МВА в області підприємництва

Деталі курсу

 • Назва курсу: MBA в області підприємництва
 • Тип курсу: MBA - магістр ділового адміністрування (повний робочий день)
 • Сектор курсу: Бізнес
 • Тривалість курсу: 18 місяців
 • Кредити: 180 UK CATS / 90 EU EC
 • Вхідні окуляри на рік: 6 заявок за рік на рік
 • Далі Початкова дата (и): 21 травня 2018 року, 27 серпня 2018 року, 15 жовтня 2018 року
 • Ступінь або кваліфікація: Магістр ділового адміністрування акредитований FIBAA
 • Розташування: Амстердам
 • Плата за навчання: € 18 300 (повна програма, € 9 150 за рік)

Нагорода за стипендію

Wittenborg Випускники: € 3,000- Партнерські інститути: € 2.000 - Золота премія: € 1.500-

Вступ

Примітка: MBA в області підприємництва

Якщо ви прагнете просунути вашу кар'єру в управлінні або розпочати новий бізнес- Pathway або ознайомитись з кар'єрою в галузі інновацій та стратегічних змін в галузі управління або відділу компанії, то MBA в області підприємництва

MBA в області підприємництва є однією з спеціалізацій у нашій міжнародній програмі МВА, що пропонуються в Віттенборг для студентів та студентів, які працюють за сумісництвом у Нідерландах та у всьому світі.

Міжнародна команда викладачів та бізнес-лідерів була розроблена для тих, хто готовий піднятися на роль керівництва або з існуючої роботи, або з випускниками з досвідом роботи, які прагнуть стати менеджерами. Разом з традиційними будівельними блоками MBA, це MBA в області підприємництва

Протягом ВІТЕНЬБОРГського МВА ми приймаємо стратегічну точку зору на бізнес та менеджмент, завжди з міжнародної точки зору, і допоможемо вам розвинути навички, щоб сприяти прийняттю основних рішень вашої нинішньої чи майбутньої організації, яка допоможе формувати своє майбутнє.

Ми вітаємо студентів з будь-якої навчальної або робочої дисципліни, щоб подати заявку на цю програму. Багато учасників програми Wittenborg MBA роблять це з науковою або технологічною базою - це не обов'язково, що ви вивчали бізнес або управління раніше - перший семестр надає вам всі необхідні інструменти, щоб спеціалізуватися далі на MBA в області підприємництва

 • Подальший розвиток ваших сучасних навичок та досвіду на рівні керівництва;
 • Збільшити інтерес до прийняття фінансових рішень;
 • Розробити стратегічну перспективу бізнесу;

Зміст курсу

Структура курсу

Виттенборгський МВА доставляється у форматі блоку, з 2 модулями, що охоплюються кожні 6 тижнів. Класи є міждисциплінарними - ви вивчаєте загальні модулі в 1 семестрі з студентами МВА з різних бізнес-спеціалізацій. Через переїзд (6 разів на рік) групи є динамічними, надзвичайно міжнародними та різноманітними.

Модулі інтенсивно постачаються протягом послідовних днів у так званому "блочному форматі", що означає, що кожен модуль має 6 днів навчання, розділений на два блоки з 3 днів. Методи навчання включають групову роботу, тематичні дослідження, презентації та живі проекти. Курс досягається за допомогою різних підходів, включаючи лекції, презентації, підручники та тематичні дослідження з акцентом на інтерактивне навчання. Кожен модуль викладається двома викладачами, часто повний робочий день викладачем Віттенборга та гостем викладача університету-партнера. Модулі включають в себе регулярних гостя з промисловості.

Області навчання

Предмети управління розглядають ключові питання стратегії, маркетингу, операцій, людських ресурсів, обліку та фінансового планування, вивчаються паралельно з більш глибокими міжнародними корпоративними фінансами та інвестиційними модулями. Варіанти включають консультування та управління декількома підрозділами. Студенти набувають навичок досліджень, які вони можуть застосувати до академічних або промислових проектів.

