Магістерська програма з управління міжнародним бізнесом

Загальні відомості

Опис програми

Просуньте свою кар'єру з багатокультурним смаком

Розширюйте своє майбутнє та станьте експертом з міжнародного управління бізнесом. Ця магістерська програма фокусується на найсучасніших навичках та концепціях, необхідних у складній галузі міжнародного бізнесу.

Ця середня кар'єра магістра вимагає 3-х років досвіду роботи після бакалавра.

Як бізнес-професіонал, ви будете стикатися з новими вимогами та проблемами у багатокультурному середовищі. Ця магістерська програма дає змогу випускникам успішно керувати і вести міжнародні бізнес-операції.

Планування, управління та виконання міжнародних операцій у складних бізнес-середовищах є важливою частиною ваших досліджень. Ви дізнаєтеся, як застосувати теорію до практичних випадків управління міжнародним бізнесом. Ступінь програми може бути завершена протягом 1,5 років разом з роботою, як змішане навчання.

За своїм ступенем магістра, ви будете мати навички, необхідні для роботи незалежно, а також активного члена, керівника або менеджера в організаціях. Ви є кваліфікованим фахівцем у створенні міжнародних мереж та врахування різних аспектів культурних відмінностей, комунікації, управління змінами, лідерства та стратегічного мислення.


Вивчення цілей

Ступінь магістра в галузі управління міжнародним бізнесом - це ступінь професійної вищої освіти. Програма фокусується на найсучасніших навичках та концепціях міжнародного управління бізнесом, і це дозволяє випускникам управляти і вести операції в складних умовах багатокультурного середовища у Фінляндії та за кордоном.

Навчання дає вам сучасні навички та інструменти, що дозволяють вести та управляти вимогливим міжнародним бізнесом.

Ступінь відповідає критеріям, встановленим фінською національною системою дипломів, а також європейськими рамками ступенів та компетенцій. Ступінь дає кваліфікацію для публічного призначення, де потрібна ступінь магістра.


Вивчення змісту

Ступінь програми коштує 90 кредитів з акцентом на дослідження, необхідні для розробки та управління міжнародними бізнес-операціями. Режим навчання - це навчання за сумісництвом. Курс містить лекції, колективну роботу, індивідуальні читання, презентації та онлайн-роботу.

Дослідження включають такі теми, як стратегія та зміни, навички лідерства в міжнародному контексті, облік та управління фінансами, управління проектами, управління міжнародними бізнес-ризиками, управління глобальними операціями, міжкультурні комунікації в багатокультурному середовищі та професійний аналіз клієнтів та ринку.


Структура навчання

Навчання може бути завершено протягом 1,5 років разом з роботою як сумісного навчання. Тим не менш, існує розширення для тих, хто працює разом зі своїми навчаннями. Ступінь програми складає 90 кредитів, що складаються з професійного навчання (55 кредитів), вільного вибору студій (5 кредитів) та магістерської дисертації (30 кредитів).

Професійні дослідження дають вам передові теми з широкої області міжнародного бізнесу. Дослідження включають такі теми, як стратегія та зміни, глобальні проблеми лідерства, облік та управління фінансами, управління проектами, управління міжнародними бізнес-ризиками, управління глобальними операціями, міжкультурні комунікації в багатокультурному середовищі та професійний аналіз клієнтів та ринку.

Дослідження включають також 5 курсів академічних досліджень та практики. Цей курс та регулярна робота семінару допоможуть підготувати вашу магістерську роботу.

Заключний проект

Магістерська робота - практична розробка з міжнародним зв'язком, підготовлена ​​за методами наукових досліджень. Написання дипломної роботи підтримується семінарами, де ви маєте можливість повідомити про хід роботи та отримати відгук.

Як заявник, ви маєте мати практичний план щодо пропозиції магістерської роботи, яка буде подана під час подання заявки.


Інтернаціоналізація

Учасники - з різноманітними культурними традиціями - приносять дійсно багатокультурний смак до ступеня. Застосування навчального матеріалу відбувається у власному навколишньому середовищі студентів і, таким чином, в глобальному контексті.


Карєрні можливості

Після закінчення навчання, ви будете претендувати на лідируючі позиції в міжнародній торгівлі та комерції в багатокультурному середовищі. Колишні випускники програми працюють, наприклад, як фахівці та консультанти, а також менеджери та координатори проектів у компаніях та організаціях як у Фінляндії, так і за кордоном.

Ступінь дає кваліфікацію для публічного призначення, де потрібна ступінь магістра.


Можливості післядипломної освіти

TAMK пропонує вам можливість подати заявку на докторантуру в інших університетах відповідно до їхньої політики прийому.


Вартість навчання та стипендії

Вартість навчання за програмою становить 10800 євро на рік для студентів, які не є членами ЄС / EEA, та стипендіальною системою для студентів, які платять за навчання.

Вам не доведеться платити комісію, якщо є:

  • громадянин ЄС / ЄЕЗ
  • еквівалент громадянину ЄС / ЄЕЗ (тобто громадянин Швейцарії);
  • вже проживають у Фінляндії (безперервна A або постійний дозвіл на проживання P / P-EU) або мати синю карту ЄС, випущену у Фінляндії. Звільнення від сплати дозволу на проживання має бути дійсним, коли ви подаєте заявку на навчання, і принаймні до 1 серпня, тобто коли починається навчання. Зверніть увагу, що вид на проживання в іншій країні ЄС / ЄЕЗ не звільняє вас від плати за навчання.


Стипендії

  • -1 500 євро Early Bird - стипендія, якщо цілий рік сплачується в один розстрочку до 31 травня
  • Академічна премія - стипендії на 25% - 50% на другий рік на основі отриманих кредитів

Випускники можуть претендувати на Academic Excellence - стипендії за різними причинами: виняткова дисертація, успішність у практичних заняттях або робота над проектом. Ці стипендії регулюються та надаються TAMK R

Студенти також можуть спонсорувати або сім'я, або організації / компанії. TAMK в даний час веде переговори про спонсорство для майбутніх студентів.

Останнє оновлення Лис 2018

Про навчальний заклад

Welcome to the most popular university of applied sciences in Finland! TAMK has a good reputation among students; its fields of study are interesting and its graduates are in demand on the job market. ... Детальніше

Welcome to the most popular university of applied sciences in Finland! TAMK has a good reputation among students; its fields of study are interesting and its graduates are in demand on the job market. TAMK is also highly respected in all sectors of working life - both as a successful educator of bright new professionals, and as a valued partner in many forms of collaboration. Згорнути