МВА

Загальні відомості

Опис програми

МВА IUJ

Глобальна перспектива для глобальних менеджерів

З нашої точки зору в самому серці Азії, ми пропонуємо унікальну перспективу світу в живій глобальній обстановці. У International University of Japan , наш культурно різноманітний кампус, разом з нашим розташуванням і нашим розумінням в Азії, збагатить ваш освітній досвід. Після двох років роботи в IUJ , випускники мають не тільки MBA, але й унікальну глобальну перспективу, досвід міжнародного менеджменту в реальному світі і потужну бізнес-мережу в Японії і в 80 інших країнах світу, де випускники IUJ є лідерами уряду та бізнесу. Це перевага IUJ .

Дослідження на ринках, що розвиваються. IUJ MBA Програма ставить більше уваги на ринки, що розвиваються з особливим акцентом на Китаї, Індії та інших ринках в Південно-Східній Азії у своїй навчальній програмі. GSIM підкреслює дедалі більшу роль Японії у зростанні нових і стабільних зусиль бізнесу в цьому регіоні та їх важливості в загальній глобальній конкурентоспроможності.

Попит на випускників IUJ . Випускники IUJ більш кваліфіковані, ніж середні МВА. Вони працювали з японськими та міжнародними компаніями під час програми МВА. Вони також мають досвід проживання та роботи з однокласниками з більш ніж 50 країн, багато з яких виконуються, бізнесмени та державні службовці. Міжнародна орієнтація та міжкультурні комунікативні навички, у поєднанні з практичною освітою світового рівня та знаннями з найсучаснішими технологіями, роблять випускників IUJ дуже привабливими для роботодавців. Досвід IUJ є японським і міжнародним. IUJ в Японії ідеально підходить для програми МВА з чітким акцентом в Азії. IUJ розташування IUJ дозволяє студентам відчути чудеса традиційної японської культури. Космополітичний Токіо, мабуть, самий цікавий і, безумовно, наймодніший місто в світі, легко доступний через поїзди. Студенти мають академічні та ділові можливості в цьому світовому фінансовому центрі.

Наша MBA ставить першочерговим завданням вашу бізнес-кар'єру. Паспорт для обраних Вами кар'єрних можливостей, провідні компанії набирають IUJ МВА. Підтримка з боку глобальної мережі випускників, викладачів світового класу, регіональних громад, транснаціональних корпорацій та урядів. Перейдіть до цікавої управлінської кар'єри в галузі фінансів, маркетингу, ІТ, HR, бухгалтерського обліку, операцій, консалтингу, загального управління та багато іншого.

Чому МВА в LUJ

 • Ми є єдиною бізнес-школою в Японії, яка буде включена до рейтингового рейтингу «Топ-100 B-шкіл світу», що проводиться Economist Intelligence Unit за останні п'ять років
 • У нас є факультет світового класу з широким досвідом ведення бізнесу, який співпрацює з місцевими, регіональними, національними та багатонаціональними компаніями для досліджень та класових проектів.
 • Реальний досвід культурного різноманіття у всіх класах
 • Ми маємо понад 35 партнерів по обміну по всьому світу, включаючи кращі школи в США, Європі та Азії
 • Видатні мовні програми для англійської та японської мови
 • Сучасна Е-лабораторія
 • Всі вони розміщені в житловому містечку, в самому серці прекрасної японської країни Снігу.

Структура програми МВА

Програма МВА в IUJ розроблена таким чином, щоб дати студентам широкий спектр досвіду та знань, придатних для їхньої майбутньої кар'єри. Навчальний план першого курсу складається з обов'язкових основних курсів.

Професори МВА регулярно проводять дослідження та консультуються з компаніями-спонсорами, урядовими організаціями та місцевою громадою, включаючи уряд Нігета. Під час дворічної програми МВА студенти піддаються деяким з цих напрямків.

У другому курсі навчання, звіт про дослідження МВА є єдиним основним вимогою, таким чином даючи студентам МВА велику гнучкість, щоб зосередитися на сферах, що їх цікавлять. Студенти МВА можуть обрати "зону концентрації" з фінансів, маркетингу, менеджменту або ІТ / ОМ, якщо так хочеться, щоб позиціонувати себе для майбутньої кар'єри. Щоб оголосити зону концентрації, студенти повинні взяти принаймні 12 кредитів з цієї області. Для отримання ступеня потрібні 48 кредитів.

Мінімальні кваліфікації для прийому

Вища школа міжнародного менеджменту вважає осіб, які мають одну з наступних кваліфікацій, правом заявників:

 1. Ті, хто має або збирається отримати ступінь бакалавра з акредитованого чотирирічного коледжу або університету і які закінчили мінімум шістнадцять років формального навчання.
 2. Ті, хто має ступінь бакалавра в країні, де для завершення цієї програми потрібна менш ніж 16 років формального навчання, і які мають один або більше років дослідницького досвіду після закінчення бакалаврату в навчальному закладі; мінімальний вік 22 роки. (Офіційний лист, що підтверджує досвід академічних досліджень, необхідний як частина документів заявки.)
 3. У деяких випадках ті, хто має диплом бакалавра з навчального закладу в країні, де для завершення цієї програми необхідна 15 років формального навчання, але не мають досвіду досліджень, можуть розглядатися як придатні заявники на основі їхньої бакалаврської діяльності.
 4. Ті, хто закінчив дворічну освіту за межами середньої школи (наприклад, молодший або професійно-технічний), мають більш ніж два роки досвіду роботи, мінімальний вік 22 роки, і подають додатковий есе на тему "унікальні особливості моєї роботи" досвід роботи і те, як вони беруть участь у програмі МВА або програмі управління електронним бізнесом в IUJ .

