Магістр ділового адміністрування та магістр міжнародного комерційного права

Загальні відомості

Опис програми

За два роки ви можете закінчити з двома магістрами. Здобути міжнародно визнану MBA, а також ступінь магістра міжнародного комерційного права.


Про курс

Наша MBA Full Time Intensive дає Вам видатну підготовку для отримання потрібної роботи. Крім того, магістр міжнародного комерційного права дасть вам неоціненні знання в цій галузі. Курс включає в себе персоналізовану програму розвитку лідерства, розроблену факультетом лідерства світового класу, та індивідуальне наставництво від старшого фахівця галузі. Ви також отримаєте тренінг та семінари з кар'єри та працюєте над проектом стратегічного аналізу та консалтингу для однієї з наших партнерських організацій. Магістр міжнародного комерційного права надає міцну основу в галузях права, що стосуються торгівлі, продажу, доставки та фінансів. Тоді ви будете спеціалізуватися в таких галузях, як законодавство СОТ, комерційний арбітраж, порівняльне право та законодавство та регулювання австралійських фінансових операцій.


Послуги та обладнання

Будівля сучасної бізнес-школи включає в себе лекційні театри, кабінети і майданчики для групової роботи та індивідуального навчання. Студенти також мають доступ до кафе "Школа загального навчання" та "Бізнес-школа". Аспіранти мають доступ до післядипломної кабінету, а студенти МВА отримують додатковий доступ до крила МВА.


Вимоги до прийому

Англійська компетенція

Англійська мова є мовою навчання та оцінки в UWA, і вам потрібно буде відповідати вимогам англійської мови університету, щоб отримати право на місце.


Стипендії

Стипендії доступні студентам з різноманітним фоном, включаючи академічні досягнення, фінансову потребу, недоліки в освіті, лідерство та громадську роботу, артистичні або спортивні досягнення та бути з сільської або віддаленої території.


Pathways кар'єри

Випускники МВА дуже затребувані промисловістю та прогресом у ряді вищих керівних посад у таких галузях, як розвиток бізнесу, стратегія, маркетинг та корпоративні фінанси. Ці ролі потрапляють у різноманітні державні, приватні та неприбуткові сектори, включаючи державні департаменти, ресурси, консультаційні та фінансові послуги.


Швидкі подробиці

Статус

 • Доступний 2017 рік

Місця розташування

 • Перт

Відвідуваність

 • Повний день

Доставка

 • На кампусі

Початкові дати

 • Січень

Щотижневий контактний час

 • Відрізняється за семестр, студентам очікують навчання на повний робочий день в перший рік

Рівень навчання

 • Аспірант

Код курсу

 • 43540

Код CRICOS

 • 088011C, 088011C

Тривалість повного / неповного робочого дня

 • 2 роки

Ступені курсу доступні в

 • Магістр ділового адміністрування та магістр міжнародного комерційного права
Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

University of Western Australia Business School's mission is to provide world-class education, research and community engagement for the advancement of the prosperity and welfare of our communities.

University of Western Australia Business School's mission is to provide world-class education, research and community engagement for the advancement of the prosperity and welfare of our communities. Згорнути