Магістр ділового адміністрування (MBA)

Загальні відомості

Опис програми

Магістр ділового адміністрування (MBA)

46622_1.JPG

Це дворічна програма, спрямована на підготовку студентів до кар’єри в бізнесі та суміжних галузях. Студентам надається широка освіта з управління бізнесом, яка враховує навички управління, необхідні для роботи як професіонала в динамічному глобальному бізнес-середовищі. Він поєднує віру та християнські цінності, що дозволяє студентам засвоїти важливі навички, які ефективні менеджери та організаційні лідери потребують успіху на сучасному світовому ринку. Він об'єднує аспірантуру християнських вільних мистецтв та професійну освіту.

Коштує навчання в семестрі 750000 Kshss (750 USD).

Прийом в серпні / вересні, грудні / січні та квітні / травні кожного року.

Режими доставки:

  1. Повний день
  2. Свята (тобто два тижні кожного квітня, серпня та грудня)
  3. Вечір і
  4. Суботи

Вимога - це ступінь бакалавра, що має принаймні 1-й клас / відзнаки 2-го класу (верхній відділ) або нижчий відділ із 2-річним стажем роботи / міністерства.

Програма магістра ділового адміністрування з глобальною перспективою або розумом в Africa International University яка створить потенціал в управлінських званнях серед християн, які ґрунтуються на християнських принципах, є етично і морально відвертими, щоб перетворити загрози на можливості; мотивувати людей не просто вижити, а досягти успіху, сприймати інновації на ринок дедалі швидшими темпами; діяти через використання команд; та скористатися різноманітністю в межах та без використання результатів науково-дослідних робіт, вирішуючи проблеми в динамічному глобальному бізнес-середовищі.

46621_7.JPG

Цілі програми

Ця програма призначена для тих, хто хоче прогресувати в академічному та професійному бізнесі. Цілі програми:

  1. Вдосконалити навички ефективного ділового спілкування, вирішення проблем, критичного мислення, прийняття рішень, комп’ютерних та обчислювальних компетенцій.
  2. Розвивати теоретичне та технічне розуміння концепцій та практик бухгалтерського обліку, фінансів, маркетингу та управління людськими ресурсами та вміння справлятися з майбутніми розробками в цих сферах. Це допоможе їм набути компетенції для розуміння ключових функцій бізнесу та їх зв’язків.
  3. Підвищення впевненості в собі та здатність критично оцінювати питання бізнесу та управління та розробляти рішення з етичної, професійної та академічної точок зору.
  4. Розвивати конкурентоспроможні навички та компетентності студентів за допомогою значущих галузевих вкладень, які підвищуватимуть їх працездатність.
  5. Підготувати студентів до прогресу до вищої ступеня та досліджень у галузі бухгалтерського обліку, фінансів, адміністрації, банківської справи, маркетингу та управління людськими ресурсами та суміжних сферах бізнесу.

46620_9.JPG

Вимоги до прийому

Ступінь бакалавра з будь-якої навчальної дисципліни.

Режим навчання

Як повний, так і неповний робочий день.

46625_10.JPG

Останнє оновлення Жов 2019

Про навчальний заклад

Africa International University is a chartered Christian university located in the serene environment of Karen, Nairobi, a strategic location, serene and conducive for learning. Africa International U ... Детальніше

Africa International University is a chartered Christian university located in the serene environment of Karen, Nairobi, a strategic location, serene and conducive for learning. Africa International University currently trains students in Theology, Business, ICT, Psychology, Languages, Community Development, Linguistics Leadership and Education. Згорнути