Опис програми

Коледж бізнесу Радж Соін прагне забезпечити якісну освіту, яка є одночасно широкою та професійно актуальною; створення середовища, що сприяє розвитку факультету і зміцнює зв'язки коледжу із зовнішнім співтовариством; і перевищення високих стандартів особистої та професійної поведінки, просунутої AACSB International, яка акредитувала програму МВА коледжу в 1979 році. В результаті цього зобов'язання викладати, досліджувати, обслуговувати та працювати, місія університету поширюється на зростання та розвиток митрополитського району Дейтона і долини Майамі і досліджує проблеми, які мають місцеві, державні, регіональні, національні та міжнародні заявки.

Коледж бізнесу Радж Соін пропонує ступінь програм, що ведуть до ступеня магістра ділового адміністрування (MBA), магістра наук у галузі соціальної та прикладної економіки, ступеня магістра наук у галузі управління логістикою та магістра ступеня бухгалтерського обліку (M.Acc.). Програма кожного студента планується на індивідуальній основі з урахуванням досвіду студента, його потреб і завдань. Це дозволяє будь-якій програмі будуватися на студентській роботі в бізнесі, мистецтві, науці, техніці або інших областях.

Розділ Beta Gamma Sigma, національного схоластичного суспільства честі у сфері бізнесу та адміністрації, був заснований Коледжем Бізнесу та Адміністрації в 1976 році.

Вимоги до прийому

Вступ до програми MBA або магістра бухгалтерського обліку вимагає подання форми «Заявка на отримання статусу випускника» до офісу Вищої школи. Всі претенденти на вступ до програми ступінь повинні платити плату за подання заявки і подати офіційні стенограми з усіх коледжів / університетів. Міжнародні заявники повинні подати офіційний звіт про тест з англійської як іноземної мови (TOEFL) з оцінкою не менше 550/213 або групою 6,0 на тесті Міжнародної системи тестування англійської мови. Кандидати повинні мати отриману ступінь бакалавра (або еквівалент) від регіонально акредитованої установи.

Заявники для M.Acc. Ступінь програми повинна мати ступінь бакалавра зі спеціальністю або концентрації в бухгалтерському обліку на додаток до вищезазначених вимог. Ті, у кого є недоліки, можуть знадобитися для успішного завершення обраних підготовчих курсів. Студенти, які не мають вищого учбового закладу, повинні пройти підготовчі курси для студентів перед початком навчання М.Акц .; всі такі студенти повинні зв'язатися з Департаментом бухгалтерського обліку перед зарахуванням.

Коледж бізнесу Радж Соін допускає лише тих людей, які показують високу обіцянку для успішного завершення програми. Вступ до програми базується на різних критеріях, включаючи минулу академічну успішність, стандартизовану оцінку (и), інтелектуальний потенціал (включаючи аналітичні та кількісні навички), готовність до аспірантури та інші фактори.

Регулярний вхід у бізнес

Кандидати, які мають сукупний середній бал студентів 3,00 або вище, отримуватимуть регулярний вступ до програми MBA. Ніякого GMAT не потрібно. Кандидати, які пройшли будь-яку випускну курсову роботу, повинні мати мінімальний середній бал випускників 3,0. Міжнародні заявники повинні мати оцінку не менше 550/213 на TOEFL.

Умовний прийом в бізнесі

Кандидати, які мають сукупний середній бал студентів 2,70-2,99, отримають умовний вхід до програми MBA. Ніякого GMAT не потрібно. Умови прийому полягають у тому, що студент повинен заробити загальний середній бал випускників, щонайменше, 3,00 в семестрі, в якому вони закінчать 9 кредитних годин на курсову роботу. Якщо цього не станеться, їм буде відмовлено у прийомі.

Петиції для вступу в бізнес

Кандидати, які мають сукупний середній бал 2,50, можуть подати клопотання про прийом з підтверджуючим підтвердженням здатності до аспірантури. Підтверджуючим підтвердженням є оцінка GMAT (мінімум 400) або еквівалентну оцінку GRE. Студентам, чиї клопотання схвалюються, буде надано умовний вступ і вони повинні відповідати вимогам, необхідним для отримання умовного вступу.

Тимчасовий вхід у бізнес

За певних умов заявник може бути допущений тимчасово (на одну чверть) до отримання офіційних повноважень. Тимчасовий допуск надається на одну чверть, щоб дати заявникові час, необхідний для отримання Рати державою офіційних документів. Тимчасовий вхід не є остаточним допуском. Після отримання всіх офіційних документів коледж вирішить прийняти чи ні.

Якщо вимоги до вступу не виконуються протягом кварталу, в якому студент був прийнятий тимчасово, реєстрація для майбутніх кварталів буде відмовлено, і студент втратить кредит на випускників за будь-які курси випускників, завершені протягом кварталу.

