Магістр ділового адміністрування (MBA)

Загальні відомості

Опис програми

MBA в Глазго надасть вам важливих навичок та знань та надасть вам можливості для мережевих розробок, необхідних для прискорення кар’єри, як менеджера в приватному, третьому чи державному секторі, чи в розвитку власних підприємницьких амбіцій. Ми надаємо вам підтримку один на один, щоб допомогти переробити вас у успішного лідера.

Чому ця програма?

 • Ми викладаємо MBA з 1976 року. Наша програма має акредитацію AMBA, що означає, що наша MBA є міжнародно визнаною за найвищим рівнем.
 • Ми цілеспрямовано набираємо невелику, але різноманітну когорту студентів. В результаті ви отримаєте цілеспрямовані 1-2-1 навчання та підтримку, а також зможете зайняти час, щоб засвоїти досвід та навички своїх колег.
 • Lasses Заняття інтерактивні, що забезпечує правильний баланс між навчанням та дискусією.
 • Протягом року ми проводимо серію соціальних, мережевих та гостьових спікерів, щоб покращити ваш досвід навчання та допомогти вам максимально використати свої MBA.
 • Ми пропонуємо премію MBA за професійний розвиток та працездатність. Це унікальна ініціатива, яка включає можливість вас наставити одним із наших випускників MBA.

Структура програми

MBA в Глазго починається з того, щоб закласти основи лідерства через три основні знання. Тоді вам надається можливість спеціалізуватися на фінансах, маркетингу чи стратегії. Ви також можете вивчити додаткові суб'єкти господарювання, такі як підприємництво, міжнародний бізнес чи управління ланцюгами поставок та стабільність бізнесу.

Важливою складовою нашої MBA є проект, який відбудеться наприкінці року і є можливістю втілити теорію в практику та вирішити справжні бізнес-проблеми. Останній етап вашої MBA - це ваш дипломний проект (дисертація). Ви працюєте над цим з червня по серпень над темою, узгодженою між вами та вашим керівником.

Основний досвід навчання

1. Прийняття рішень у невизначеності

Ви дізнаєтесь про інтелектуальні перспективи та методи, що лежать в основі практики прийняття рішень, важливих для управління бізнесом. У цьому курсі ви вивчите безліч різних дисциплінарних та методологічних традицій, які повинні інформувати про ефективний аналіз ділового світу. Ви також дізнаєтесь, як усвідомлене мислення та аналіз допоможуть вам у прийнятті рішень та забезпеченні кращих результатів бізнесу.

2. Стратегічне управління бізнесом

Цей розділ програми охоплює п'ять основних бізнес-дисциплін зі стратегічної точки зору, які охоплені п'ятьма індивідуальними курсами. Це стратегія (стратегічне управління), управління персоналом та операції (управління ресурсами), маркетинг (управління маркетингом), фінанси (фінансова інформація та аналіз) та бізнес-середовище (глобальна економіка). Ви розвинете навички, очікувані від вищих керівників, і зможете розвивати кар’єру в будь-якій провідній організації. Цей досвід навчання закінчується тижневим інтенсивним проектно-консалтинговим проектом, де перед вами постане завдання охопити та інтегрувати області / предмети, що вивчаються як в основних курсах, так і в факультативах.

3. Стратегічне передбачення

Цей курс розроблений для розширення вашої точки зору, заохочуючи вас слухати та думати про відчутні стратегічні виклики, як в місцевому, так і в міжнародному контексті, які представлені вам досвідченими бізнес-лідерами, підприємцями, консультантами та / або державними службовцями. Запрошені спікери висвітлюють такі питання:

 • Як формуються технології та інноваційні організації? Це руйнівно?
 • Чи все ще жива глобалізація в двадцять першому столітті?
 • Як міленіали змінюються чи впливають на організаційні культури?
 • Наскільки місцеві (національні) процедури та положення підтримують або гальмують порядок денний інтернаціоналізації бізнесу?
 • Як управління ризиками та реагування на невизначеність представляють себе у щоденній стратегічній реалізації?
 • Як корпоративна соціальна відповідальність (КСВ), захист навколишнього середовища та / або етична поведінка приймаються та впроваджуються під час стратегічних дискусій?

Через керовані дискусії після кожної презентації та тематичні дискусії, що доповнюють ці теми, ви навчитесь розвивати навички артикулювати попередні та потенційні майбутні відповіді на стратегічні виклики та ймовірну ефективність цих відповідей.

Після основних курсів ви виберете п’ять факультативних курсів , які дозволять вам спеціалізуватися на фінансах, стратегії чи маркетингу. Пропоновані курси змінюються щороку і їх викладає цілий ряд провідних науковців та практиків, виходячи з їхніх досліджень або особистого досвіду корпоративного світу.

