МВА

Загальні відомості

Опис програми

Міжнародний МВА Париж - Ліван

Створений у 1998 році, міжнародний міжнародний університет Парижа, з його 1500 випускниками, є справжнім міжнародним посиланням. Метою магістерської роботи є задоволення зростаючої потреби в підготовці керівників в управлінні різними підприємствами і є трампліном на ключові позиції великих національних або міжнародних організацій.

Програма проводиться на неповній основі і мобілізує викладачів з 3-х університетів-партнерів, поєднуючи методи навчання та міжнародний підхід.

Після закінчення цієї програми студент отримає 3 ступеня:

  • MBAIP з Паризького Дофінського університету та IAE Парижа
  • Магістр Паризького університету Дофін
  • МВА в Університеті Сен-Джозеф

Програма

Одинадцять основних модулів Час викладання еквівалентний 60 годинам для кожного модуля (36 годин на заняттях у класі та 24 години особистого робочого часу) за умови, що принаймні дві третини навчаються командам з Паризького університету і Паризького університету 1 Пантеон Сорбонна) доповнено викладачами партнерського університету Сен-Жозеф Бейрут (USJ).

Вимоги до прийому

Кандидати повинні обґрунтовувати професійну діяльність, що триває мінімум три роки з моменту закінчення навчання, і мати як мінімум ступінь бакалавра.

Вибір базується на 3 критеріях:

  • Особистий профіль та професійний досвід
  • Оцінка до тесту Tage-Mage Executive
  • Мотивація оцінюється під час інтерв'ю

Місцезнаходження

Факультет бізнесу та менеджменту Університет Сент-Джозеф (Бейрут)

Оплата за навчання

Еквівалент 16000 $

Подача заявки

Тривалість 1 березня - 1 червня 2019 року

Тривалість

20 місяців

Початок курсів

Осінь 2019 р

Зв'яжіться з нами

Пані Надин БАЗ 961 1 421408

nbaz@usj.edu.lb / www.usj.edu.lb

Останнє оновлення Бер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

Saint-Joseph University of Beirut (USJ) is a private Lebanese university that was established in 1875. The university and its degrees are officially recognized by the Lebanese state, in accordance wit ... Детальніше

Saint-Joseph University of Beirut (USJ) is a private Lebanese university that was established in 1875. The university and its degrees are officially recognized by the Lebanese state, in accordance with the provisions of the private higher education that governs higher education in Lebanon. Згорнути