Тимчасовий вступ до бухгалтерського обліку

Студенти, які не мають основного (або бізнес-ступеня) бухгалтерського обліку, повинні пройти підготовчі курси з мінімальним середнім балом 3.0, перш ніж вони зможуть отримати статус регулярного прийому.

Непрофесійний або перехідний прийом у бізнесі

Кандидати, які відповідають всім вимогам Школи аспірантури для вступу без ступеня або тимчасового прийому, будуть прийняті до цих категорій. Студенти, які бажають перейти до ступеня, повинні повторно звернутися до Школи післядипломної освіти для такого статусу і можуть застосувати лише 12 кредитних годин вимог ІІ стадії до ступеня.

Ступінь МВА

Місія програми Райт МВА - розробити менеджерів і лідерів, чиє розуміння і бачення охоплюють загальну організацію. Випускники будуть ефективно працювати в межах та між функціональними областями та розуміти всю організацію та її середовище. Відповідно до цієї місії, основні навчальні цілі програми полягають у розробці у наших студентів крос-функціонального розуміння організаційних операцій; розвиток навичок критичного та аналітичного мислення студентів; розширити комунікативні навички учнів - усні, письмові та міжособистісні; і розвивати здатність до спільної роботи.

Ступінь магістра з соціальної та прикладної економіки

Більш детальну інформацію про програму магістра наук з соціальної та прикладної економіки див. У розділі «Економіка».

Ступінь магістра з управління логістикою

Ця програма поєднує вивчення ділового адміністрування з передовими курсами логістики. В епоху скорочення життєвого циклу продукту, розширення асортименту продукції, зміщення ланцюгів дистрибуції та зміни технологій, оволодіння логістикою стало важливим компонентом конкурентного успіху. Програма MS в галузі управління логістикою забезпечує чудову основу для цієї мети. Для отримання додаткової інформації про цю програму див.

M.Acc. Ступінь

Метою програми «Майстер бухгалтерського обліку» (M.Acc.) Є надання студентам широкого набору компетенцій, призначених для полегшення успіху у професійній бухгалтерській кар'єрі, а також для отримання випускників, які зможуть пройти екзамен на єдиному КПД в штаті Огайо. Див. M.Acc. вимоги до ступеня.

Подвійний ступінь з економіки

Студенти можуть отримати як ступінь МВА і ступінь магістра в галузі соціальної та прикладної економіки в рамках подвійної ступеня програми, яка дозволяє загальну роботу курсу застосовувати до обох програм до тих пір, як курси будуть завершені протягом терміну, встановленого для завершення диплома програм. Ця політика не поширюється на студентів, які отримали ступінь МВА або ступінь магістра економіки в інших школах, окрім держави Райт. Зверніться до директора програм МВА і директора програми MS в програмі соціальної та прикладної економіки для більш докладної інформації.

Подвійний ступінь з догляду

Студенти можуть отримати як ступінь МВА, так і ступінь магістра в галузі управління сестринськими та медичними системами в рамках програми подвійного ступеня, що дозволяє застосовувати звичайну курсову роботу до обох програм. Студенти, які отримують ступінь МВА або ступінь магістра в сестринських справах з інших шкіл, окрім Райтського штату, не можуть увійти до цієї програми подвійного ступеня. Для отримання додаткової інформації зверніться до директора програми випускників з управління бізнесом і логістикою та директора MS в програмі медсестринства.

MBA CORE і концентрації

Після завершення (або відмови від) підготовчих курсів, студенти починають програму МВА з MBA Core, 21 кредитну годину курсової роботи, що є спільною для всіх студентів MBA. Студенти повинні вступити до МВА 7500 - Лідерство та Етика, як перший основний курс. Студенти не можуть записатися на курсову факультет, MBA 7500, поки вони не закінчать всі основні курси MBA та отримають дозвіл від директора програми MBA. Студенти також завершують концентрацію за дев'ять кредитів, вибрану зі списку, наведеного нижче.

Студенти мають можливість вибирати та структурувати концентрацію (цілі) для досягнення своїх цілей кар'єри. Основні курси не можуть бути використані як факультативні в межах зони концентрації. Очікується, що студенти, які викладають курси для випускників, дотримуються вимог, що пред'являються до курсу.

Доступні навчальні програми:
  • англійська
Останнє оновлення Травень 22, 2019
Цей курс Кампус засновані
Duration
2 Років
Денне навчання
Price
6,600 USD
Резидент Огайо: $ 7,149 | Резидент штату Огайо: $ 12 143 [Вища освіта, фіксована ставка за семестр (11–18 годин)]
За розташуванням
За датою
Кінець терміну надання заяв
Location
Кінець терміну надання заяв
End Date