Магістр ділового адміністрування в галузі міжнародного бізнесу

Загальні відомості

Опис програми

12-місячна MBA-програма в міжнародному бізнесі в Салемському міжнародному університеті готує вас до передових бізнес-ролей у міжнародних компаніях, НУО та урядових установах. Після закінчення університету ви повинні бути компетентним та ефективним бізнес-вирішувачем проблем, який може:

 • Створюйте згуртовану корпоративну культуру за допомогою ефективного навчання, управління та розгортання технологічних ресурсів.
 • Керівництво підприємницькою діяльністю зі знанням національних та міжнародних правил.
 • Адаптувати маркетингові стратегії та повідомлення для міжнародних аудиторій.
 • Зрозумійте, як вирівняти великі чи географічно різнорідні команди з бізнес-цілями по всьому світу.

Про цю програму

Ця програма готує студентів до кар'єри та обов'язків, як:

 • Global Business Systems Manager - Підготовка та проведення детальних бізнес-планів для розвитку технологій та послуг.
 • Менеджер імпорту / експорту - здійснює контроль за процесом імпорту / експорту та забезпечує дотримання чинного законодавства та політики.
 • Керівник групи проектів - провідні групи досліджень і розробок, які виробляють нові продукти, процеси або проекти.
 • Генеральний менеджер - Нагляд за всіма аспектами управління бізнесом.
 • Менеджер лінії / персоналу - наймайте, призначайте та контролюйте персонал

Формат курсу

Салем пропонує прискорені програми навчання студентів і випускників з безперервним зарахуванням через дистанційне навчання або на землі в нашому Салемі, штаті Західна Вірджинія. Курси проводяться у щомісячному форматі (4 тижні) і завершуються на землі, в Інтернеті або через змішаний підхід, який використовує обидва способи доставки. Онлайн-курси побудовані так, щоб працювати в умовах обмеженої зайнятості на повний робочий день, дозволяючи вам заробити свій ступінь з мінімальними порушеннями у Вашому напруженому графіку. Традиційні наземні програми навчання доступні для мешканців кампуса та студентів-місць.

Номери курсів / імена

 • BUS600 Організаційна поведінка, лідерство та етика
 • BUS640 Міжнародне право та державна політика
 • BUS650 Глобальні бізнес-операції
 • BUS660 Управління використанням технологій
 • BUS670 Глобальні виклики управління комунікаціями та людськими ресурсами

Вимоги до прийому

Прийом до Salem відкритий для всіх кваліфікованих претендентів, незалежно від раси, кольору, віросповідання, релігії, статі, сексуальної орієнтації, національного походження або здібності / інвалідності. Будь-який бажаючий для відвідування Salem може отримати необхідну заявку від Управління прийому або онлайн з нашого веб-сайту www.salemu.edu. Заповнена заявка повинна бути подана до Управління прийому в найкоротші терміни. Від усіх заявників вимагається плата за подання, що не підлягає відшкодуванню. Університет приймає студентів на щомісячній основі. Прийняття здійснюється на розсуд Салемського міжнародного університету; деякі програми мають додаткові вимоги до вступу.

Останнє оновлення Бер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

Established in 1888 as Salem College, Salem University has a tradition of academic excellence and innovation. The beautiful 100-acre campus is nestled in the Appalachian mountains of West Virginia. Th ... Детальніше

Established in 1888 as Salem College, Salem University has a tradition of academic excellence and innovation. The beautiful 100-acre campus is nestled in the Appalachian mountains of West Virginia. The campus offers student housing and traditional campus clubs and activities. Згорнути