Витрати на курси перед-MBA складають 2400 євро на курс.

1491_rsz_1dsc_3929.jpg

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Founded at St. Louis, Missouri in 1915, Webster University is an accredited, non-profit American university with over 100 locations.

Founded at St. Louis, Missouri in 1915, Webster University is an accredited, non-profit American university with over 100 locations. Згорнути
Лейден , Шанхай , Женева , Пекін , Лондон + 4 Більше Менше