22119_mba.png

Магістри ділового адміністрування (MBA в Дубаї)

58676_58520_AACSBMemberlogo.png

 • 2 роки
 • Утрені / дні заняття навчаються протягом тижня
 • AED 46 000 / рік

Мета і педагогіка IMT для MBA в Дубаї

Програма MBA в IMT-Dubai призначена для надання студентам міцного фундаменту в дисциплінах управління. Після закінчення навчання студенти отримують:

 • Поглиблене розуміння дисциплін управління
 • Підтримка з перших рук, корпоративних, реальних ситуацій
 • Можливість застосовувати ці поняття у різноманітних ділових середовищах
 • Можливість аналізу та вирішення завдань через критичне та творче мислення
 • Лідерство та навички роботи з командою106467_FG0I78472.jpg

Спеціалізації

Наприкінці першого року навчання студенти можуть вибрати область спеціалізації з наступного:

 • Міжнародний банк та фінанси

Концентрація в галузі міжнародного банківського та фінансового права пропонує студентам унікальну можливість вивчати передові теорії та практику фінансових ринків та міжнародних фінансових установ. Основна увага зосереджена на поточному думці щодо оцінки фірми, процесів прийняття інвестиційних рішень, фінансування та дивідендної політики, управління активами та фінансових стратегій та теорії портфеля.

 • Маркетинг та управління роздрібною торгівлею

Маркетинг є однією з найбільш практичних областей концентрації в IMT Dubai . Студенти МВА з спеціалізацією в галузі маркетингу набувають навичок аналізу та використання існуючих даних для прийняття ефективних маркетингових рішень. Студенти вивчають теорії та практики щодо того, як продукти, послуги та ідеї розробляються, поширюються, оцінюються та рекламуються різними організаціями.

 • Проекти та управління операціями

Спеціалізація з управління проектами відкриває ряд операційних, практичних, кар'єрних можливостей. Ця концентрація зосереджена на забезпеченні навичок прийняття рішень, що підходять для сучасних інформаційних та технологічних середовищ. Ця гнучка концентрація передбачає стратегічне та орієнтоване на застосування операційне представлення операцій. На додаток до основних курсів, факультативи пропонуються в управлінні ланцюгами постачання, управління проектами та загальному управлінні якістю.106464_FG0I75142.jpg

 • Управління людськими ресурсами

Ця спеціалізація призначена надавати майбутнім професіоналам у галузі HR знання, розуміння та навички, необхідні для сприяння стратегічному та тактичному управлінню людськими ресурсами організації. Основна увага в ході курсу полягає в різних аспектах людських ресурсів, таких як планування людських ресурсів, аналіз роботи, набір та відбір, навчання та розвиток, управління ефективністю, компенсація та переваги, стратегічне управління людськими ресурсами та управління змінами; всі з яких необхідні для ефективного управління персоналом в організаціях.

Факультативи

Студентам дається можливість вибрати вісім факультативів на свій вибір. Представлені факультативи постійно оновлюються, щоб відповідати ринковим тенденціям та вимогам, що базуються на змінах галузі. Навчальна програма підтримує правильний баланс між знаннями та навичками, що поєднує в собі сильну концептуальну базу з впливом сучасних практик. Різні інструменти навчання використовуються для набуття знань та навичок. Рольові ігри, тематичні дослідження, робота над проектом, польовий досвід, завдання, вікторини, семінари та відвідування промисловості - це деякі з багатьох методів.106463_FG0I74302.jpg

Основна програма програми МВА

Рік 1

Протягом першого року програми MBA в IMT Dubai , студенти відвідують 12 обов'язкових курсів, розподілених за два семестри. Наприкінці першого року студенти розміщуються в прибуткових та некомерційних організаціях у рамках нашої програми стажування. Програма 8-тижневого стажування допомагає студентам отримувати знання та практичні навички в організаціях в ОАЕ та інших країнах.106468_FG0I78662.jpg

