МВА

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Наша програма MBA дає можливість студентам взяти на себе управлінські та лідерські ролі на світовому ринку. Програма зосереджена на тому, як конструктивно розробляти інноваційні бізнес-плани, керувати виконанням проектів та вдосконалювати навички критичного мислення в умовах спільної роботи. Наша навчальна програма сприяє практичному застосуванню за допомогою різноманітного поєднання семінарів, лекцій, семінарів та досвіду навчальних проектів. Міжпредметні та міжкультурні партнерства дозволяють студентам здобути лідерські та міжособистісні навички, необхідні для досягнення успіху в конкурентних бізнес-середовищах. Студенти набудуть знань та професійних компетенцій, які дозволять їм заводити та створювати власні компанії та конструктивно керувати діловими конфліктами. Після закінчення магістерської програми ділового адміністрування (International MBA) в Берлін Інтернешнл, студенти зможуть розробляти стратегії для спільних проблем, з якими стикаються компанії в глобалізованому світі сьогодні.

У Berlin International всі лекції повністю викладаються англійською мовою. Викладання курсів МВА англійської мови допомагає підготувати наших студентів до світового ринку та підтримує їх роль у міжнародному бізнесі.

Навчальна програма, що додається нижче, включає обидва варіанти: 1-річну та дворічну програму. Студенти, які закінчили 180 (ECTS) під час навчання в бакалавраті, вибирають варіант на 2 роки, коли вони отримають 120 кредитних балів (ECTS) в результаті навчання. Студенти, які закінчили 240 (CP) під час навчання в бакалавраті, збираються вибрати варіант однорічного курсу, де вони отримають 60 кредитних балів (ECTS) в результаті навчання. Сігналы абмеркавання

Програма навчання

Ця навчальна програма складається з модулів, у яких різні форми викладання та навчання пов'язані контекстуально та хронологічно і які, крім магістерської роботи, завершуються супровідними кредитами до іспиту відповідно до Рамкових правил вивчення та іспитів.

Факти програми

 • Тривалість та вартість навчання:
  • 2-річна програма: 800 € щомісяця
  • Студенти, які не є членами ЄС, просять сплатити вартість навчання (4.800 €) на початку семестру
  • 1-річна програма: 1.000 € щомісяця
  • Студенти, які не входять до ЄС, просять сплатити плату за навчання (6 000 євро) на початку семестру
 • Мова: англійська
 • Ступінь: Магістри ділового адміністрування (MBA)
 • Розташування: Берлін-Шарлоттенбург
 • Початок: жовтень

Карєрні можливості

Випускники MBA мають багато можливостей роботи на ринку. Після закінчення навчання в Берліні Інтернешнл студенти повинні мати можливість грамотно діяти, вони повинні мати можливість конструктивно керувати конфліктами, розвивати бізнес-ідеї та нові сфери бізнесу, володіти знаннями та здібностями для створення власних компаній та бути обізнаними про проблеми оцифрування та вміти з ними справлятися належним чином. Існують різні перспективи кар'єри та заняття, такі як:

 • Консультант з питань управління
 • Підприємець
 • Управління проектами
 • Продажі / Розвиток бізнесу
 • Стратегічний консалтинг
 • Управління операціями
 • Корпоративні фінанси
 • HR-консалтинг
 • Маркетинг продукції

Як подати заявку на отримання MBA?

Процес подання заявки на вивчення MBA у Berlin International є простим. За допомогою нашої платформи онлайн-реєстрації ви можете легко та безпечно ввести свою особисту інформацію та отримати електронний лист із підтвердженням із посиланням. Потім ви можете скористатися посиланням для завантаження копій своїх документів:

 • Бакалаври або еквівалентний університетський ступінь,
 • 1 рік професійного стажу
 • Паспорт або посвідчення особи ЄС
 • Тест з англійської мови (рівень C1 або вище)
 • Резюме
 • (Значний і переконливий) Лист мотивації

ЗАЯВКА НА НАВЧАЛЬНІ ПРОГРАММИ (COVID -19 ОНОВЛЕННЯ)

Ми продовжили термін подачі заявок до 30 вересня 2020 року. Для студентів-іноземців ми радимо подати заявку останньою до 15 серпня, щоб було достатньо часу для оформлення віз та подорожей.

Q1. Чи однаковий процес подання заявки?

А1. Так, ми приймаємо заявки на Fall Intake 2020. Ми продовжуємо отримувати заявки та робити пропозиції студентам, включаючи міжнародних заявників.

Якщо ви ще не подали заявку, але маєте намір це зробити, подайте заявку відповідно до плану. Наша команда може проконсультувати вас з усіх аспектів навчання в Berlin International.

Ви можете подати заявку 24/7 через наш портал заявок за адресою: https://application.berlin-international.de/

Q2. Чи зміниться термін подачі заявок?

А2. Так, ми продовжили термін подачі заявок до 30 вересня 2020 року. Для студентів-іноземців ми радимо подати заявку останньою до 15 серпня, щоб було достатньо часу для оформлення віз та подорожей.

Q3. Як я можу подати заяву на візу, якщо посольства закриті?

А3. Зверніться до посольства Німеччини або консульства у вашій країні, щоб дізнатися про візовий процес у ситуації, що склалася.

Q4. Якщо віза затягується, як пізно я можу почати роботу і як я можу йти в ногу з курсовою роботою?

A4 / BI може гарантувати початок осіннього семестру 2020 року з можливістю віртуального навчання для студентів, які не можуть вчасно розпочати навчання в кампусі через обмеження на поїздки COVID-19 або затримку отримання віз. Ці студенти можуть розпочати навчання в Інтернеті з рідних країн, а потім продовжити навчання в кампусі, як тільки вони зможуть подорожувати до Німеччини.

Ми можемо гарантувати, що ми будемо пропонувати паралельні курси онлайн-викладання в університеті протягом усього першого семестру. Студенти, які мають проблеми з приходом вчасно через обмеження COVID-19, повинні будуть прибути до Німеччини найпізніше на початку другого семестру, 1 квітня 2021 року.

Q5. Якщо новий студент не хоче відвідувати онлайн-заняття, який би це був процес?

A5. Студенти, які не можуть розпочати своє навчання в кампусі в осінній семестр 2020 року через обмеження на поїздки COVID-19 або затримку отримання віз, можуть розпочати курси в Інтернеті з рідних країн та продовжити навчання в кампусі відразу після того, як вони зможуть поїхати до Німеччини .

Якщо вони не хочуть починати свої курси в Інтернеті, вони також можуть безкоштовно відкласти початок свого навчання на наступне падіння 2021 року. Нові студенти повинні почати восени; весняний старт неможливий.

Q6. Чи розпочнеться осінній семестр 2020 року вчасно?

А6. Осінній семестр 2020 розпочнеться пізніше, ніж планувалося спочатку:

 • Дні привітання: Нові: 28.10.2020 - 30.10. 2020 рік
 • Початок навчального періоду: Нове: 2.11.2020
Останнє оновлення May 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

Berlin International University of Applied Sciences is a state-recognized and non-profit German university of applied sciences located in the center of Berlin. We are determined to offer a challenging ... Детальніше

Berlin International University of Applied Sciences is a state-recognized and non-profit German university of applied sciences located in the center of Berlin. We are determined to offer a challenging, innovative and practice-oriented education that advances the academic, cultural and linguistic potential of our students and prepares them for international careers in a globalized world. Згорнути