Магістр ділового адміністрування (MBA)

Загальні відомості

Опис програми

United Business Institutes (UBI) було створено 4 квітня 1992 року як неприбутковий вищий навчальний заклад. UBI були засновані паном Люсьєн ван Дьєвоет і пан Франсуа д'Анетн, які разом вирішили працювати над створенням англійської бізнес-школи, яка об'єднала б справжній міжнародний вимір з якісним навчальним планом для бізнесу. Механізми забезпечення якості британських університетів завжди розглядалися як стандарт вищої освіти, і тому було прийнято рішення про британську перевірку, а британські університети підтвердили програми UBI з 1998 року.

Відколи взяла перших студентів у жовтні 1992 року, UBI здобула репутацію високої якості своїх навчальних програм. Розташований у Брюсселі та Люксембурзі , UBI надає можливість вивчати англійську мову в країні, що не є англійською мовою, і дозволяє студентам скористатися міжнародним, міжкультурним та динамічним середовищем.

Цей успішний рецепт поширився на відкриття нових містечок. UBI - Люксембург був відкритий в 2013 році для роботи в університетському містечку в Вільц, Люксембург. UBI - Китай був відкритий в 2018 році в Шанхаї (Китай).

Класні кімнати UBI були ретельно розроблені для надання студентам широкого міжнародного досвіду. Маючи студентів та випускників з більш ніж 50 країн світу, ми розглядаємо різноманітність наших класів як нашу конкурентну перевагу. Хоча програма розрахована на те, щоб кинути виклик вам інтелектуально і особисто і вимагає самодисципліни і самовідданості, це водночас нагороджує і дає змогу набути навичок, знань і установок, які дозволять легко орієнтуватися в полікультурному середовищі.

МВА буде для вас зміною життєвого досвіду в позитивному сенсі. Ми, команда UBI, прагнемо надати вам інструменти, ресурси та підтримку, які вам можуть знадобитися на шляху до академічного та професійного успіху. Наша мета - надати Вам найкращу освіту в бізнесі. Ми можемо зробити це тільки з вашими зусиллями та амбіціями. Міжнародні та професійно-орієнтовані програми UBI , які викладаються англійською мовою, підтверджені Університетом Лондона Middlesex і відповідають найсуворішим британським вимогам, викладеним QAA (Агенцією з забезпечення якості вищої освіти - Великобританія).

Будучи студентом UBI, ви тепер є частиною міжнародної програми UBI, гарантованої якістю, створеної та доставленої професіоналами та вченими. Скористайтеся цією унікальною можливістю для подальшого розширення кругозору.

Конкретними завданнями для МВА є те, що студенти покращать свою здатність:

 • Підвищення та розвиток попереднього досвіду в бізнесі та управлінні.
 • Розвивати здатність застосовувати попередні та нещодавно отримані знання та досвід для складних питань бізнесу у різних контекстах.
 • Підготувати студентів до лідерства та трансформаційних ролей у бізнесі.
 • Розвивати стратегічне мислення, інноваційні та підприємницькі навички.
 • Розвивати знання, на високому рівні, про організації, їх керівництво та середовище, в якому вони діють, і демонструвати широку перспективу щодо організаційного управління та його більш широкого впливу на суспільство та навколишнє середовище.
 • Керувати та управляти в глобальній та мультикультурному середовищі
 • Розвивати навички міжособистісної та групової роботи.
 • Заохочуйте довічне навчання та особистий розвиток.

MBA Час-програма відбувається ввечері, з понеділка по п'ятницю, з 18H до 21H. МВА Повна програма проводиться протягом дня і вечора. Програма може бути прийнята як повний або неповний курс.

Full-time MBA програми - 12 місяців

Кількість основних модулів: 10 (викладається в двох 13-тижневих термінах).

Подальші необхідні модулі: проект «Трансформація бізнесу» або дисертація.

Кількість занять на тиждень: 5 (з понеділка по п'ятницю) протягом 13 тижнів x 2.

Заняття на вихідні: якщо є.

Заочна програма МВА - 24 місяці

Кількість основних модулів: 10 (викладається в чотирьох 13-тижневих термінах).

Подальші необхідні модулі: проект «Трансформація бізнесу» або дисертація.

Кількість вечорів на тиждень: 2 або 3 (з понеділка по п'ятницю) протягом 13 тижнів x 4.

Час: 6 вечора до 9 вечора (18H до 21H).

Заняття на вихідні: якщо є.

Обов'язкові та додаткові модулі

У вас є список з 9 обов'язкових модулів, які ви повинні прийняти, щоб претендувати на MBA і список з 4 додаткових модулів, які ви можете вибрати. Залежно від кількості студентів, додаткові модулі будуть запропоновані, якщо для них буде зареєстровано достатню кількість студентів .

