Магістр ділового адміністрування (MBA) в галузі підприємництва та інновацій

Загальні відомості

Доступних місць: 2
Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

MBA у галузі підприємництва та інновацій

Деталі курсу

 • Назва курсу: MBA у галузі підприємництва та інновацій (денна форма)
 • Тип курсу: MBA - магістр ділового адміністрування (повний робочий день)
 • Сектор курсу: Бізнес та фінанси
 • Тривалість курсу: 18 місяців
 • Кредити: 90 ЄС ЄС
 • Вхідні окуляри на рік: 6 заявок за рік на рік
 • Ступінь або кваліфікація: магістр ділового адміністрування, акредитований FIBAA & NVAO
 • Розташування: Амстердам
 • Плата за навчання: € 18 300 (повна програма, € 9 150 за рік)

Нагорода за стипендію

Wittenborg Випускники: € 3,000- Партнерські інститути: € 2.000 - Золота премія: € 1.500-

Вступ

Якщо ви хочете просунути свою кар’єру в управлінні або почати новий підприємницький Pathway або вивчити кар'єру в секторі управління або інновацій та стратегічних змін, то MBA з питань підприємництва та інновацій дозволить вам зробити стрибок у нові ролі бізнесу та менеджменту з існуючої посади, або готують вас до введення нової ролі в управлінні новим або існуючим бізнесом - як підприємець, чи «внутрішньопредприємець», допомагаючи власнику або стартапу розвиватися.

MBA в області підприємництва є однією з спеціалізацій у нашій міжнародній програмі МВА, що пропонуються в Віттенборг для студентів та студентів, які працюють за сумісництвом у Нідерландах та у всьому світі.

Міжнародна команда викладачів та лідерів бізнесу розробила цю MBA для тих, хто готовий перейти на керівні ролі, або з існуючої роботи, або з випускниками, які мають певний досвід роботи, які прагнуть стати менеджерами. Разом з традиційними будівельними блоками MBA, цей MBA з питань підприємництва та інновацій пропонує додаткові модулі з особливим акцентом на підприємництво, стратегію та інновації ».

Протягом ВІТЕНЬБОРГського МВА ми приймаємо стратегічну точку зору на бізнес та менеджмент, завжди з міжнародної точки зору, і допоможемо вам розвинути навички, щоб сприяти прийняттю основних рішень вашої нинішньої чи майбутньої організації, яка допоможе формувати своє майбутнє.

Ми вітаємо студентів будь-якого навчального чи робочого дисципліни, щоб подати заявку на програму. Багато абітурієнтів на нашу програму MBA Wittenborg роблять це з наукою або технологією - не обов’язково, що ви раніше вивчали бізнес чи менеджмент - перший семестр оснащує вас усіма необхідними інструментами для подальшої спеціалізації на MBA в галузі підприємництва та інновацій .

 • Подальший розвиток ваших сучасних навичок та досвіду на рівні керівництва;
 • Збільшити інтерес до прийняття фінансових рішень;
 • Розробити стратегічну перспективу бізнесу;

Зміст курсу

Структура курсу

Виттенборгський МВА доставляється у форматі блоку, з 2 модулями, що охоплюються кожні 6 тижнів. Класи є міждисциплінарними - ви вивчаєте загальні модулі в 1 семестрі з студентами МВА з різних бізнес-спеціалізацій. Через переїзд (6 разів на рік) групи є динамічними, надзвичайно міжнародними та різноманітними.

Модулі інтенсивно постачаються протягом послідовних днів у так званому "блочному форматі", що означає, що кожен модуль має 6 днів навчання, розділений на два блоки з 3 днів. Методи навчання включають групову роботу, тематичні дослідження, презентації та живі проекти. Курс досягається за допомогою різних підходів, включаючи лекції, презентації, підручники та тематичні дослідження з акцентом на інтерактивне навчання. Кожен модуль викладається двома викладачами, часто повний робочий день викладачем Віттенборга та гостем викладача університету-партнера. Модулі включають в себе регулярних гостя з промисловості.

Області навчання

Предмети управління розглядають ключові питання стратегії, маркетингу, операцій, людських ресурсів, обліку та фінансового планування, вивчаються паралельно з більш глибокими міжнародними корпоративними фінансами та інвестиційними модулями. Варіанти включають консультування та управління декількома підрозділами. Студенти набувають навичок досліджень, які вони можуть застосувати до академічних або промислових проектів.

Силабус

Семестр 1

• Управління людськими ресурсами

• Управління маркетингом

• Управлінський облік та фінанси

• Управління операціями

• Міжнародне управління

• Управління інформацією

Семестр 2

• Підприємництво

• Підприємництво, інновації та креативність

• Консультування

• Глобалізація, суспільство та культура

• Статистика бізнесу

• Стратегічний менеджмент

Протягом усієї програми: методи дослідження, 3 тижні проекту, що веде до фінального проекту

Промисловість

Професійний профіль

Підприємець у бізнесі може виконувати дві основні функції; водій нових ділових підприємств (підприємця), або водій інновацій та змін у існуючому бізнесі (внутрішній підприємці). Профіль лише істотно відрізняється між цими двома ролями у вимогах рівня здатності брати на себе ризик і здатність скористатися можливістю. Як здатність оцінювати ризик, так і усвідомлення можливості є компетенціями, необхідними на обох кінцях спектру цього профілю.

