Магістерська програма в освітньому лідерстві

Загальні відомості

Опис програми

Стати 21-го століття лідером у сфері освіти

Дізнайтеся основи провідних людей та бізнесу в контексті міжнародної освіти. Наша магістерська програма в освітньому лідерство - це унікальна спільна програма дистанційного навчання. Вона організована в основному в Інтернеті з трьома обов'язковими, але інтерактивними та цікавими інтенсивними тижнями у Фінляндії

Ця середня кар'єра магістра вимагає 3-х років досвіду роботи після бакалавра.

Програма фокусується на найсучасніших навичках та концепціях міжнародного лідерства у галузі освіти. Ви будете розвивати необхідні компетенції для керівництва людськими та технологічними змінами, з якими стикаються навчальні заклади. Ви отримаєте глибше розуміння успішної системи освіти в Фінляндії для передачі найкращих практик у вашому середовищі. Ви також зможете придбати практичні інструменти та теорії ефективного та етичного мотивації та керування вами та іншими викладачами.

За допомогою цього ступеня магістра, ви будете мати навички, необхідні для того, щоб розвинути себе в інноваційного майбутнього керівника освіти, агента з питань зміни та розробки політики. Ступінь програми надає вам знання та навички для роботи в складних та різноманітних державних чи приватних навчальних закладах, управління персоналом, урядових посад та неурядових організацій.


Вивчення цілей

 • Вивчіть необхідні компетенції для керівництва людськими та технологічними змінами, з якими стикаються навчальні заклади.
 • Отримайте безпосередні особисті контакти та глибше розуміння успішної системи освіти в Фінляндії, щоб передати найкращі практики у вашому середовищі.
 • Дізнайтеся про практичні інструменти та теорії, що дозволяють ефективно та етично мотивувати себе та інших викладачів.
 • Скористайтеся нашим автентичним підходом навчання, де всі курси розроблені, щоб допомогти вам з вашим власним завданням у розвитку, диплом магістра.
 • Станьте міжнародним агентом, який змінить мережу.

Ступінь магістра в освітньому керівництві - це ступінь професійної вищої освіти. Програма фокусується на найсучасніших навичках та концепціях міжнародного лідерства у галузі освіти. Це дозволяє випускникам змінювати та реформувати освітню політику та практику в своїй країні в міжнародних умовах. Ступінь орієнтована на лідерство та менеджмент з спеціалізацією застосування сучасних лідерських навичок у контексті освіти.

Ступінь відповідає критеріям, встановленим фінською національною системою дипломів, а також європейськими рамками ступенів та компетенцій. Ступінь дає кваліфікацію для публічного призначення, де потрібна ступінь магістра.

Як заявник, ви маєте мати практичний план щодо пропозиції магістерської роботи, яка буде подана під час подання заявки.


Вивчення змісту

Це практична сумісна освіта повного або неповного ступеня магістра ділового адміністрування на основі реального навчання в різних навчальних закладах. Учасники навчаться на основі аналізу та обговорення реальних справ та реальних проблем. Програма розроблена з найбільш сучасними теоріями навчання, що дозволяє учасникам застосовувати знання до конкретного контексту та досягти позитивного досвіду студентів. Ми хочемо, щоб навчання та навчання в програмі були приємним і корисним досвідом, який створить довготривалі стійкі результати.

Це кредитна програма 90 ECTS з акцентом на дослідження, необхідні для розробки та управління навчальними програмами, установами та організаціями у державному або приватному секторі. Орієнтовна тривалість навчання становить 1,5 роки з можливістю продовження для тих, хто працює разом з їх навчанням. Дипломна робота магістра (30 кредитів) включає науково-дослідні семінари та підтримується методологічними дослідженнями.


Структура навчання

Програма складається з трьох обов'язкових інтенсивних тижнів у Фінляндії та індивідуальних та гнучких етапів онлайн-дистанційного навчання:

 • Інтенсивний тиждень 1 у Фінляндії
 • Інтенсивний тиждень 2 у Фінляндії
 • Інтенсивний тиждень 3 у Фінляндії

Четверта зустріч у Фінляндії є обов'язковою протягом останньої частини дослідження. Основна частина досліджень проводиться спільно в Інтернеті.

