Магістр ділового адміністрування (MBA)

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

United Business Institutes (UBI) були створені 4 квітня 1992 року як неприбуткова вища освіта. UBI був співзасновником Люсьєна ван Дієво та пана Франсуа д'Анетана, які разом вирішили працювати над створенням англомовної бізнес-школи, яка поєднала б справді міжнародний вимір з якісною бізнес-програмою. Механізми забезпечення якості британських університетів завжди розглядалися як стандарт для вищої освіти, тому рішення про британську валідацію було прийнято, і англійські університети затверджували програми UBI з 1998 року.

З часу прийому своїх перших студентів у жовтні 1992 року UBI здобув репутацію за високу якість своїх навчальних програм. Розташований у Брюсселі та Люксембурзі , UBI пропонує можливість вчитися англійською мовою в країні, що не розмовляє англійською мовою, та дозволяє студентам скористатися міжнародним, міжкультурним та динамічним середовищем.

Цей успішний рецепт поширився на відкриття нових містечок. UBI - Люксембург був відкритий у 2013 році для управління містечком у Вільц, Люксембург. UBI - Китай відкрили у 2018 році в Шанхаї (Китай).

Класи UBI були ретельно виготовлені, щоб забезпечити студентам найширший міжнародний досвід. Маючи студентів та випускників з понад 50 країн світу, ми розглядаємо різноманітність в наших класах як нашу конкурентну перевагу. У той час як програма створена для того, щоб викликати вас інтелектуально та особисто та вимагає самодисципліни та відданості, вона водночас корисна і дає змогу набути навичок, знань та поглядів, які дозволять вам легко орієнтуватися в полікультурному середовищі.

МВА буде для вас зміною життєвого досвіду в позитивному сенсі. Ми, команда UBI, прагнемо надати вам інструменти, ресурси та підтримку, які вам можуть знадобитися на шляху до академічного та професійного успіху. Наша мета - надати Вам найкращу освіту в бізнесі. Ми можемо зробити це тільки з вашими зусиллями та амбіціями. Міжнародні та професійно-орієнтовані програми UBI , які викладаються англійською мовою, підтверджені Університетом Лондона Middlesex і відповідають найсуворішим британським вимогам, викладеним QAA (Агенцією з забезпечення якості вищої освіти - Великобританія).

Будучи студентом UBI, ви зараз є частиною міжнародної програми UBI, що створена та створена професіоналами та науковцями Скористайтеся цією унікальною можливістю ще більше розширити свій кругозір.

Конкретними завданнями для МВА є те, що студенти покращать свою здатність:

 • Підвищення та розвиток попереднього досвіду в бізнесі та управлінні.
 • Розвивати здатність застосовувати попередні та нещодавно отримані знання та досвід для складних питань бізнесу у різних контекстах.
 • Підготувати студентів до лідерства та трансформаційних ролей у бізнесі.
 • Розвивати стратегічне мислення, інноваційні та підприємницькі навички.
 • Розвивати знання, на високому рівні, про організації, їх керівництво та середовище, в якому вони діють, і демонструвати широку перспективу щодо організаційного управління та його більш широкого впливу на суспільство та навколишнє середовище.
 • Керувати та управляти в глобальній та мультикультурному середовищі
 • Розвивати навички міжособистісної та групової роботи.
 • Заохочуйте довічне навчання та особистий розвиток.

Програма за сумісництвом MBA проводиться вечорами, з понеділка по п’ятницю, з 18 год до 21 год. Повна програма MBA проводиться протягом дня та вечорів. Програму можна прийняти на повний або заочний курс.

Full-time MBA програми - 12 місяців

Кількість основних модулів: 10 (викладається в двох 13-тижневих термінах).

Подальші необхідні модулі: проект «Трансформація бізнесу» або дисертація.

Кількість занять на тиждень: 5 (з понеділка по п'ятницю) протягом 13 тижнів x 2.

Заняття на вихідні: якщо є.

Заочна програма МВА - 24 місяці

Кількість основних модулів: 10 (викладається в чотирьох 13-тижневих термінах).

Подальші необхідні модулі: проект «Трансформація бізнесу» або дисертація.

Кількість вечорів на тиждень: 2 або 3 (з понеділка по п'ятницю) протягом 13 тижнів x 4.

Час: з 18:00 до 21:00 (з 18:00 до 21:00).

Заняття на вихідні: якщо є.

Обов'язкові та додаткові модулі

У вас є список з 9 обов'язкових модулів, які ви повинні прийняти, щоб претендувати на MBA і список з 4 додаткових модулів, які ви можете вибрати. Залежно від кількості студентів, додаткові модулі будуть запропоновані, якщо для них буде зареєстровано достатню кількість студентів .