Силабус

Семестр 1

• Управління людськими ресурсами

• Управління маркетингом

• Управлінський облік

• Управління операціями

• Міжнародне управління

• Управління інформацією

Семестр 2

• Підприємництво

• Підприємництво, інновації

• Консультування

• Глобалізація, суспільство

• Статистика бізнесу

• Стратегічний менеджмент

Протягом усієї програми: методи дослідження, 3 тижні проекту, що веде до фінального проекту

Промисловість

Професійний профіль

Підприємець у бізнесі може виконувати дві основні функції; водій нових ділових підприємств (підприємця), або водій інновацій та змін у існуючому бізнесі (внутрішній підприємці). Профіль лише істотно відрізняється між цими двома ролями у вимогах рівня здатності брати на себе ризик і здатність скористатися можливістю. Як здатність оцінювати ризик, так і усвідомлення можливості є компетенціями, необхідними на обох кінцях спектру цього профілю.

Підприємець вимагає здатності вести та мотивувати людей. Це відбудеться під час запуску бізнесу та запуску проектів, а також під час змін та впровадження інновацій. Підприємець зрозуміє необхідність гарних комунікативних навичок та добре розуміє суспільство, економіку та стійкість. Підприємець матиме навички продажу ідей та продуктів, виграшних зобов'язань, а також представлення та виконання бізнес-планів. Розуміння необхідності стабільного та солідного управління в компанії, великих або малих є важливим. Підприємець, що працює в сучасній Європі, повинен мати можливість спілкуватися з людьми по всьому континенту та по всьому світу, а також вимагає здатності розуміти наслідки національних та міжнародних урядів для бізнесових підприємств, в яких вони беруть участь. Підприємці та підприємці потрібно мати можливість розглядати проблеми та ризики з цілісної точки зору та знайти рішення та керувати ризиками через інновації. Вони повинні добре розуміти фінансові та податкові питання та вміти спілкуватися з людьми, підтримуючи їх через бухгалтерський облік або людські ресурси або інформаційні служби, і вміти керувати цими людьми.

Підприємці та підприємці-підприємці успішні, тому що вони можуть швидко зрозуміти складні ситуації, які вимагають від них планування та прийняття стратегічних рішень, а також одночасно працювати над безліччю бізнес-ідей та проектів. Вони мають солідне розуміння дизайну та реалізації маркетингу. Одночасно здатність розвивати бізнес-ідеї вимагає здатності визначати та розуміти важливі деталі, чітко визначати альтернативи та постійно оцінювати та аналізувати бізнес-процеси. Характерною рисою підприємців є те, що вони мають можливість повністю присвятити себе і взяти на себе зобов'язання досягти своїх довгострокових цілей і завдань в галузі бізнесу, і що ця енергія також безпосередньо перекладається на короткострокові цілі.

Випускник MBA у сфері підприємництва

"Міжнародний фахівець у галузі ділового адміністрування перетвориться на кар'єру, здатну організувати, розробляти продукти, послуги та політику, запускати та виконувати політику, виконувати під навантаженням, контролювати процеси, аналізувати риси організації, використовувати людські ресурси та планувати їх управління , мотивувати працівників та персоналу, керувати фінансовою інформацією, ефективно використовувати інформацію, планувати та організовувати кампанії, розуміти внутрішні та зовнішні ринки, взаємодіяти з оточенням, мережею, керувати мережами, ефективно спілкуватися, демонструвати лідерські навички, керувати зустрічами, представляти ідеї, продавати ідеї і продукти, говорити і писати принаймні англійську мову, брати участь у прийнятті рішень в компанії та організації, а також розуміти місцеві та міжнародні культури та їх наслідки для організації та особистості ".

