Магістр ділового адміністрування (MBA) в управлінні сталістю

Загальні відомості

Опис програми

Інноваційний, практичний і адаптований до реального світу, МВА в менеджменті стійкості спрямований на вплив на вашу майбутню кар'єру.

Його доставляють видатні факультети, які виходять з поля з великим досвідом в області сталого розвитку проектів та бізнес-стратегії.

MBA - це програма для студентів, які прагнуть досягти практичного досвіду для задоволення міжнародних вимог до управління стійкістю.

Студенти СУМАС постійно займаються практичними проектами, які керуються вченими, консультантами та професіоналами. Ці проекти є частиною інноваційної методології навчання SUMAS, яка включає відеоконференції з провідними спікерами в організаціях та презентації компаній у класі. Ці заходи не тільки заохочують обмін знаннями, але також надають цінні можливості для розвитку мереж для покращення вашого кар'єрного росту.

Організація програми:

Тривалість: 3 терміни (повна робоча програма) або 6 термінів (програма неповної зайнятості).

Вміст: 9 основних модулів, 5 основних курсів, включаючи проект у співпраці з нашими місцевими та міжнародними партнерами, а також остаточний курс капіталу. Малі класи.

Початкові дати: січень, квітень та вересень.

Вимоги до програм МВА:

  • Офіційні сертифікати та дипломи бакалавра або магістратури з засвідченим перекладом, якщо не спочатку англійською.
  • TOEFL (мінімальна оцінка 550 PBT або 80 IBT), або IELTS (мінімальна оцінка 5,5) або інші стандартизовані іспити з англійської мови.
  • Мотивація Лист із зазначенням того, чому ви хочете навчатися у Швейцарії в Sustainability Management School .
  • Копія паспорта або посвідчення особи.

Переглянути більше випускників тут

Вища програма витрат

  • Не підлягає відшкодуванню заявка - 200 CHF
  • Витрати
  • Вартість 1-річної програми: 39,545 CHF (Вартість навчання) (додатковий 2-й курс стажування, ще 7,600 швейцарських франків)

СУМАС на даний момент не пропонує стипендіальних програм чи грантів.

Карєрні можливості

Ця програма підготує студентів до широкого спектру кар'єри, які вимагають можливості аналізу складних бізнес-операцій та досягнення стабільних рішень.

Студенти SUMAS можуть вибрати другий вибір року та пройти стажування в корпорації або міжнародній організації.

Останнє оновлення Січ 2019

Про навчальний заклад

The aim of the SUMAS is to educate socially responsible global decision makers of the future who will make a real difference in the world. Its purpose is to deliver an innovative mix of sound business ... Детальніше

The aim of the SUMAS is to educate socially responsible global decision makers of the future who will make a real difference in the world. Its purpose is to deliver an innovative mix of sound business knowledge and a deep understanding of sustainable development. Згорнути
Залози , Швейцарія Інтернет + 1 Більше Менше