Магістр ділового адміністрування (MBA)

Загальні відомості

Опис програми

Про цей курс

University of Gibraltar МВА - це сучасна і орієнтована на кар'єру програму управління, яка має на меті кинути виклик і надихати вас. Якщо ви прагнете підвищити ваші перспективи кар'єри або змінити її напрямок, МВА - це елітна професійна кваліфікація, яка надасть вам навички управління бізнесом, які будуть відрізняти вас від конкуренції.

Наші менші розміри класів означають, що ви приєднаєтеся до щільної спільноти амбітних професіоналів і користуєтеся більш персоналізованим досвідом з кращим доступом до викладачів та персоналу.

МВА University of Gibraltar - це один рік повного робочого дня, або два роки неповний прискорений курс, який розпочнеться у вересні 2019 року в Школі бізнесу університету.

До того часу, як ви закінчите навчання, ви повинні мати навички та досвід, щоб досягти успіху у високопоставлених керівних ролях.

Структура

Отриманий фахівцями-викладачами та фахівцями галузі, MBA на повний робочий день є однорічним прискореним курсом, який, як правило, вимагає зобов'язань шестнадцяти годинного класу на тиждень. Режим навчання за сумісництвом призначений для того, щоб відповідати вашій кар'єрі і вимагає зобов'язання 8 годин на заняття в тиждень протягом вечора і вихідних. У графіку нижче наведено типовий навчальний план.

Заголовки можуть змінюватися. Час роботи буде різним для режиму неповного робочого часу.

Перший семестр (вересень - грудень)

 • Бухгалтерський облік
 • Управління маркетингом
 • Управління новими технологіями
 • Управління людьми

Другий семестр (січень - квітень)

 • Лідерство та управління змінами
 • Управлінський фінанс
 • Ділове право
 • Стратегічне прийняття рішень

Третій семестр (травень - серпень)

 • Проект Capstone *

* Студенти можуть вибрати проект, який має загальний фокус або більш спеціалізований фокус, наприклад, Fintech, Нові технології або Gaming.

Унікальний досвід навчання

Заснована в University of Gibraltar Europa Point Campus, ви матимете доступ до спеціалізованих навчальних ресурсів, включаючи відкриті райони дослідження і передові технології. Це, у поєднанні з навчальним планом, що поєднує теоретичні підходи до бізнес-дисциплін з практичним досвідом, означає, що ви вийдете з курсу, готового керувати у світі бізнесу.

Гібралтар має в значній мірі різноманітну, процвітаючу економіку і є штаб-квартирою для великої кількості глобальних компаній, які пропонують Вам можливість вчитися у кращих і отримувати доступ до цінних національних і міжнародних мереж.

Чому вибирати цей курс?

 • Ознайомлення з індивідуальним обличчям: Ви будете мати вигоду від підходів до навчання, які ставлять вас в основу навчання і забезпечують приємне навчання.
 • Майбутнє Доказ: Ви будете вивчати навчальний план, який є актуальним, впливовим і, перш за все, розроблений, щоб дати вам навички, необхідні в діловому світі завтрашнього дня.
 • Заняття після навчання: Для іноземних студентів ви матимете можливість залишитися і працювати в Гібралтарі протягом двох років після закінчення ступеня.
 • Проект Capstone: Протягом семестру один і два, ви матимете можливість вивчати і практикувати вісім окремих модулів, які спрямовані на підвищення ваших навичок управління бізнесом. Виконавчий проект у вашому останньому році є багатогранним завданням, яке надає унікальну можливість застосувати всі навички та знання, отримані в МВА.
 • Якість: Ви будете отримувати вигоду від викладання та навчання, що відповідає стандартам надання послуг у Великобританії, але має перевагу середземноморської обстановки в динамічному бізнес-середовищі.
 • Вибір спеціалізації: для вашого вузлового проекту, ви можете вибрати загальний фокус або вибрати більш спеціалізований фокус, наприклад, Fintech, Нові технології або Gaming.

Профіль для входу

Як правило, претенденти на MBA будуть:

 • Мають хороший перший ступінь, присуджений британським університетом або закордонним еквівалентом.
 • Мати досвід роботи; ми цінуємо різноманітність досвіду у нашому студентському корпусі, тому ми вітаємо заяви від нещодавніх випускників, які пройшли значну роботу, а також ті, хто має досвід роботи на всіх рівнях. Нас більше цікавить вплив, який ви мали на робоче місце, ніж тривалість часу.
 • Вміти ефективно передавати ідеї в письмовій формі, в дискусіях і презентаціях. Очікуються основні навички ІТ, такі як обробка текстів, електронна пошта та Інтернет.

Вимоги англійської мови:

 • Якщо англійська не є вашою першою мовою, вам знадобиться загальний результат тесту IELTS 6.5, включаючи мінімум 6.0 у всіх підтестах. Будуть розглянуті еквівалентні нагороди (наприклад, випробування англійською мовою Пірсона, сертифікат Кембриджа з просунутого англійської мови, місто

Пропозиції базуються на комбінації кваліфікацій або прогнозованих оцінок, заяві особистої заяви та посилань.

Збори

 • Повний робочий день: 14 500 фунтів стерлінгів
 • Міжнародний (поза ЄС): 16 500 фунтів стерлінгів

Тарифи підлягають індексації

Застосувати

Заявки на навчальний рік 2020/2021 відкриються в жовтні 2019 року. Кінцевий термін подачі заявок - червень 2020 року .

Останнє оновлення Вер 2019

Про навчальний заклад

Get ready to go further with the University of Gibraltar. Whatever you choose to study with us, you will get a more personal learning experience at a new kind of university. Our UK-aligned, industry- ... Детальніше

Get ready to go further with the University of Gibraltar. Whatever you choose to study with us, you will get a more personal learning experience at a new kind of university. Our UK-aligned, industry-led courses ensure you’re getting the skills that employers are looking for, while our smaller class sizes give you the space to explore big ideas. Згорнути