Вимоги щодо вступу

 • 2.1 ступінь відзнаки або еквівалент, що не належить до Великобританії, з будь-якої теми та мінімум 3 роки досвіду роботи в управлінні.
 • Особиста заява та докладне резюме, що описує ваш досвід роботи з особливим акцентом на управлінські ролі та обов'язки. (Досвід роботи в галузі управління повинен включати і висвітлювати відповідальність за планування цілей / завдань бізнесу та пріоритетність навантаження для їх виконання. Повідомлення про них команді, якою ви керуєте, та відповідним колегам. Будь ласка, зауважте, що це обов'язок мати щонайменше команду з 3 звітів ти).

Якщо ваша заявка успішно пройде на першому етапі процедури прийому, вас запросять взяти участь у співбесіді Skype (якщо ви перебуваєте за кордоном) або віч-на-віч (якщо ви перебуваєте у Великобританії).

Інтерв'ю є відносно неформальним, триває від 30 до 45 хвилин і має на меті оцінити свою придатність до MBA в Глазго, а також обговорити вашу заявку та очікування. Інтерв'ю дасть змогу команді MBA познайомитись із вами та надасть вам можливість зрозуміти, як працює MBA в Глазго. Інтерв'ю може включати взаємодію з іншими кандидатами, і вас можуть попросити підготувати коротку презентацію з певної теми.

Зосереджуватимуться на наступних компетенціях: мотивація, комерційна та ділова обізнаність, робота в команді, управління проектами, креативність, стійкість та гнучкість, ділова етика та комунікація.

Хоча тест на вступ до випускників в управлінні (GMAT) не є стандартною вимогою нашого процесу прийому, сильні словесні міркування та чисельні здібності є критично важливими для MBA, і ми можемо попросити вас пройти такий тест.

Міжнародні студенти, які мають академічну кваліфікацію нижче необхідної, повинні звернутися до нашого партнерського закладу, Міжнародного коледжу Глазго, який пропонує ряд курсів до магістратури.

Англійська мова вимоги

Для студентів, чия перша мова не є англійською, університет встановлює мінімальний рівень володіння англійською мовою.Міжнародна система тестування англійської мови (IELTS) Академічний модуль (не загальна підготовка):

 • загальний бал 6,5
 • два підтести не менше 6,5 , ніякі субтести не менше 6,0
 • або еквівалентні бали в іншій визнаній кваліфікації:

Загальні еквівалентні кваліфікації англійської мови

Всі заявлені тести на англійську мову є прийнятними для вступу як для домашніх, так і для іноземних студентів для цієї програми:

 • ibTOEFL: 90; не підтест менше:
  • Читання: 20
  • Прослуховування: 19
  • Виступає: 19
  • Написання: 23
 • CAE (Cambridge Certificate of Advanced English): 176 в цілому; немає субтесту менше 169
 • CPE (Кембриджський сертифікат володіння англійською мовою): 176 в цілому; немає субтесту менше 169
 • PTE Academic (Pearson Test of English, Academic test): 60; відсутній субтест менше 59
 • Trinity College London Інтегровані навички англійської мови: ISEII на відмінності від відмінності у всіх підтестах

Для міжнародних студентів Міністерство внутрішніх справ підтвердило, що університет може вибрати ці тести, щоб зробити власну оцінку здібностей до англійської мови для отримання візових програм на рівні ступеня . Університет також може прийняти тест IELTS (академічний модуль) з будь-якого з 1000 тестових центрів IELTS з усього світу, і нам не потрібен спеціальний тест UKVI IELTS для програм ступеня . Тому ми все ще приймаємо будь-який з тестів з англійської мови, перелічених для прийому до цієї програми.

Передсесійні курси

Університет Глазго приймає докази необхідного рівня мови з англійської мови для передсесійних курсів академічного навчального підрозділу. Ми також розглядаємо інші передсесійні курси, акредитовані BALEAP.

Кар'єрні перспективи

Як випускник MBA в Глазго, ви приєднуєтесь до лав успішних та впливових професіоналів, що відзначають організації в усьому світі. Наш спеціалізований менеджер з кар’єри MBA підтримує вас протягом року, допомагає вам планувати наступний етап вашої кар’єри та оснащує вас інструментами та стратегіями для ефективної конкуренції на світовому ринку праці. Багато наших випускників виконують вищі ролі, спеціалізуючись на менеджменті, маркетингу та фінансах у всіх галузях та секторах; а інші створили власний бізнес. Останні випускники продовжили роботу з компаніями, включаючи, але не обмежуючись ними:

 • Яблуко
 • Амазонка
 • Rolls Royce
 • IBM
 • Unilever
 • Clydesdale Bank
 • Ернст
 • Здоров’я Halyard
 • Goldman Sachs
 • Уряд Шотландії
Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The University of Glasgow includes among its alumni the father of economics Adam Smith, and the Adam Smith Business School is named in his honour. We aim to follow his legacy and create world changing ... Детальніше

The University of Glasgow includes among its alumni the father of economics Adam Smith, and the Adam Smith Business School is named in his honour. We aim to follow his legacy and create world changing graduates who make a positive impact on culture and society. Згорнути