Магістри ділового адміністрування (повний робочий день)

Загальні відомості

Доступних місць: 3

Опис програми

Ви можете вибрати вивчення цього MBA як денний або заочний курс. Заочний курс займає 1 рік, і його пропонують 100% у студентському містечку - якщо офіційна гігієна та правила COVID-19 не рекомендують проводити очне навчання. Заочне навчання займає 1,5 роки і являє собою поєднання самонавчання, віртуальних занять та семінарів у кампусі.

Примітка для іноземних студентів: Студенти денної форми навчання МВА мають право на отримання звичайної студентської візи, тоді як студентам, які навчаються за сумісництвом, потрібно буде відвідувати події в університеті за шенгенською візою.

Цифровізація, глобалізація та підвищений попит на стійкість ставлять сьогодні компанії перед проблемами. Вони потребують кваліфікованих спеціалістів та керівників, які визначають та впроваджують інноваційні та орієнтовані на майбутнє бізнес-моделі.

Ваш успіх як керівника залежить від того, наскільки ви готові взяти на себе відповідальність і розвивати нові напрямки. Йдеться про управління мережами та особистий ріст у світі, що більш глобалізується та оцифровується.

Випускник MBA, ви зможете ефективно реагувати на виклики світового та цифрового ринків, використовувати інновації та керувати командами.

Визначте свій досвід у бізнесі та вивчіть ступінь затребуваності в одному з 10 найкращих університетів Німеччини.

Вимоги до курсу

  • Диплом бакалавра
  • Володіння англійською мовою (B2)
  • Знання базової статистики (альтернатива: взяти участь у курсі статистики перед навчанням в UE)
  • 1 рік досвіду роботи після останнього вченого ступеня
Останнє оновлення Січ 2021

Про навчальний заклад

Private and state-accredited: The University of Applied Sciences Europe (UE) educates tomorrow's designers and decision-makers in the areas of business, sports, media & event and art & design. ... Детальніше

Private and state-accredited: The University of Applied Sciences Europe (UE) educates tomorrow's designers and decision-makers in the areas of business, sports, media & event and art & design. The students become part of an innovative and international network, representing more than 100 nations at the UE campuses in Berlin, Hamburg and Iserlohn. Згорнути
Берлін , Ізерлон , Гамбург + 2 Більше Менше