Підприємець вимагає здатності керувати та мотивувати людей. Це відбуватиметься під час запуску бізнесу та запуску проектів, а також у часи змін та впровадження інновацій. Підприємець зрозуміє потребу в хороших комунікативних навичках і добре розуміє суспільство, економіку і стійкість. Підприємець буде володіти навичками продажу ідей та продуктів, перемоги у зобов'язаннях, презентації та виконанні бізнес-планів. Важливим є розуміння необхідності стабільного та надійного управління в компанії, великій чи малій. Особистість підприємницького бізнесу в сучасній Європі повинна мати можливість спілкуватися з людьми по всьому континенту і в усьому світі і вимагає здатності розуміти вплив національних і міжнародних урядів на підприємницькі підприємства, в яких вони беруть участь. здатність розглядати проблеми та ризики з цілісної точки зору та знаходити рішення та управляти ризиками через інновації. Вони повинні добре розуміти фінансові та фіскальні питання та вміти спілкуватися з людьми, які їх підтримують через бухгалтерський облік або службу з людськими ресурсами або інформацією, і мати можливість керувати цими людьми.

Підприємці та інтрапренер є успішними, тому що вони можуть швидко зрозуміти складні ситуації, які вимагають від них планування та прийняття стратегічних рішень і одночасно працювати над безліччю бізнес-ідей та проектів. Вони мають чітке розуміння маркетингової розробки та впровадження. Можливість одночасно розвивати бізнес-ідеї вимагає здатності визначати та розуміти важливі деталі, визначати альтернативи та постійно оцінювати та переглядати бізнес-процеси. Характерною рисою підприємців є те, що вони здатні повністю присвятити себе і взяти на себе зобов'язання щодо досягнення своїх довгострокових бізнес-цілей і цілей і що ця енергія також безпосередньо перетворюється на короткострокові цілі.

Випускник MBA з питань підприємництва та інновацій

«Професіонал з міжнародного ділового адміністрування перетвориться на кар'єру, здатну організувати, розробляти продукти, послуги та політику, стимулювати та виконувати політику, виконувати дії під напругою, контролювати процеси, аналізувати риси організації, використовувати людські ресурси та планувати їх управління, мотивувати персонал та персонал, управляти фінансовою інформацією, ефективно використовувати інформацію, планувати та організовувати кампанії, розуміти внутрішні та зовнішні ринки, взаємодіяти з оточенням, мережею, керувати ланцюжками, ефективно спілкуватися, демонструвати лідерські навички, керувати зустрічами, представляти ідеї, продавати ідеї та продукти, говорити та писати принаймні англійську мову, брати участь у прийнятті рішень компанії та організації та розуміти місцеві та міжнародні культури та їх вплив на організацію та особистість ”.

"Адміністратори бізнесу можуть працювати в фінансовій або технічній середовищі, а також в управлінні та керівництві, а також поєднанні з ними. Вони повинні розуміти необхідність лідерства та мотивувати людей. Вони повинні розуміти вплив змін та необхідність інновацій. Бізнес-адміністратор зрозуміє необхідність гарних комунікативних навичок та добре розуміє суспільство, економіку та стійкість. Розуміння необхідності стабільного та солідного управління в компанії, великих або малих є важливим. Ділова людина в сучасній Європі повинна вміти спілкуватися з людьми по всьому континенту та по всьому світу і вимагає здатності розуміти наслідки національних та міжнародних урядів для бізнесових підприємств, в яких вони задіяні ».

"Кваліфікований бізнес-адміністратор МВА спеціально здатний управляти рядом складних та інтегрованих ділових операцій у міжнародній або місцевій обстановці як на тактичному, так і на стратегічному рівнях, використовуючи навички та компетенції, що вимагають здатності міждисциплінарного мислення. Вони покажуть здатність поєднувати навички дослідження та критичного аналізу для розробки корпоративної стратегії організації у своїй діловій і культурній сфері ".

Кар'єрні перспективи

MBA підвищує вашу кар'єру!

Випускники МВА часто швидко відстежуються на керівних посадах, і ця програма МВА була розроблена для тих, хто бажає займати вищі керівні посади або як підготовку до подальшого навчання в бізнесі, наприклад, DBA або Ph.D.

MBA продовжить кар'єру в

 • Голландські чи інші випускники ЄС, які працюють в організації, керують людьми чи процесами, і прагнуть покращити свої можливості для кар'єрного зростання в межах поточної зайнятості. Ці учні підтримуються своїм роботодавцем і можуть вивчати програму неповний робочий день;
 • Голландські чи інші випускники ЄС, які працюють в організації, керують людьми або процесами, і шукають повну програму МВА, яка збільшить шанси на працевлаштування на міжнародному ринку;
 • Міжнародні випускники у Нідерландах, які пройшли ступінь бакалавра та працювали в організації, яка відповідає за управління людьми чи процесами, які прагнуть поліпшити свої кар'єрні можливості або на поточному роботодавці, або в пошуках нової можливості;
 • Міжнародні студенти в усьому світі, з бізнесових та не бізнес-галузей, з доведеним числом років управління людьми або процесами в організації. Ці студенти шукають англійську мову, міжнародну програму МВА, яка може дозволити їм поліпшити свої кар'єрні перспективи на ринку праці як вдома, так і в Нідерландах або на поточному роботодавці, або в новій організації, і, можливо, продовжувати їх навчання на більш високому рівні.

