Магістр ділового адміністрування (MBA)

Загальні відомості

Опис програми

Наша програма

Якщо вашою метою є перенесення вашої кар'єри та особистого просування на нові висоти, наша програма МВА для вас. Adventist University of Africa пропонує програму МВА для працюючих фахівців і студентів денної форми навчання. Наша програма МВА стосується свіжого мислення, інноваційного лідерства, керування, позитивного впливу, соціальної відповідальності, духовних та етичних цінностей, щоб збалансувати професійну компетентність. Таким чином, програма МВА підкреслює три найбільш фундаментальні аспекти менеджменту: стратегічне мислення, функціональну ефективність і ефективне прийняття рішень на основі кількісних і якісних даних. Кожен курс у програмі дає можливість розвивати навички прийняття рішень у практичних ситуаціях.

Наша навчальна програма

Послідовність навчальних програм ретельно сформована для створення класів, що ґрунтуються на традиційній теорії управління, а також мають відношення до проблем і тенденцій, які сьогодні стоять перед організаційним керівництвом. Вона пропонує інтегровану послідовність курсів, яка сприяє розумінню всієї організації, а не традиційному, специфічному для дисципліни методом. Більше того, наша курсова доставка пропонує гнучкість, зручність і легкий доступ, які дозволяють студентам проходити курси, де б вони не були. Інформаційні технології є невід'ємною частиною надання кожного курсу, включаючи доставку змісту матеріалів, завдань студентів і спілкування зі студентами.

Спеціалізації МВА

Програма навчання може бути обрана в наступних областях:

 • Бухгалтерський облік
 • Менеджмент
 • Інформаційні системи
 • Фінанси
 • Управління охорони здоров'я

Чому приєднатися до програми МВА AUA?

 • AUA - це університет, що має дипломи;
 • Наша онлайн-програма пропонує гнучкість, зручність і легкий доступ, що дає змогу проходити курси, де б ви не знаходилися;
 • AUA - це сучасний університет, зміцнений різноманітністю і відданим якості і досконалості;
 • АУА має висококваліфікований і відданий міжнародний факультет з багатим досвідом у сфері бізнесу та досліджень;
 • AUA пропонує освіту, що базується на цінностях, що готує випускників до соціально відповідальної та етичної вертикальності;
 • Наші інтерактивні заняття допомагають студентам навчитися один одного в кар'єрі та досвіді роботи;
 • Наша програма пропонує професійні семінари та екскурсії для поліпшення ваших лідерських та управлінських навичок.

Регулярні MBA

Якщо ваша кар'єра не рухається достатньо швидко або веде вас у правильному напрямку, настав час розпочати створення власних можливостей. Регулярні MBA призначені для людей, які хочуть динамічного середовища повний робочий день MBA і гнучкість, щоб продовжити свою поточну кар'єру. Студенти зазвичай мають клас з 5:30 до 8:30 вечора з понеділка по четверг з деякими недільними сесіями. Програма може бути завершена протягом 18 - 24 місяців.

Когорта МВА

Цей унікальний формат когорти призначений для людей з корпоративних, громадських і неприбуткових секторів, чиї зайняті графіки не можуть дозволити собі провести вечірні або вихідні заняття. Як правило, курси проводяться протягом 11 тижнів інтенсивних занять протягом двох років. Програма об'єднує чудовий перетин фахівців високого рівня з різних частин Африки, що робить MBA когорту набагато багатшим і будує зв'язки протягом усього життя. Це більш підходить для працівників, яких спонсорують і підтримують їх організації через фактор часу. Щоб задовольнити різноманітні графіки для різноманітного студентського корпусу, AUA пропонує три когортні графіки МВА кожен рік в нашому головному кампусі (Кенія) і кампусах розширення в Гані (University View Valley) і Південній Африці (Helderberg College).

Вимоги до вступу

 • Кандидати повинні мати перший ступінь з визнаного університету з мінімальним середнім балом 3,0 (за бальною точкою 4,0) або його еквівалентом. Кандидати, чий GPA опускається нижче 3,0, повинні бути оцінені та запропоновані тимчасовим вступом і перевірені для того, щоб вони підтримували мінімальний середній бал 3,00 протягом перших двох семестрів.
 • Крім того, кандидати повинні мати принаймні два роки досвіду роботи в аспірантурі.
 • Крім того, від заявників очікується звернення до своїх колишніх університетів та / або організацій-наймачів для подання двох листів рекомендацій (здібностей та характеру) безпосередньо до приймальної комісії АУА.

Бланки заявок можна завантажити з нашого веб-сайту (www.aua.ac.ke), заповнені та відправлені в офіс реєстратора, Adventist University of Africa , приватна сумка 00503 Mbagathi, Найробі - Кенія.

Допуск до програми МВА цілком заслуговує. Метою критеріїв прийому є вибір осіб, які продемонстрували свою прихильність до особистого та професійного зростання.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Adventist University of Africa (AUA) is dedicated to its mission of developing and shaping leaders for Africa and beyond. Responsible and ethical leadership is one of the most critical factors for the ... Детальніше

Adventist University of Africa (AUA) is dedicated to its mission of developing and shaping leaders for Africa and beyond. Responsible and ethical leadership is one of the most critical factors for the transformation of Africa. Згорнути