Розташована в процвітаючому підприємницькому місті Шеньчжень, Китай, і безпосередньо примикає до фінансового центру Гонконгу, Peking University HSBC Business School (PHBS) приносить історичну присутність Пекінського університету на південь країни і лежить в самому серці однієї з світових найбільш перспективні та динамічні столичні зони. Кілька інших регіонів у Китаї пропонують більш підходящу обстановку для інституту, призначеної для того, щоб стати провідною вищою бізнес-школою цієї країни.

Акредитований EFMD для EPAS та AACSB , PHBS швидко зростав у репутації та як центр міжнародної майстерності у сфері ділової освіти.

PHBS пропонує як повний робочий день англійську програму MBA, так і неповний робочий день китайської програми МВА, і об'єднує загальну теорію управління, глибоке розуміння глобального бізнесу та надає допомогу студентам у розробці ефективних навичок управління та розуміння.

Навчальний рік складається з двох семестрів, з двома модулями кожна. Кожен модуль працює дев'ять тижнів. Крім того, члени викладачів заслужили свій Ph.D. ступені з вищих навчальних закладів у всьому світі, а всі курси проводяться виключно англійською мовою.

  • Навчальний план

PHBS дворічні програми МВА можуть бути як англомовні, так і повний робочий день МВА з заняттями на тижднях дня або китайською мовою, що викладаються заочною PHBS MBA з тими вихідними для тих, хто працює в даний час, щоб мати можливість безперервно продовжувати роботу. Члени факультету отримали ступінь доктора філософії. ступенів від вищих навчальних закладів у всьому світі, і працювали у великих компаніях у всьому світі, перетворивши їх в реальний світ на навчальні заклади. Курси включають менеджерську економіку, бізнес-статистику, економіку Китаю та світову економіку, фінансовий облік, організацію поведінки, бізнес-комунікації, управління людськими ресурсами, підприємницьку діяльність тощо.

  • Цілі програми

Програми забезпечують вищу освіту менеджменту студентам з інноваційним духом в галузі економіки, менеджменту та фінансів, що охоплюють загальну теорію управління, розроблену в міжнародному контексті для глибокого розуміння сучасної глобальної бізнес-арені.

PHBS MBA, PHBS 2-річній програмі PHBS спрямована на допомогу студентам у створенні міцної основи в теорії управління, набуття управлінської думки та розвитку ефективних управлінських навичок.

  • Кваліфікаційні вимоги, процес подання заявки та вимоги до прийому

Для отримання додаткової інформації відвідайте наш веб-сайт

Доступні навчальні програми:
  • англійська
Останнє оновлення Листопад 4, 2018
Цей курс Кампус засновані
Duration
2 Років
Денне навчання
За розташуванням
За датою
Кінець терміну надання заяв
Location
Кінець терміну надання заяв
End Date