МВА

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

МВА

Програма ALBA MBA починається у вересні кожного року і триває від 12 до 48 місяців.

Учасники, які бажають взяти участь у повному робочому режимі , закінчать навчання протягом 12 місяців і відвідуватимуть заняття щодня, в будні дні.

Робочі фахівці, які бажають взяти участь у режимі неповного робочого дня , завершують навчання на перші 24 місяці (тривалість програми може бути продовжена до 48 місяців) і буде відвідувати заняття зазвичай два рази на тиждень, протягом робочих днів з 18: 00 до 22:00.

Основний навчальний план надає студентам знання та навички, необхідні для глибокого розуміння основ управління. Курси за вибором присвячені розробці всебічного розуміння різних функцій бізнесу та зміцненню спеціалізованих навичок у відповідності до різних кар'єрних устремлінь кожного студента.

115515_22179953_10155784170836810_6043486379086959257_o.jpg

Основні положення програми

 • Розвиток лідерства. Завдяки навчанню в класі та особистому тренінгу студенти починають подорож до самосвідомості та особистого розвитку, визначають сильні сторони та сфери вдосконалення та втілюють свої прагнення в єдиний та динамічний навчальний план на майбутнє.
 • Підприємництво: ALBA є однією з провідних європейських бізнес-шкіл у сфері підприємництва, про що свідчить виняткова продуктивність наших студентських колективів у Європейському конкурсі бізнес-планів року (EBPYC) . Студенти протягом чотирьох місяців працюють над бізнес-планом для нового підприємства, щоб розширити існуючий бізнес або створити початок роботи, і, як очікується, вони забезпечать досягнуті результати.
 • Цілісна перспектива: "У пошуках фронез", "Психоаналітичні організації", "Гра з моделювання ділової інтеграції" - це лише декілька справді унікальних курсів, які разом складають цілісний погляд на бізнес.

Широкі можливості пройти курси за кордоном за допомогою угод про обмін студентами з великою мережею провідних бізнес-шкіл у всьому світі.

115517_10641160_10152768236316810_3972546257322221599_n.jpg

Процес прийому

Два варіанти застосування:

 1. Заявка в Інтернеті (заповніть форму заявки, скачайте та подайте свої документи, а потім надішліть офіційні копії на ALBA).
 2. Форма заявки в друкованому вигляді (доступна для завантаження через прикладну онлайн-систему) надсилається в офіс разом з оригінальними копіями.

Кандидати, які мають бути розглянуті в програмі Alba MBA, повинні подати наступні документи:

 • Заповнена анкета ALBA, включаючи одну недавню фотографію у форматі jpeg (або дві фотографії у друкованому вигляді).
 • Два рекомендаційні листи на грецькій або англійській мові. Рекомендаційні листи можна подавати в Інтернеті або шляхом завантаження та друку форм англійською та грецькою мовами
 • Офіційні розпису, а також засвідчені копії ступенів з кожного студента, випускника чи професійного ступеня. Заявники, які не можуть отримати офіційний стенограма в розумний термін, можуть завантажити або надіслати ксерокопію неофіційних протоколів, як тимчасової заміни, щоб прискорити процес оцінки.
 • Підтвердження компетентності англійською мовою. Кандидати повинні мати або володіти кваліфікацією (рівень кваліфікації в Кембриджі або професіоналізм у Мічігані) або прийняти TOEFL (100 мінімальних балів-ALBA код 0942) або IELTS (7,0 мінімальний бал), якщо їх ступінь бакалавра не була нагороджена з англомовного навчальний заклад
 • Три есеї
 • Очікується мінімальна оцінка GMAT 550 (ALBA MBA code 3BM-38-74)
 • Отримання депозиту (€ 60), що не підлягає відшкодуванню (рахунок Alpha Bank № 101-00-2320-011893, IBAN: GR21 0140 1010 1010 0232 0011 893, код SWIFT (BIC): CRBAGRAAXXX) або нарахування кредиту картка (VISA або MASTERCARD)
 • Мінімум 3 роки значного досвіду роботи необхідний для всіх програм МВА

Всім кандидатам буде запропоновано пройти особисте співбесіду.

Заявки з одним або кількома відсутніми документами не обробляються до отримання цих документів. Прийом до Програми визначається Приймальною комісією на підставі кваліфікації та особистості та зобов'язань заявника.

Плата за навчання за поточний рік вступу: € 19,750 виплачується в розстрочку. Спеціальні стипендії до 40% на плату за навчання та фіксована ставка в розмірі 400 € / місяць (в мебльованій квартирі - всі рахунки включені) для проживання для іноземних студентів.

Кінцевий термін для наступного раунду прийому: кінець травня
Остаточний термін прийому для іноземних студентів, які потребують освітньої VISA : Кінець травня

ALBA приймає заявки цілий рік

Стипендії

Стипендії доступні для іноземних студентів. Якщо ви хотіли б дізнатися, чи маєте ви право, заповніть цю веб-сторінку форми.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

ALBA Graduate Business School at The American College of Greece was founded in 1992 and operates under the auspices of the business community, an association of corporations and institutional organiza ... Детальніше

ALBA Graduate Business School at The American College of Greece was founded in 1992 and operates under the auspices of the business community, an association of corporations and institutional organizations, currently numbering more than 90 members. Згорнути