презентація

Магістр управління базується на найвищих міжнародних стандартах управління освіти, закладеного міжнародним агентством з акредитації AMBA.

Загальні положення

 • Ступінь: магістр управління
 • Тривалість: 3 семестри
 • Періодичність прийому: 6 місяців
 • Форма навчання:
 • Міста, де пропонуються: Медельїн, Богота, Перейра

На основі цих стандартів програма спрямована на підготовку фахівців з знаннями в основних функціональних сферах організації та надає сценарії розвитку навичок управління на основі різних методів та форматів навчання, що полегшує побудову знань у рамках співробітництво та відносини між його учасниками. Випускниками програми є креативні професіонали, новатори, трансформатори та стратегії, які завдяки своїм розвиненим навичкам здатні об'єднувати можливості для підприємництва та інновацій у регіоні та сприяти розвитку та інтернаціоналізації компаній.

Диференціали програми

 • Програма є піонером у Колумбії, яка має давню історію з 1973 р., І знаходиться в постійному процесі підтримки та досягнення стандартів управління якістю найвищої якості на міжнародній арені.
 • Тривалість 3 семестрів, особисті заняття кожні два тижні, висока підтримка у віртуальних заходах та великий акцент на досвідному навчанні, підходить для студентів, зацікавлених у поєднанні робочої діяльності з вивченням MBA.
 • Міжнародна спрямованість програми дозволяє студенту розвивати знання та навички, необхідні для того, щоб діяти як менеджер на міжнародній арені.
 • Міжнародні викладачі курсу англійської мови, міжнародна стажування (попереднє схвалення діагностичного тесту з англійської мови на рівні B2), можливість подвійного навчання та доступ до курсів за кордоном характеризують міжнародне бачення навчального плану. *

* Відповідно до альтернатив, пропонованих ORI.

навчальний план

Студентський профіль

Програма готує висококваліфікованих фахівців для роботи в різних сферах управлінської діяльності. Крім того, їх навчання дозволить їм займати посади директора, консультанти, радники та інші.

Професійний профіль

Випускники будуть професіоналами, які зміцнюватимуть бізнес-структури, сприятимуть розвитку їх регіонів та країни шляхом вмілого поєднання їх аналітичного та творчого потенціалу, прийняття рішень та виконання відповідних дій, формулювання та розвитку інноваційних та підприємницьких проектів , навички взаємодії та співпраці.

Розклад

Нижче наведені розклади відповідно до нашого штабу:

Медельїн:

Класи кожні 2 тижні в розкладі в четвер і п'ятницю з 17:00 до 21:00 та в суботу з 7:30 до 11:30.

У деяких випадках суботні заняття можуть бути продовжені до 13:30.

Перейра:

Класи кожні 2 тижні в п'ятницю з 17:00 до 21:00 та суботи з 7:30 до 12:00. і з 13:00 до 16:30

Богота:

Класи кожні 2 тижні в п'ятницю з 6:30 вечора до 10:30 вечора та по суботах з 7:30 до 12:30 і з 13:30 до 17:00.

Акредитація

Школа менеджменту Universidad EAFIT є символом у процесі підготовки виконавців у програмах вищого керівництва, виділяється як одна з кращих бізнес-шкіл Латинської Америки та визнана першою в Колумбії, щоб запропонувати магістра адміністрації (MBA) з 1973 року, траєкторія, яка говорить про досвід і престиж, який зумів помістити програму серед однієї з кращих в нашій країні.

Членство

 • AACSB (Міжнародна асоціація по просуванню колегіальних шкіл бізнесу)
 • EFMD (Європейський фонд розвитку менеджменту)
 • AMBA (Асоціація МВА)
Доступні навчальні програми:
англійська
Цей курс Кампус засновані
Start Date
Січ 2020
Січ 2020
Duration
3 Місяця
Денне навчання
За розташуванням
За датою
Start Date
Січ 2020
Кінець терміну надання заяв
Start Date
Січ 2020
Кінець терміну надання заяв
Start Date
Січ 2020
Кінець терміну надання заяв

Січ 2020

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date
Location
Кінець терміну надання заяв
End Date

Січ 2020

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date

Maestría en Administrac​ión (MBA)