МВА

Загальні відомості

Опис програми

МВА з лідерством як факультативна спеціалізація

Ця акредитована ACBSP програма призначена для студентів, які сподіваються стати лідерами в глобальній обстановці. Майстер ділового адміністрування (MBA), запропонована програмою UCW Vancouver, надасть вам навички, необхідні для вирішення складних ситуацій. Це досягається шляхом вивчення практичних рішень, які допоможуть вашій організації процвітати.

UCW Vancouver зробив курс більш доступним для своїх студентів, дозволяючи Лідерству бути прийнятим як виборний. Це дозволить вам розвинути своє розуміння ефективного керівництва та розширити ці навички. Для того, щоб поставити те, що ви навчилися на практиці, програма завершується великим дослідницьким проектом, що дає вам можливість показати, як ваші навички можуть бути застосовані до реальних сценаріїв.

Управління змінами

Ефективне управління має вирішальне значення у веденні бізнесу. Таким чином, цей курс зосереджується на теорії втручання та способі узгодження структури вашої організації з стратегією, особливо в періоди нестабільності або несподіваних змін. Щоб розробити своє розуміння управління змінами та допомогти зменшити ризик у вашій організації, будуть вивчені моделі агентів змін, аналіз контенту, збір даних та механізми зворотного зв'язку. Ви дізнаєтеся, як активно реагувати на зміни.

Слід зазначити, що для того, щоб пройти цей курс, Tier 2 має бути заповнений як необхідна умова.

Переговори

Переговори - це можливість укласти угоду між двома або більше сторонами. Цей курс ознайомить студентів з теоріями та процесами переговорів у безлічі ситуацій. Ви також будете навчені методам ведення переговорів і як аналізувати вашу власну поведінку в цих ситуаціях. Найкращий спосіб розвивати свої навички - це практика і досвід. Таким чином, ви будете брати участь у переговорних вправах, щоб застосувати те, що ви дізналися від призначених читань і обговорень класів, до ситуацій, які ви можете зіткнутися в бізнес-середовищі. Курс дозволить Вам отримати кваліфікацію Лідерства.

Лідерство та прийняття рішень

Для того, щоб бути успішним лідером, ви повинні стати фахівцями в наступному: формулювання вашої стратегії та бачення, комунікація принципів ефективного лідерства, розуміння того, як особисті передумови формують поведінку та відносини, і, нарешті, розвиток нового рішення та проблеми методів. Цей курс фокусується на кінцевій компетентності, заохочуючи студентів до використання навичок, які вони вивчили під час навчання в MBA. Через комп'ютерне моделювання бізнесу та тематичні дослідження ви продовжите розвиток лідерських навичок.

Слід зазначити, що для того, щоб пройти цей курс, рівень 3 повинен бути заповнений як необхідна умова.

111927_MBA728X291-2.jpg

MBA з маркетингом як факультативна спеціалізація

Ця акредитована ACBSP програма призначена для студентів, які сподіваються стати лідерами в глобальній обстановці. Програма Майстер ділового адміністрування (MBA), запропонована UCW Vancouver, надасть Вам навички, необхідні для вирішення складних ситуацій, вивчивши практичні рішення, які допоможуть Вашій організації процвітати.

UCW Ванкувер нещодавно зробив курс більш доступним для своїх студентів, дозволяючи Маркетингу бути прийнятим як виборний. Це дозволить вам розвинути своє розуміння ефективного маркетингу та розширити ці навички. Для того, щоб поставити те, що ви навчилися на практиці, програма завершується великим дослідницьким проектом, який дає вам можливість показати, як навички, які ви навчилися, можуть бути застосовані до реальних сценаріїв.

Управління маркетингом

Цифрова маркетингова стратегія

Якщо цифровий світ зростає швидше, наявність онлайн-присутності має вирішальне значення для підприємств, які хочуть створити свій бренд. Цей курс надає вам всебічне розуміння цифрового маркетингу і які стратегії можуть бути розроблені для вирішення завдань оцифрування. Ви також дізнаєтеся, як використовувати ці стратегії для досягнення ваших довгострокових маркетингових цілей. Теми включають: цифрові канали, оптимізацію цифрового маркетингу, стратегію цифрового маркетингу, етичні, соціальні та правові питання в цифровому маркетингу, міжнародні канали, мобільний адаптивний дизайн, інтернет-реклама та соціальні медіа.

