Магістр ділового адміністрування (Антверпен, Брюссель)

Загальні відомості

Опис програми

Програма МВА К. Л. Левена створена з метою заохотити студентів подумати, виконувати та розвивати шляхи успішного запуску своєї кар'єри та підготувати їх до переходу на керівні посади - від нагляду до більш старших ролей - у починаючими починаннями, починаючими починаючими підприємствами, міжнародними компаніями або нестандартними компаніями. -прибуткові організації. Дизайн МВА дозволяє учням адаптувати свої індивідуальні програми до власних уподобань та амбіцій.

Однорічна програма МВА викладається повністю англійською мовою. Наші студенти можуть брати участь у програмах обміну з численними партнерами як в межах Європи, так і за її межами. Вибрані студенти МВА також можуть пройти подвійну диплом з бізнес-школи Монпельє. Цей подвійний ступінь складається з двох років навчання, з двома семестрами в Антверпені або Брюсселі та два семестри в Монпельє.

 • Освітній рівень: академічна магістерська програма
 • Мова інструкції: англійська
 • Ступінь: Магістр наук в галузі ділового адміністрування
 • Тривалість: 1 рік (повний робочий день), 60 кредитів ECTS
 • Тип: денна освіта
 • Розташування: Програма пропонується в університеті Антверпен (А) та Брюсселі (Б) К. Ю. Левена.
 • Початок роботи програми:
  • 1-й семестр: 3-й тиждень вересня - кінець січня (іспити в січні)
  • 2 семестр: 2-й тиждень лютого - липень (іспити в червні)

Управлінський та міждисциплінарний фокус

Магістр наук у галузі ділового адміністрування (MBA) - це однорічна магістерська програма, що викладається англійською мовою. МВА розроблено, щоб закликати вас подумати, виконувати і розвиватися, щоб успішно почати свою кар'єру та підготувати вас до переходу на керівні посади - від нагляду до

більше старших ролей - у починаючих підприємцях, багатонаціональних компаніях або некомерційних організаціях.

Спеціальний дизайн МВА дозволяє вам адаптувати свою індивідуальну програму до власних уподобань та амбіцій завдяки вибору треків та факультативних фахівців. Наш медіадисциплінарний підхід до МВА також готує вас вирішувати та вирішувати бізнес-проблеми, спираючись на розуміння та досвід різних дисциплін, перспектив та культурного середовища. Різноманітність нашої програми дійсно вражає: представлено близько 60 національностей.

МВА сильно зосереджується на розвитку лідерських навичок та важливості етики, стабільності та корпоративної відповідальності. Він має управлінську спрямованість і призначений для надання вам академічних знань, а також практичного досвіду, що дозволяє вам бути успішними на різних (міжнародних) керівних посадах. Програму MBA можна простежити в Антверпені або Брюсселі.

Бізнес-орієнтований

Ми запрошуємо міжнародних менеджерів та державних службовців поділитися своїм досвідом під час гостьових лекцій. Ви придбаєте цінні управлінські навички через корпоративні справи та магістерську роботу. Акцент робиться на прийнятті рішень, роботі в команді, спілкуванні з іншими культурами, управління часом

і навички спілкування.

Серце Європи

Антверпен, мегаполіс з сільською атмосферою, славиться своїм творчим вибером. Тут розташовано широкий спектр модельєрів, бутиків та спливаючих вікон, і він безперечний лідер в торгівлі алмазами як мінімум п'ятьсот років. Крім того, на перехресті основних транспортних і торговельних шляхів, Антверпен має стратегічне розташування в Європі. Його порт приваблює всесвітньо відомих логістичних та судноплавних компаній та основних постачальників морських послуг. Як студент, у цьому сліпучому місті ви знайдете безліч розважальних можливостей. Брюссель, що приймає Європейський Союз та НАТО, є космополітичним містом, де десятки тисяч міжнародних державних службовців, дипломатів, журналістів та емігрантів називають "будинком". Тим не менш, численні райони в основному зберігали власні, часто селянські, атмосфери: Dansaert з дизайнерськими бутиками, Schuman і Jourdan у самому центрі європейського району або старовинний популярний район Брюссель, що належить Марлолену, Брюссель.