"Адміністратори бізнесу можуть працювати в фінансовій або технічній середовищі, а також в управлінні та керівництві, а також поєднанні з ними. Вони повинні розуміти необхідність лідерства та мотивувати людей. Вони повинні розуміти вплив змін та необхідність інновацій. Бізнес-адміністратор зрозуміє необхідність гарних комунікативних навичок та добре розуміє суспільство, економіку та стійкість. Розуміння необхідності стабільного та солідного управління в компанії, великих або малих є важливим. Ділова людина в сучасній Європі повинна вміти спілкуватися з людьми по всьому континенту та по всьому світу і вимагає здатності розуміти наслідки національних та міжнародних урядів для бізнесових підприємств, в яких вони задіяні ».

"Кваліфікований бізнес-адміністратор МВА спеціально здатний управляти рядом складних та інтегрованих ділових операцій у міжнародній або місцевій обстановці як на тактичному, так і на стратегічному рівнях, використовуючи навички та компетенції, що вимагають здатності міждисциплінарного мислення. Вони покажуть здатність поєднувати навички дослідження та критичного аналізу для розробки корпоративної стратегії організації у своїй діловій і культурній сфері ".

Кар'єрні перспективи

MBA підвищує вашу кар'єру!

Випускники МВА часто швидко відстежуються на керівних посадах, і ця програма МВА була розроблена для тих, хто бажає займати вищі керівні посади або як підготовку до подальшого навчання в бізнесі, наприклад, DBA або Ph.D.

MBA продовжить кар'єру в

 • Голландські чи інші випускники ЄС, які працюють в організації, керують людьми чи процесами, і прагнуть покращити свої можливості для кар'єрного зростання в межах поточної зайнятості. Ці учні підтримуються своїм роботодавцем і можуть вивчати програму неповний робочий день;
 • Голландські чи інші випускники ЄС, які працюють в організації, керують людьми або процесами, і шукають повну програму МВА, яка збільшить шанси на працевлаштування на міжнародному ринку;
 • Міжнародні випускники у Нідерландах, які пройшли ступінь бакалавра та працювали в організації, яка відповідає за управління людьми чи процесами, які прагнуть поліпшити свої кар'єрні можливості або на поточному роботодавці, або в пошуках нової можливості;
 • Міжнародні студенти в усьому світі, з бізнесових та не бізнес-галузей, з доведеним числом років управління людьми або процесами в організації. Ці студенти шукають англійську мову, міжнародну програму МВА, яка може дозволити їм поліпшити свої кар'єрні перспективи на ринку праці як вдома, так і в Нідерландах або на поточному роботодавці, або в новій організації, і, можливо, продовжувати їх навчання на більш високому рівні.

Професія - це кваліфікований МВА Підприємець / Внутрішній Підприємник

Віттенборг розглядає можливі професії випускника магістра ділового адміністрування в галузі підприємництва

(Серійний) підприємець

Це сприймається як людина, яка прагне почати бізнес і компанії з нуля і зробити їх успішним.

Незалежна підприємницька особа

Це розглядається як особа, яка керує і управляє компанією, МСП. Це може бути власником сімейного бізнесу, або бізнесмен, який купує та бере на себе існуючий бізнес. Це також може бути підприємець, який розпочав бізнес через інновації, і залишається керувати цією компанією, не продаючи або не залишаючи, щоб розпочати нове підприємство.

Друга команда у МСП

Цей надзвичайно важливий підприємець є найпоширенішим непідприємницьким підприємцем у малих підприємствах. Підприємець, як номер 2 у МСП, є життєво важливою позицією, оскільки це дозволяє компанії розвиватися інноваційно та цілеспрямовано, з ретельним рівновагою ризиків та можливостей. Цей тип внутрішнього підприємця - це той, хто мав досвід ведення бізнесу чи проектів та управління проектами, і зараз досяг того моменту, коли накопичений досвід та знання можуть бути використані для підтримки іншого підприємця.