Просування маркетингу

Реклама та рекламні акції є невід'ємною частиною маркетингу. Цей курс надає вам розуміння функції зв'язку в маркетинговій команді бізнесу з точки зору інтегрованих маркетингових комунікацій (IMC). Ви дізнаєтеся, як розробляти, впроваджувати та оцінювати рекламні матеріали під час вивчення загальної рекламної тактики.

Міжнародний маркетинг

На цьому курсі студенти будуть застосовувати знання, які вони розробили в інших модулях. Вас буде заохочувати думати про концепцію зовнішнього ринку та про те, як на глобальні потреби клієнтів впливають культурні, економічні та політичні умови. Ви також дізнаєтеся про цінні навички, такі як, як оцінити ринковий потенціал країни та ризики, що стоять перед вашим бізнесом, а також про те, як вести конкурентів. Іншим аспектом, який буде вивчений, є функціонування міжнародної логістики та процедури імпорту / експорту.

111924_MBA728X291.jpg

МВА з фінансами як факультативна спеціалізація

Ця акредитована ACBSP програма призначена для студентів, які сподіваються стати лідерами в глобальній обстановці. Програма Майстер ділового адміністрування (MBA), запропонована UCW Vancouver, надасть Вам навички, необхідні для вирішення складних ситуацій, вивчивши практичні рішення, які допоможуть Вашій організації процвітати.

UCW Vancouver нещодавно зробив курс більш доступним для своїх студентів, дозволяючи фінансам бути прийнятим як виборний. Це дозволить вам розвинути своє розуміння ефективного фінансування та розширити ці навички. Для того, щоб поставити те, що ви навчилися на практиці, програма завершується великим дослідницьким проектом, який дає вам можливість показати, як навички, які ви навчилися, можуть бути застосовані до реальних сценаріїв.

Фінансовий менеджмент

Інвестиційний аналіз та управління

Цей курс готує студентів до роботи в торгівлі та інвестиціях. Ви зрозумієте, як побудувати та керувати інвестиційним портфелем, а також як вивчити різні типи інвестиційної безпеки. Широкий спектр тем охоплює: аналітичні підходи, похідні цінні папери, акції, цінні папери з фіксованим доходом, інвестиційні альтернативи, вибір портфеля та управління, ризики та прибутки, ринки цінних паперів, торгівля та SWAPS. Цей курс надасть вам право на спеціалізацію «Фінансовий менеджмент».

Особисте фінансове планування

Фінансове планування є важливим у бізнесі та в особистому житті. Курс індивідуального фінансового планування дозволяє студентам зрозуміти планування виходу на пенсію та як досягти довгострокових цілей фінансового планування. Широкий спектр тем охоплює: планування нерухомості, страхування, пенсійні плани та ануїтети, продукти, такі як інвестиції, ризик у фінансовому плануванні, RRSP, RRIF, LIFs, ролі оподаткування і вартість часу грошей. Цей курс дозволить Вам отримати право на Спеціалізацію з управління фінансами.

Управління глобальними фінансовими установами

Цей курс досліджує галузь фінансових установ і аналізує ризики, рамки, що регулюють фінансові установи, і як вони контролюються. До кінця, ви будете мати знання про Базельський комітет з банківського нагляду (BCBS) та регуляторне середовище в Канаді та на міжнародному рівні. Цей курс надасть вам право на спеціалізацію «Фінансовий менеджмент».

Останнє оновлення Лис 2019

Про навчальний заклад

University Canada West is a University with a clear vision—to be a leading, respected independent University in Canada and abroad, known for innovation and effectiveness in preparing motivated student ... Детальніше

University Canada West is a University with a clear vision—to be a leading, respected independent University in Canada and abroad, known for innovation and effectiveness in preparing motivated students for professional-level careers and societal leadership. UCW transform students into leadership-ready graduates for communities around the world. Згорнути
Ванкувер , Канада Інтернет + 1 Більше Менше