Щоб отримати ступінь МВА, необхідно отримати 90 кредитів ECTS. Нижче наведено список ваших модулів:

Модуль: Кредити

 • Глобальні економічні середовища 12
 • Ведучий: люди, команди та організації 12
 • Маркетингові концепції та практика 12
 • Підприємництво, технології та інновації 12
 • Бухгалтерський облік для прийняття рішень 12
 • Фінанси та ринки капіталу для глобальних менеджерів 12
 • Міжнародні перспективи управління 12
 • Аналіз даних та управління операціями 12
 • Міжнародна бізнес-стратегія та управління 12
 • Факультативний курс 12
 • Проект трансформації бізнесу / Дисертація 60

Факультативні курси

 • Лобіювання
 • Міжнародне та європейське право 12
 • Управління глобальними комунікаціями 12
 • Методи дослідження 12

Дисертація / Проект трансформації бізнесу

Дисертація / Проект трансформації бізнесу є основною частиною вашої МВА. Він має 60 кредитів ECTS і є невід'ємною частиною вашої програми. Ви можете вибрати практичний проект, тобто проект трансформації бізнесу, або ви можете взяти більш академічну тему у формі дисертації. Як частина цього модуля, ви будете приймати модуль методів дослідження, який пропонується щороку. Більш детальну інформацію див. У описі модуля.

Міжнародна поїздка

На додаток до основних та додаткових модулів, вам необхідно пройти міжнародну поїздку, організовану для вас UBI після того, як ви берете більшість обов'язкових модулів. Міжнародна поїздка є ключовим компонентом програми МВА в United Business Institutes . Вивчення динамічних світових економік з досвідченими викладачами та студентами надає вам незабутній та збагачуючий досвід. Міжнародна навчальна поїздка зосереджена на конкурентних, комерційних та культурних компонентах глобального ринку. Конкретні деталі міжнародної поїздки будуть повідомлені у встановленому порядку.

Політика прийому MBA

УБІ прагне прийняти тільки тих кандидатів, чиї записи свідчать, що вони володіють якостями, необхідними для досягнення академічного успіху, і які готові брати участь у програмі в дусі відкритості та толерантності.

Вимоги щодо вступу

 • Заповнена форма заявки. Форму можна завантажити з нашого веб-сайту (оброблятимуться лише повні файли додатків).
 • Диплом середньої школи / середньої школи з офіційною академічною розшифровкою та повноваженнями (з зазначенням назв модулів та оцінок).
 • Ступінь бакалавра з визнаного інституту або мінімум п'ять років досвіду роботи в управлінні.
 • Досвід роботи не менше двох років вважатиметься активом.
 • Знання англійської мови є важливим (див. Нижче «Вимоги до вступу на англійську мову»).
 • Два рекомендаційні листи.
 • Доказ ідентичності у вигляді ксерокопії паспорта або національного посвідчення особи.

Перехід до в'їзду

Студенти МВА, які отримали кредити на визнаній програмі вищої освіти в інших місцях, можуть подати заяву на отримання кредиту. Достатній рівень офіційних академічних записів і стенограм повинен підтримувати всі такі заяви. Успішні заявки залежать від затвердження декана та Модератора університету Мідлсекс.

Споживання

UBI пропонує два програми на ступінь МВА: один у вересні (осінь) та один у лютому (весна). Для тих студентів МВА, які починають навчання восени, вересень відзначатиме початок і серпень наступного року як кінець навчального року (після остаточної оцінки дисертації). Для тих студентів, які починають навчання навесні, січень відзначатиме початок і лютий наступного року наприкінці навчального року (після остаточної оцінки дисертації).

Спонсорство та стипендія

Періодично доступні для студентів високого рівня GPA. Стипендії нагороджуються після першого терміну навчання. Будь ласка, звертайтеся безпосередньо.

Останнє оновлення Лис 2019

Про навчальний заклад

United Business Institutes (UBI) is a private, higher education institution in Brussels, Belgium, with affiliated campuses in Luxembourg and China. Since its founding in 1992 UBI is providing highest- ... Детальніше

United Business Institutes (UBI) is a private, higher education institution in Brussels, Belgium, with affiliated campuses in Luxembourg and China. Since its founding in 1992 UBI is providing highest-quality British business education at the undergraduate, graduate and postgraduate levels. All UBI students study for and earn a globally recognized UK degree through UBI's partnership with Middlesex University, London (UK). Focusing on international management and the global economy, the school’s programmes combine real-world, professional issues with the latest in management thinking. Згорнути