Рік 2

Під час другого курсу програми MBA в IMT Dubai , студенти складуть 4 основних курсу та обирають 8 факультативних курсів у своїй галузі. Як правило, студенти складуть 2 основних курсу кожного семестру з 4 факультативними курсами. Студентам також надано можливість відвідувати заняття в інших галузях за принципом "без кредитування", щоб розширити свій академічний горизонт та отримати належну увагу до інших сфер менеджменту. Під час другого курсу студенти також завершують проект компанії, який є командою, присвяченої конкретній темі або поточній проблемі, з якою стикається бізнес. Як і в програмі стажування, проект компанії завершується через 8 тижнів. До кінця проекту компанії студенти готують професійний звіт, який оцінюється колегією факультету та експертами галузі.106461_FG0I72962.jpg

Спеціалізація

Наприкінці першого року навчання учні отримують вибір, який спеціалізується на одній з наступних основних бізнес-функцій / напрямків:

 • Міжнародний банк
 • Маркетинг та управління роздрібною торгівлею
 • Управління проектами та операціями
 • Управління людськими ресурсами106462_FG0I67792.jpg

Факультативи

Студенти МВА отримують можливість вибрати вісім факультативних курсів з обраної спеціалізації, яку пропонує IMT Dubai . Вибір спеціалізації базується на середньозваженій середній бал (CGPA) з попереднього року та професійні інтереси студента.106460_FG0I74062.jpg106458_FG0I73102.jpg

Ключова особливість

Програма MBA в IMT Dubai призначена для запуску студентів у свою кар'єру, об'єднуючи сильні теоретичні концепції з впливом поточної практики та тенденцій у бізнесі. На вашому курсі використовується низка навчальних інструментів, включаючи, але не обмежуючись ними, ролеві ігри, тематичні дослідження, робота над проектом, робота на місцях, завдання, вікторини, семінари та відвідування промисловості. Окрім курсів, семінари також проводяться на тему розвитку особистості, динаміки кар'єри та самооцінки та моделювання бізнесу.

Вимоги щодо вступу

 • Хороший академічний стан

Кандидати на програму MBA повинні мати ступінь бакалавра з акредитованого університету з CGPA від 3,0 та вище на шкалі 4,0 або його еквівалент (50% в середньому). Заявники з нижчими балами можуть бути зобов'язані зустрітися з академічною групою, і прийом буде прийматися на підставі рекомендації групи.

 • Знання англійської мови

Кандидати, чия рідна мова не є англійською, повинні пройти тест на знання англійської мови. Мінімальний необхідний бал TOEFL складає 550 (на папері) та 80 (на базі Інтернету) або IELTS-діапазону 6.0. Ця вимога не є суттєвою, якщо заявник отримав ступінь бакалавра з університету, який потребує TOEFL від 500 або його еквівалентний тест, затверджений MOHESR, ОАЕ, і може надати докази цього.

 • Досвід роботи

Хоча досвід роботи не є обов'язковим, претенденти з попереднім досвідом роботи в бізнесі будуть віддані перевагам під час процесу відбору.106457_FG0I6675.jpg

 • Особисте інтерв'ю

Приймаються кандидати будуть запрошені для особистого співбесіди. Прийом буде підтверджений на основі результатів опитування.

 • Тест на вміст

Всі заявники МВА повинні подати дійсну оцінку GMAT / CAT або MAT. Ця оцінка використовується як один з критеріїв, які складають портфель повного вступника кандидата.

 • Атестація документів

Всі заявники для вступу повинні отримати еквівалентність їх ступеня бакалавра з Міністерства вищої освіти та наукових досліджень ОАЕ. Процес атестації залежить від того, чи ви закінчили ступінь бакалавра в ОАЕ або в іншій країні.

Доступні навчальні програми:
 • англійська
Останнє оновлення Грудень 14, 2018
Цей курс Кампус засновані
Duration
2 Років
Денне навчання
Price
- в рік
За розташуванням
За датою
Кінець терміну надання заяв