Корпоративний внутрішній підприємець

Ця підприємницька роль стає дедалі важливішою в компаніях та організаціях, а також неприбуткових та урядових організаціях, оскільки вони змушені змінювати, розвивати та інновації в сучасній економіці та бізнес середовищі. Корпорації вимагають підприємницьких бізнес-лідерів, які, поряд з їхніми лідерськими якостями, мають широкий спектр ділових навичок та компетенцій та знань з адміністрування бізнесу.

Вимоги щодо вступу

 • ступінь бакалавра або еквівалентна визнана кваліфікація;
  • Кандидати просять надати академічну довідку зі свого колишнього навчального закладу;
  • Не потрібно мати ступінь бакалавра з галузі ділового адміністрування, однак в їх ступеня студенти повинні закінчити академічну частину роботи (кінцевий проект або дисертацію), що показує ступінь академічного письма та дослідницького досвіду.
 • 3 роки професійного досвіду;

Кандидати просять надати довідку від компанії чи організації, де вони працювали;

Англійська мова вимоги

 • IELTS 6.5 або TOEFL Equivalent. Натисніть тут, щоб переглянути еквівалентні бали.
 • Код TOEFL у Віттенборг - 4889.

З вимогою про досвід роботи, вимоги до вступу до Нідерландів відповідають національним вимогам Нідерландів для вступу в професійний майстер, таких як MBA Wittenborg. Вимога рівня рівня володіння англійською мовою ½ пункту вище мінімальних національних вимог у Нідерландах.

Процедура відбору

Немає спеціальної процедури відбору для студентів, які бажають вступити в МВА, однак студенти, які не є членами ЄС (візи), "відтворюються" відповідно до їхнього стану, щоб інститут міг гарантувати імміграційний статус.

Скринінг складається з інтерв'ю, збору та співставлення всіх необхідних документів ІРС, включаючи підтвердження наявності достатніх коштів, з урахуванням будь-яких стипендій, наданих Віттенборгом (наприклад, стипендією Orange Tulip) або третіми сторонами (NUFFIC, EU тощо).

Кандидати повинні подати мотиваційний лист, в якому вони описують причини вибору програми Віттенборга, а також причину бажання навчатися у Нідерландах (іноземні студенти). Студентська мотивація важлива, оскільки програми вимагають особливого рівня, особливо для іноземних студентів. Існує критерій, за яким вони завершують принаймні 50% усіх своїх кредитів за рік.

Терміни подання заявки

Міжнародні студенти, які не проживають в Європейському Союзі (ЄС), повинні подати заявку 6-8 тижнів до дати обрання.

Студенти, які проживають в ЄС, повинні пройти 2-4 тижні до дати вибору.

У випадку, якщо ви не застосовуватиметесь до кінцевого терміну, ваша заявка буде автоматично перетворена в заявку для зарахування на наступний блок, якщо ви не бажаєте іншим чином.

Доступні навчальні програми:
англійська
Wittenborg University of Applied Sciences

Переглянути 5 інших курсів в Wittenborg University of Applied Sciences »

Цей курс Кампус засновані
Duration
1 - 2 Років
Заочне навчання
Денне навчання
Price
18,300 EUR
Deadline
інформація
інформація
International students: must apply 6-8 weeks before the entry date of choice. Students living in the EU: must apply 2-4 weeks before the entry date of choice.
За розташуванням
За датою
Кінець терміну надання заяв
Кінець терміну надання заяв
Кінець терміну надання заяв
інформація
International students: must apply 6-8 weeks before the entry date of choice. Students living in the EU: must apply 2-4 weeks before the entry date of choice.
Кінець терміну надання заяв
Location
Кінець терміну надання заяв
End Date
Location
Кінець терміну надання заяв
інформація
International students: must apply 6-8 weeks before the entry date of choice. Students living in the EU: must apply 2-4 weeks before the entry date of choice.
End Date
Кінець терміну надання заяв
End Date
Кінець терміну надання заяв
End Date