Професія - це кваліфікований МВА Підприємець / Внутрішній Підприємник

Віттенборг бачить можливі професії випускника магістра ділового адміністрування підприємництва та інновацій у чотирьох взаємопов’язаних розділах, між якими часто виникають природні перекриття:

(Серійний) підприємець

Це сприймається як людина, яка прагне почати бізнес і компанії з нуля і зробити їх успішним.

Незалежна підприємницька особа

Це розглядається як особа, яка керує і управляє компанією, МСП. Це може бути власником сімейного бізнесу, або бізнесмен, який купує та бере на себе існуючий бізнес. Це також може бути підприємець, який розпочав бізнес через інновації, і залишається керувати цією компанією, не продаючи або не залишаючи, щоб розпочати нове підприємство.

Друга команда у МСП

Цей надзвичайно важливий підприємець є найпоширенішим підприємцем у сфері малого бізнесу. Підприємець, як номер 2 у МСП, є життєво важливою позицією, оскільки дає можливість компанії розвиватися інноваційно та цілеспрямовано, з ретельним балансом ризиків та можливостей. Такий Intrapreneur - це той, хто мав досвід роботи в бізнесі або проектах і керував проектами, і тепер досяг того часу, коли отриманий досвід і знання можуть бути використані для підтримки іншого підприємця.

Корпоративний внутрішній підприємець

Ця підприємницька роль стає дедалі важливішою в компаніях та організаціях, а також неприбуткових та урядових організаціях, оскільки вони змушені змінювати, розвивати та інновації в сучасній економіці та бізнес середовищі. Корпорації вимагають підприємницьких бізнес-лідерів, які, поряд з їхніми лідерськими якостями, мають широкий спектр ділових навичок та компетенцій та знань з адміністрування бізнесу.

Вимоги щодо вступу

 • ступінь бакалавра або еквівалентна визнана кваліфікація;
  • Кандидати просять надати академічну довідку зі свого колишнього навчального закладу;
  • Не потрібно мати ступінь бакалавра з галузі ділового адміністрування, однак в їх ступеня студенти повинні закінчити академічну частину роботи (кінцевий проект або дисертацію), що показує ступінь академічного письма та дослідницького досвіду.
 • 3 роки професійного досвіду;

Кандидати просять надати довідку від компанії чи організації, де вони працювали;

Англійська мова вимоги

 • IELTS 6.5 або TOEFL Equivalent. Натисніть тут, щоб переглянути еквівалентні бали.
 • Код TOEFL у Віттенборг - 4889.

З вимогою про досвід роботи, вимоги до вступу до Нідерландів відповідають національним вимогам Нідерландів для вступу в професійний майстер, таких як MBA Wittenborg. Вимога рівня рівня володіння англійською мовою ½ пункту вище мінімальних національних вимог у Нідерландах.

Процедура відбору

Немає спеціальної процедури відбору для студентів, які бажають вступити в МВА, однак студенти, які не є членами ЄС (візи), "відтворюються" відповідно до їхнього стану, щоб інститут міг гарантувати імміграційний статус.

Скринінг складається з інтерв'ю, збору та співставлення всіх необхідних документів ІРС, включаючи підтвердження наявності достатніх коштів, з урахуванням будь-яких стипендій, наданих Віттенборгом (наприклад, стипендією Orange Tulip) або третіми сторонами (NUFFIC, EU тощо).

Кандидати повинні подати мотиваційний лист, в якому вони описують причини вибору програми Віттенборга, а також причину бажання навчатися у Нідерландах (іноземні студенти). Студентська мотивація важлива, оскільки програми вимагають особливого рівня, особливо для іноземних студентів. Існує критерій, за яким вони завершують принаймні 50% усіх своїх кредитів за рік.

Терміни подання заявки

Міжнародні студенти, які не проживають в Європейському Союзі (ЄС), повинні подати заявку 6-8 тижнів до дати обрання.

Студенти, які проживають в ЄС, повинні пройти 2-4 тижні до дати вибору.

Якщо ви не подасте заявку до закінчення терміну, ваша заявка буде автоматично змінена на заявку на участь у наступному блоці, якщо ви не бажаєте інше.

Останнє оновлення Сер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

Wittenborg is a “boutique university” with a primary focus on management as it relates to disciplines in society. Our personal attention to your education is very important. It is for this reason that ... Детальніше

Wittenborg is a “boutique university” with a primary focus on management as it relates to disciplines in society. Our personal attention to your education is very important. It is for this reason that we take quality seriously and are accredited by the Dutch Flemish Accreditation organisation (NVAO) and Foundation for International Business Administration Accreditation (FIBAA). Згорнути