Протягом першого та другого семестру ви дізнаєтеся про основні вимоги до провідних людей, що призводить до змін, а також для управління бізнесом та фінансами. Ви також розглянете та обмірковуєте різні теорії навчання та те, як ваші власні погляди на навчання та оцінку впливають на ваші рішення керівництва. Ви розглянете питання керівництва у розробці навчальних програм та їх впровадженні. Буде також розглянуто вплив освітніх технологій та доступності, можливостей та викликів, які вона надає. Ці дослідження будуть завершені у співпраці зі студентами-колегами під час інтенсивних особистих тижнів, а потім під час роботи в Інтернеті за підтримки фасилітаторів TAMK . Ви плануєте та продовжуєте вдосконалювати свою задачу розвитку та завдання та вивчати основи наукових досліджень. Ви будете досліджувати свою теорію в теорії та прояснити цілі та часові рамки вашого завдання розвитку (магістерська робота), які в ідеалі будуть виконані у вашому навчальному закладі.

Під час третього (і четвертого) семестру ви будете працювати над вашим проектом розвитку та потенційно впровадити зміни у вашому середовищі, використовуючи уроки, отримані в програмі магістра. Ви поглибите своє розуміння успішного управління змінами, дізнавшись більше про спілкування, управління конфліктами та управління різноманіттям. Ви розглянете більш широке середовище, в якому відбувається освіта та його вплив на освітню політику, і розглянемо нові тенденції в освіті. Академічні методи дослідження допоможуть вам провести якісне емпіричне дослідження. У п'ятому семестрі ви зможете підготувати та подати доповіді про результати дисертації.

Заключний проект

Як заявник, ви маєте мати практичний план щодо пропозиції магістерської роботи, яка буде подана під час подання заявки. Метою цього суб'єкта є уточнення початкового завдання практичного розвитку в дисциплінованій фінальній дисертації на основі правил академічного письма. Написання дипломної роботи підтримується семінарами, де ви маєте можливість повідомити про хід роботи та отримати відгук.


Інтернаціоналізація

Учасники, які мають різноманітні культурні передумови і розташовані в різних країнах, приносять дійсно міжнародний аспект до ступеня. Застосування навченого матеріалу відбувається у власному середовищі студентів і, таким чином, у глобальному контексті.


Карєрні можливості

Випускники кваліфікуються на провідні посади в галузі освіти в мультикультурному середовищі. Передбачається, що випускники отримають керівні посади в навчальних закладах як у державному, так і в приватному секторі. Ступінь забезпечує випускників здібностей та навичок роботи у державних організаціях, міністерствах освіти та глобальних НУО.


Можливості післядипломної освіти

TAMK пропонує вам можливість подати заявку на докторантуру в інших університетах відповідно до їхньої політики прийому.


Вартість навчання та стипендії

Вартість навчання за програмою становить 10800 євро на рік для студентів, які не є членами ЄС / EEA, та стипендіальною системою для студентів, які платять за навчання.

Вам не доведеться платити комісію, якщо є:

 • громадянин ЄС / ЄЕЗ
 • еквівалент громадянину ЄС / ЄЕЗ (тобто громадянин Швейцарії);
 • вже проживають у Фінляндії (безперервна A або постійний дозвіл на проживання P / P-EU) або мати синю карту ЄС, випущену у Фінляндії. Звільнення від сплати дозволу на проживання має бути дійсним, коли ви подаєте заявку на навчання, і принаймні до 1 серпня, тобто коли починається навчання. Зверніть увагу, що вид на проживання в іншій країні ЄС / ЄЕЗ не звільняє вас від плати за навчання.


Стипендії

 • -1 500 євро Early Bird - стипендія, якщо цілий рік сплачується в один розстрочку до 31 травня
 • Академічна премія - стипендії на 25% - 50% на другий рік на основі отриманих кредитів

Випускники можуть претендувати на Academic Excellence - стипендії за різними причинами: виняткова дисертація, успішність у практичних заняттях або робота над проектом. Ці стипендії регулюються та надаються TAMK R

Студенти також можуть спонсорувати або сім'я, або організації / компанії. TAMK в даний час веде переговори про спонсорство для майбутніх студентів.

Останнє оновлення Лис 2018

Про навчальний заклад

Welcome to the most popular university of applied sciences in Finland! TAMK has a good reputation among students; its fields of study are interesting and its graduates are in demand on the job market. ... Детальніше

Welcome to the most popular university of applied sciences in Finland! TAMK has a good reputation among students; its fields of study are interesting and its graduates are in demand on the job market. TAMK is also highly respected in all sectors of working life - both as a successful educator of bright new professionals, and as a valued partner in many forms of collaboration. Згорнути