Магістр ділового адміністрування в бухгалтерії

Загальні відомості

Опис програми

12-місячна, 36-кредитна МВА з бухгалтерського обліку в Міжнародному університеті Салем готує вас до просунутих бізнес-ролей, які зосереджуються на функції обліку. Після закінчення університету ви повинні бути компетентним та ефективним бізнес-вирішувачем проблем, який може:

 • Застосовувати технічні знання з комерційного права, GAAP та етику бухгалтерського обліку до функцій обліку.
 • Забезпечити точну та відповідну звітність та зрозуміти вплив конкретних подій (наприклад, злиття та поглинання) на бухгалтерську звітність.
 • Використовуйте облікову інформацію як частину стратегічного процесу прийняття бізнес-рішень.
 • Управління та моніторинг молодших бухгалтерів.
 • Продемонструйте виняткову професійну чесність та етичну поведінку в бухгалтерському обліку відповідно до рекомендацій Американського інституту сертифікованих громадських бухгалтерів (AICPA).

Про цю програму

Ця програма готує студентів до кар'єри та обов'язків, як:

 • Внутрішній аудитор або фінансовий адміністратор
 • Корпоративний контролер

Сертифікований бухгалтер - Ця ліцензована професія вимагає великого досвіду навчання, бухгалтерського обліку або аудиту, успішного завершення екзамену CPA та інших вимог, встановлених Радою бухгалтерів Західної Вірджинії або іншою державою проживання. Комбіновані BSBA і MBA з спеціалізаціями бухгалтерського обліку Салем відповідають або перевищують академічні вимоги до ліцензування CPA у багатьох штатах.

Формат курсу

Салем пропонує прискорені програми навчання студентів і випускників з безперервним зарахуванням через дистанційне навчання або на землі в нашому Салемі, штаті Західна Вірджинія. Курси проводяться у щомісячному форматі (4 тижні) і завершуються на землі, в Інтернеті або через змішаний підхід, який використовує обидва способи доставки. Онлайн-курси побудовані так, щоб працювати в умовах обмеженої зайнятості на повний робочий день, дозволяючи вам заробити свій ступінь з мінімальними порушеннями у Вашому напруженому графіку. Традиційні наземні програми навчання доступні для мешканців кампуса та студентів-місць.

Номери курсів / імена

Курси бухгалтерського обліку:

 • ACC551 Розширений облік
 • ACC552 Етика обліку
 • ACC553 Розширений аудит
 • ACC554 Господарське право
 • ACC555 Судово-бухгалтерський облік

Вимоги до прийому

Прийом до Salem відкритий для всіх кваліфікованих претендентів, незалежно від раси, кольору, віросповідання, релігії, статі, сексуальної орієнтації, національного походження або здібності / інвалідності. Будь-який бажаючий для відвідування Salem може отримати необхідну заявку від Управління прийому або онлайн з нашого веб-сайту www.salemu.edu. Заповнена заявка повинна бути подана до Управління прийому в найкоротші терміни. Від усіх заявників вимагається плата за подання, що не підлягає відшкодуванню. Університет приймає студентів на щомісячній основі. Прийняття здійснюється на розсуд Салемського міжнародного університету; деякі програми мають додаткові вимоги до вступу.

Останнє оновлення Бер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

Established in 1888 as Salem College, Salem University has a tradition of academic excellence and innovation. The beautiful 100-acre campus is nestled in the Appalachian mountains of West Virginia. Th ... Детальніше

Established in 1888 as Salem College, Salem University has a tradition of academic excellence and innovation. The beautiful 100-acre campus is nestled in the Appalachian mountains of West Virginia. The campus offers student housing and traditional campus clubs and activities. Згорнути