GSIM, IUJ заробляє міжнародну акредитацію AACSB

З 20 лютого 2018 року Вища школа міжнародного менеджменту (GSIM), IUJ з гордістю отримала акредитацію від AACSB International, провідного світового органу з контролю якості бізнес-шкіл.

Будь ласка, зверніться до AACSB Загальне оголошення, AACSB's Newsroom, і регіональне оголошення, яке було відправлено близько 100 журналістів по всій нашій найближчій області AACSB.

IUJ стає одним з чотирьох AACSB акредитованих університетів в Японії до теперішнього часу, і перший акредитований англійська-середній університет в Японії, пропонуючи програми випускників.

Про подорож AACSB GSIM

GSIM розпочала свою акредитацію AACSB у 2014 році.

З того часу GSIM зазнала значних перетворень у своїй місії, політиці, навчальному плані, гарантії навчання, наукових дослідженнях факультету та достатності для дотримання стандартів AACSB.

У липні 2017 року GSIM представила AACSB свій заключний звіт. У листопаді 2017 року три учасники колегіальної команди відвідали наш кампус. GSIM тепер є одним із способів постійного вдосконалення.

"Вся школа захоплюється отриманням акредитації AACSB, завдяки якій ми прагнемо забезпечити якісну освіту, прагнучи досягти свого найвищого потенціалу в майбутньому", - сказав президент IUJ Хіроюкі Ітамі та IUJ GSIM Дин Венькай Лі.

«Ми хотіли б подякувати нашому наставнику AACSB, членам групи експертів з оцінювання та керівникам AACSB та співробітникам за їхню незмінну допомогу та керівництво. Ми також хотіли б подякувати за відмінну та невтомну роботу студентів GSIM, випускників, викладачів, співробітників, керівництва IUJ та інших зацікавлених сторін ».

Кійо Огуші (MBA Class 1992), президент і головний виконавчий директор Fuji Xerox Learning Institute, заслужений як керівник AACSB 2019 року

Четверта щорічна ініціатива визнає 33 випускників бізнес-шкіл, які створюють тривалий вплив у світі.

[Minami Uonuma, Niigata] (5 лютого 2019 р.) - International University of Japan оголошує, що пані Кійо Огуші (клас 1992 р.) Є одним з 33 випускників бізнес-шкіл, відзначених AACSB International (AACSB) - найбільшим у світі бізнес-освітнім альянсом. - Клас впливових лідерів 2019 року. Щорічний виклик визнає видатних випускників AACSB-акредитованих шкіл, чия надихаюча робота служить зразком для наступного покоління бізнес-лідерів.

Пані Огуші, призначена Вищою школою міжнародного менеджменту IUJ , в даний час є президентом і виконавчим директором Fuji Xerox Learning Institute. Вона має 24-річний досвід роботи у сфері лідерства та організаційного розвитку, ініціатив з управління змінами та розвитку талантів. Освітні та навчальні консультації Ogushi торкнулися багатьох японських корпоративних лідерів, допомагаючи їм досягти світових стандартів управлінських та лідерських навичок. Крім того, вона є зразком для наслідування для наступного покоління тренерів і тренерів, які допомагають процвітати в їхній кар'єрі. Крім того, як президент і виконавчий директор компанії в Японії, вона здатна надихнути інший японський жіночий персонал стати лідером у своїх галузях.

Її робота продовжується через різні програми, що реалізуються наступною групою тренерів, яких вона ідентифікує і надихає, дозволяючи їх постійному розвитку.

" IUJ пишається тим, що один з наших видатних випускників МВА був удостоєний AACSB як впливовий лідер у нашому першому році як акредитована програма AACSB", сказав доктор Венькай Лі, IUJ бізнес-школи IUJ . Кійо Огуші відповів: «Для мене честь мати таку можливість бути визнаним впливовим лідером. Я смиренний.

"AACSB має честь визнати Kiyo Ogushi і аплодує її досягнення в Fuji Xerox Learning Institute як провідний приклад бізнес-освіти як сила для добра в світі", сказав Томас Робінсон, президент і виконавчий директор AACSB. "Різноманітність традицій, галузей та кар'єрних шляхів класу впливових лідерів 2019 року свідчить про те, що акредитовані AACSB школи готують випускників до успіху там, де їхні пристрасті можуть їх прийняти".

Зараз його четвертий рік, виклик впливових лідерів визнав майже 200 випускників бізнес-шкіл для створення тривалого впливу на бізнес і суспільство. Всі лауреати отримали ступінь бакалавра, випускника або доктора в одній з більш ніж 800 бізнес-шкіл AACSB, акредитованих у всьому світі. Для отримання додаткової інформації про виклики впливових лідерів, а також для перегляду повного переліку нагороджених, відвідайте www.aacsb.edu/influential-leaders.

Останнє оновлення Лют 2019

Про навчальний заклад

When the International University of Japan was founded in 1982, its mission was to develop future leaders with a high level of specialized theoretical and practical knowledge, as well as understanding ... Детальніше

When the International University of Japan was founded in 1982, its mission was to develop future leaders with a high level of specialized theoretical and practical knowledge, as well as understanding and empathy toward the world’s variety of cultures, enhancing their ability to contribute to the global society. Згорнути