AACSB Accredited

UCO MBA - це AACSB- акредитована 35-годинна програма навчання, яка займає 16 місяців, щоб завершити, розташований в центрі міста Оклахома-Сіті. Ви дізнаєтеся з та зустрінуться з провідними лідерами галузі в місті та в усьому світі.

Галузевий навчальний план

що відповідає швидкозмінним вимогам роботодавців
 • Курси та цілі навчання розроблені місцевими лідерами галузі
 • Класи та проекти зосереджені на творчому вирішенні проблем
 • Інтеграційні проекти з місцевими організаціями забезпечують реальний досвід і зв'язки
 • Міжнародний досвід занурення в бізнес сприяє створенню глобальної навички навички ведення бізнесу

Результати навчання

Концентрації програми

Загальні MBA

Майстер ділового адміністрування (MBA) в University of Central Oklahoma (UCO) призначений для студентів, які бажають широкої підготовки до керівних та виконавчих посад у бізнесі, промисловості, уряду та освіти. Курси в інноваційній, інтегрованій навчальній програмі зосереджують увагу на знаннях і знаннях, яким сьогоднішні менеджери повинні вирішувати щоденні проблеми. МВА призначений для надання студентам освіти в рамках 21-го століття з використанням інтегрованих стратегій навчання для навчання інтегрованих організаційних функцій. Студент UCO MBA навчиться поєднувати теоретичні та практичні знання, необхідні для розвитку навичок лідерства та менеджменту, необхідних у сучасному діловому світі.

MBA Healthcare

Основна програма MBA Healthcare призначена для інтеграції основної навчальної програми UCO MBA, одночасно забезпечуючи конкретну глибину знань у темах, що стосуються галузі охорони здоров'я. Головний медичний заклад будується для професіоналів, які працюють у ряді галузевих груп у сфері охорони здоров'я, включаючи провайдерів, власників та операторів медичних закладів, особам, які займаються дослідженнями та розробками, біомедичними дослідженнями та фармацевтичними препаратами. Від лікарень до клінік до довготермінових закладів до дослідження, MBA в галузі охорони здоров'я надає знання та навички розвитку через інтегроване та застосування на основі навчання. Зокрема, програма пропонує цільові курси, що охоплюють фінансування охорони здоров'я, медичну інформаційну підтримку, інновації у сфері управління охороною здоров'я та юридичні питання у сфері охорони здоров'я.

MBA - енергетичні системи

Основна мережа енергосистем призначена для виховання фахівців у галузі енергетики, які є кваліфікованими в плаванні у складному правовому середовищі навколо виробництва та розподілу енергії, оскільки вони прогнозують стан енергопостачання та попиту. Випускники цієї магістратури будуть добре оснащені, щоб зайняти керівні посади в електроенергії, відновлювальній енергії та нафтогазовій галузі. Курсова робота в енергетичному акценті МВА покликана забезпечити студентів необхідними кількісними навичками, включаючи передові методи оптимізації, прогнозування часових рядів та методи моделювання. Крім того, студентам буде запропоновано застосувати ці навички в різних дисциплінах від додатків до розробки енергетичних проектів до роздрібного постачання, попиту та відправлення. Окрім сильної аналітичної спрямованості, основні енергетичні системи готують студентів до курсів семінарів з енергетичного законодавства, антимонопольного законодавства та регулювання. Зокрема, ці курси пропонують "цілісний" підхід до енергетичного факультету, при цьому особлива увага приділяється включенню лідерів галузі як учасників семінару та лідерів.

Downtown Advantage

розташована в центрі ділового кварталу Оклахома-Сіті
 • Заняття проводяться в центрі Downtown OKC у центрі міста УКО
 • Курси пропонуються дві ночі на тиждень для закінчення 16 місяців
 • Наша 26-місячна програма може вмістити ваш зайнятий графік, відвідуючи заняття в середньому за одну ніч на тиждень

Багатогранний діловий досвід

навчання усередині та поза класом
 • Ми вітаємо студентів з різноманітними знаннями в галузі бізнесу та не для бізнесу
 • Факультет та персонал зосереджені на високоякісних взаємодіях зі студентами для полегшення навчання
 • Кілька можливостей всередині та за межами класу надають студентам зв'язки для розвитку кар'єри
 • Когортова програма заохочує тривалий професійний зв'язок

Неперевершена доступність

інвестиція в ВАС

* Вартість для мешканців Оклахоми. Вартість включає Міжнародний досвід занурення, який коливається від 3,500 до 4500 дол США, залежно від місця розташування.
В даний час Коледж бізнесу пропонує студентам фінансову підтримку в 1000 доларів. Місця розташування до 2019 року включають Кубу та Росію.

Вимоги до вступу

** Відмова від звіту про результати оцінки доступний для кваліфікованих заявників

Терміни подання заявки на вступ до падіння
 • 15 травня - прийом пріоритетів
 • 15 липня - регулярний прийом
 • 1 серпня - вільний доступ до космосу
Терміни подання заявки на весну
 • 16 листопада - Пріоритетний прийом
Доступні навчальні програми:
 • англійська
Останнє оновлення Вересень 11, 2018
Цей курс Кампус засновані
Start Date
Вер 2019
Duration
16 Місяця
Денне навчання
Price
25,650 USD
сумарна сума
За розташуванням
За датою
Start Date
Вер 2019
Кінець терміну надання заяв

Вер 2019

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date