Щоб отримати ступінь МВА, необхідно отримати 90 кредитів ECTS. Нижче наведено список ваших модулів:

Модуль: Кредити

 • Глобальне економічне середовище 6
 • Ведуча: Люди, Команди та Організації 6
 • Концепції та практика маркетингу 6
 • Підприємництво, технології та інновації 6
 • Виконавчий облік для прийняття рішень 6
 • Фінанси та ринки капіталу для глобальних менеджерів 6
 • Перспективи міжнародного менеджменту 6
 • Аналіз даних та управління операціями 6
 • Міжнародна стратегія бізнесу та управління 6
 • Курс за вибором 6
 • Проект бізнес-трансформації / Дисертація 30

Факультативні курси

 • Лобіювання та переговори 6
 • Міжнародне та європейське право 6
 • Управління глобальним комунікацією 6
 • Методи дослідження 6

Дисертація / Проект трансформації бізнесу

Проект дисертації / трансформації бізнесу є основною частиною вашої MBA. Він налічує 60 кредитів за ECTS і є важливою частиною вашої програми. Ви можете обрати практичний проект, тобто проект перетворення бізнесу, або ви можете взяти більше академічної теми у формі дисертації. У рамках цього модуля ви будете приймати модуль Методи дослідження, який пропонується щороку. Для отримання більш детальної інформації, зверніться до розповіді модуля.

Міжнародна поїздка

Окрім основних та додаткових модулів, вам потрібно буде здійснити міжнародну поїздку, організовану для вас UBI, після того як ви взяли більшість обов'язкових модулів. Міжнародна поїздка є ключовим компонентом програми MBA в United Business Institutes . Дослідження динамічної світової економіки з обізнаними викладачами та студентами дає вам незабутній та збагачуючий досвід. Міжнародна навчальна поїздка зосереджена на конкурентних, комерційних та культурних компонентах світового ринку. Конкретні деталі міжнародної поїздки будуть з урахуванням кожного класу та повідомляються під час навчання.

Політика прийому MBA

UBI прагне прийняти лише тих кандидатів, записи яких свідчать про те, що вони володіють якостями, необхідними для досягнення академічного успіху та які бажають брати участь у програмі в дусі відкритості та толерантності.

Вимоги щодо вступу

 • Заповнену форму заявки . Форму можна заповнити на нашому веб-сайті (обробляться лише повні файли заявок).
 • Диплом про середню школу / середню школу з офіційною академічною стенограмою та додатком (із зазначенням назви модулів та оцінок)
 • Ступінь бакалавра з визнаного інституту або мінімум п'ять років досвіду роботи в управлінні.
 • Досвід роботи не менше двох років вважатиметься активом.
 • Знання англійської мови є важливим (див. Нижче «Вимоги до вступу на англійську мову»).
 • Два рекомендаційні листи.
 • Підтвердження посвідчення особи у формі паспорта або національної посвідчення особи.

Перехід до в'їзду

Студенти МВА, які отримали кредити на визнаній програмі вищої освіти в інших місцях, можуть подати заяву на отримання кредиту. Достатній рівень офіційних академічних записів і стенограм повинен підтримувати всі такі заяви. Успішні заявки залежать від затвердження декана та Модератора університету Мідлсекс.

Споживання

UBI пропонує два прийоми на програму ступеня MBA: один у вересні (восени) та один у лютому (навесні). Для студентів денної форми навчання МВА, які розпочинають навчання восени, вересень позначить початок та серпень наступного року як кінець навчального року (після остаточного оцінювання дисертації). Для тих студентів, які розпочинають навчання навесні, січень ознаменує початок, а лютий наступного року - кінець навчального року (після остаточного оцінювання дисертації).

Спонсорство та стипендія

Доступно періодично для студентів з високими показниками середньої кваліфікації. Стипендії призначаються після першого терміну навчання. Будь ласка, запитайте безпосередньо.

Останнє оновлення Кві 2020

Про навчальний заклад

United Business Institutes (UBI) is a private, higher education institution in Brussels, Belgium, with affiliated campuses in Luxembourg and China. Since its founding in 1992 UBI is providing highest- ... Детальніше

United Business Institutes (UBI) is a private, higher education institution in Brussels, Belgium, with affiliated campuses in Luxembourg and China. Since its founding in 1992 UBI is providing highest-quality British business education at the undergraduate, graduate and postgraduate levels. All UBI students study for and earn a globally recognized UK degree through UBI's partnership with Middlesex University, London (UK). Focusing on international management and the global economy, the school’s programmes combine real-world, professional issues with the latest in management thinking. Згорнути