Брюссель має прямий поїзд до Амстердама, Лондона та Парижа. Розташований у декількох хвилинах ходьби від "Гран-Плас", наш кампус у Брюсселі дає вам змогу навчатися в одному з основних центрів економічного та політичного прийняття рішень у світі та користуватися перевагами можливостей, запропонованих Брюсселем. К. В. Левен. Надихаючи видатний.

Міжнародний фокус

Ви можете вибрати, як слідувати європейській програмі в галузі менеджменту, яка передбачає двосторонню програму магістра ділового адміністрування (KU Leuven) та магістра в галузі менеджменту (Grande Ecole Program Монпельє бізнес-школа, Франція).

Дворівнева програма складається з двох років навчання, з двома семестрами в Антверпені або Брюсселі та два семестри в Монпельє. Це дозволяє отримати ступінь з двох університетів високого рівня.

Ви також можете зацікавитись можливістю пройти позашкільну стажову програму або продовжити обмін за допомогою розширеної магістерської програми.

СТРУКТУРА ПРОГРАМИ

Основний модуль (12 кредитів)

Модуль відстеження (18 кредитів)

Ви можете вибрати один трек із 14 треків (тобто 7 загальних треків управління та 7 треків спеціалізації). Кожен трек складається з 3 курсів і складає 18 ECTS. Треки пропонуються в Антверпені (А) або Брюсселі (Б)

Факультативи (12 кредитів)

Магістерська робота (18 кредитів)

 • Методи бізнес-досліджень (3 кредити)
 • Магістерська дисертація (15 кредитів)

Зверніть увагу, що докладна інформація про програму не буде доступна лише за три місяці до початку вашої програми. Програми керівництва Антверпен / Брюссель, опубліковані до цієї дати, стосуються поточного навчального року.

ВАРТІСТЬ НАВЧАННЯ

 • Громадяни ЕАГ: 906,1 євро
 • Неєвропейські громадяни: 1 750 євро

ПЕРСПЕКТИВИ КАР'ЄРА

MBA - International Business Management готує вас до керівних посад в організаціях та компаніях. Це комплексна програма, а можливості працевлаштування численні та різноманітні. На першому етапі своєї кар'єри випускники переважно працюють у фінансових, адміністративних та комерційних відділах організацій та компаній (наприклад, компанії у фінансовому секторі та консультаційні фірми з управління). На наступних етапах своєї кар'єри вони починають працювати на середньому та вищому рівнях управління.

Випускники MBA - Business Information Management є необхідними на ринку праці через постійне зростання послуг ІКТ в компаніях та некомерційних організаціях. Вони стають діловими аналітиками, функціональними аналітиками, інформаційними аналітиками, системними дизайнерами / адміністраторами, мережевими та адміністраторами даних. Вони також займаються продажем і маркетингом програмного забезпечення.

Випускники MBA - міжнародні відносини дуже часто починають працювати для міжнародних організацій та компаній, або для місцевих інститутів та підприємств, які хочуть йти глобально. Компетентна освіта, яку вони отримали, допомагає їм знайти роботу в самих різних галузях (банки, комерційні та промислові підприємства ...). Для успішного виконання управлінських посад у різних секторах потрібна глибока уявлення про міжнародні економічні та політичні події.

MBA - Стратегічний бізнес-менеджмент готує вас до робочих місць, які вимагають можливості виявляти, аналізувати та вирішувати основні стратегічні проблеми, з якими стикається керівництво у вирішенні питань фінансів, маркетингу, бухгалтерського обліку та людських ресурсів для різних типів організацій.

Додаткова інформація на сайті:

Останнє оновлення Лют 2018

Про навчальний заклад

KU Leuven is an institution for research and education with international appeal. All programmes at this University are based on the innovative research of its scientists and professors and are ranked ... Детальніше

KU Leuven is an institution for research and education with international appeal. All programmes at this University are based on the innovative research of its scientists and professors and are ranked among the top 100 in the world. Згорнути

Акредитації

EFMD Equis Accredited