Магістр ділового адміністрування - Посада ЛІУ

Загальні відомості

Опис програми

Про

Майстер ділового адміністрування (MBA) відкриває двері для кар'єрних можливостей далеко за межі фінансового сектора. Фактично, інформаційні технології, енергетика, фармацевтика та охорона здоров'я є одним з галузей, які в минулому році відзначали двозначне зростання при прийомі на роботу в МВА, а прогноз зайнятості для випускників МВА в усьому світі - відповідно до опитування експертів GMAC 2014 року.

Коледж менеджменту пропонує гнучкі та налаштовувані програми МВА, які підтримують широкі індивідуальні інтереси та кар'єрні цілі наших студентів. Зручні вечірні заняття дають вам змогу продовжувати своє навчання за власним бажанням, повний або неповний робочий день. Студенти в наших програмах МВА представляють собою суміш професійних обов'язків - від керівників старших курсів до недавніх студентів - культурного фону, кар'єри та життєвого досвіду. Ці різноманітності, також відображені на нашому факультеті, забезпечують збагачений досвід навчання як в межах класу, так і поза ним, і відображають все більш глобалізоване ділове середовище. Всі наші MBA та бізнес-програми акредитовані AACSB International.

Програма магістра ділового адміністрування LIU Post (MBA) поєднує в собі найвищі рівні академічної жорсткості та впливу в реальному світі. Акредитований AACSB International, він пропонує кілька гнучких варіантів підтримки індивідуальних інтересів, цілей кар'єри та зайнятих графіків. Продовжуйте свою освіту на повному або частковому етапі протягом тижня та / або суботи. Як різноманітна бізнес-ступінь з багаторазовими можливостями професійного розвитку, факультативи доступні у сферах фінансів, менеджменту, маркетингу та міжнародного бізнесу.

LIU Post також пропонує подвійну програму JD / MBA та корпоративний MBA, де класи представлені на місці в спонсорських корпоративних офісах. Наші прискорені програми BS / MBA та BA / MBA дозволяють кваліфікованим студентам закінчити бакалавр наук або ступінь бакалавра мистецтв та MBA лише через п'ять років.

Вимоги до прийому

Коледж управління бізнес-програми встановив наступні критерії, як найбільш критичні в оцінці кандидатів на аспірантуру:

 1. Схоластичне досягнення та бажання досягти успіху, про що свідчать попередні академічні роботи.
 2. Здатність до навчання в аспірантурі, як зазначено в балах за результатами тестування при вступному менеджменті (GMAT).
 3. Мотивація, лідерський потенціал і зрілість, про що свідчить попередній досвід роботи та позашкільна діяльність.

Кандидати до магістра ділового адміністрування (MBA) повинні подати наступні предмети для вступу.

 • Заява на вступ
 • Вартість заявки: 50 доларів США (не підлягає відшкодуванню)
 • Ступінь бакалавра з мінімальним ГПД 2,75 від акредитованого коледжу чи університету. Студенти, які не відповідають цим вимогам, можуть обговорити свої варіанти прийому з випускником радника. Ніяких конкретних основних студентів не потрібно для застосування. Кандидати, які перебувають у старшому курсі в інституті бакалавра, можуть подати заявку на вступ до колегії управління, але прийом буде здійснюватися залежно від подання остаточних оцінок та отримання ступеня бакалавра. Кандидати, які навчаються за межами США, повинні мати ступінь, еквівалентну ступеню бакалавра США.
 • Офіційні копії вашого бакалавра та / або випускника стенограми з будь-яких коледжів (університетів) або університетів, які ви відвідували.
 • Наступні стандартизовані тести можуть бути використані для вступу в програму MBA: GMAT, GRE, і LSAT. Максимальна оцінка GMAT (Graduate Management Admission Test - 400) для повного вступу. Більш високий бал необхідний, якщо середній бал загальної середньої ланки складає 2,5-2,7499. Екзамен GRE приймається, якщо вони приймаються з використанням шкали 130-170 (з серпня 2011 по теперішній час) з мінімальним еквівалентом GMAT оцінку 400. Таблиця переходів GRE-GMAT можна знайти на сайті www.ets.org/gre/institutions/about/ mba / comparison_tool. Також приймається іспит LSAT за останні п'ять (5) років з мінімальним балом 141. Очікувані студенти звільняються від стандартизованого тестування, якщо вони відповідають наступним критеріям: утримувати ліцензію CPA, або JD, докторантуру або ступінь магістра в (більшості) інженерних концентраціях.
 • Два професійних та / або академічних рекомендаційних листа на фірмовому бланку компанії, що стосуються потенціалу заявника у професії та вміння закінчити програму випускників.
 • Особисте заява, в якій розглядається причина, зацікавлена ​​у здійсненні дипломної роботи у цій галузі навчання.
 • Поточний реліз.
 • Студенти, для яких англійська мова є другою мовою, повинні подати результати офіційного результату тесту англійської мови як іноземної (TOEFL). Необхідний мінімальний бал до TOEFL складає: 85 Інтернет-базованих (213 комп'ютерних або 550 паперових) або мінімальна оцінка IELTS: 7,0.

Студенти, які не пройшли стандартизовану кваліфікацію за ознайомлення, запрошуються до участі в Програмі особистого збагачення як студенти, які не мають аспірантуру, і можуть зараховувати максимум два (2) 500-рівня базових курсів МВА. Студент, як очікується, успішно пройде один із стандартизованих випробувань, перелічених не пізніше завершення другого курсу, щоб продовжити свою програму МВА.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Long Island University's mission is to provide excellence and access in private higher education to people from all backgrounds who seek to expand their knowledge and prepare themselves for meaningful ... Детальніше

Long Island University's mission is to provide excellence and access in private higher education to people from all backgrounds who seek to expand their knowledge and prepare themselves for meaningful, educated lives and for service to their communities and the world. Згорнути