МВА

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Зміст курсу

Наш інноваційний MBA розроблений для амбітних бізнес-професіоналів - і останніх випускників будь-якої дисципліни - які не хочуть чекати, поки вони не мають великий досвід роботи, перш ніж зробити перші кроки до кар’єри управління.

Виділяючи вас на конкурентному ринку праці, ви закінчите з прямим досвідом тримісячного стажування та цілісного ділового знання, можливостей та передового цифрового досвіду, який вимагають сучасні роботодавці.

У швидкоплинному глобальному бізнес-середовищі роботодавці вимагають багатокваліфікованих, цифрово компетентних випускників з витонченим розумінням бізнесу та його мінливим контекстом, який охоплює традиційні бізнес-дисципліни, що включають людські ресурси, управління та маркетинг. Щоб досягти успіху, вам потрібен «великий малюнок». Ви повинні бути здатними адаптуватися до нових бізнес-моделей, створювати нові підприємства, ефективно вести та керувати людьми та вдосконалювати процеси з цифровими рішеннями.

У Вестмінстерській бізнес-школі ми визнаємо, що майбутнім професіоналам бізнесу потрібен повний спектр технічних та особистих навичок розвитку - більш відповідальних, стійких, адаптивних та універсальних, ніж будь-коли раніше. Наша мета - допомогти вам стати бажаючим лідером та підприємцем, хто може додати цінності будь-якому типу організації. Але ми вважаємо, що важливо, щоб цей процес трансформації розпочався рано, перш ніж ви маєте великий досвід роботи або не сприймете розум одного конкретного роботодавця чи бізнес-сектору. Почавши цей процес на ранніх етапах, набагато простіше розвинути свої навички, навчитися мислити поза межами та самостійно вести зміни в діловому світі - куди б ви не взяли вашу кар’єру. Це також те, що контакти наших роботодавців говорять нам, що вони віддають перевагу.

Відповідаючи на мінливий ринок, Вестмінстерська MBA пропонує практично орієнтовану, міждисциплінарну, прогресивну освіту в сучасному бізнесі: вона поєднує в собі академічну суворість, прискорене навчання, стимулюючі методи навчання та практичний досвід керівництва бізнесом, включаючи тримісячне стажування. Ми підтримаємо вас у вашій подорожі, щоб стати частиною наступного покоління успішних керівників бізнесу та підприємців.

Ми познайомимо вас із найновішими бізнес-методами та технологіями таким чином, щоб більш точно відображати корпоративне та підприємницьке середовище - через міждисциплінарні тематичні модулі для нарощування потенціалу, які охоплюють все, що стосується інновацій та дизайнерського мислення, до сучасних викликів, стійкості, складності управління. , аналіз даних та фінанси. Потім ви застосуєте своє навчання до практичних бізнес-проблем та ділових бізнес-проектів і, зробивши це, придбаєте затребувані м'які навички, такі як творчість, критичне мислення, особиста спритність, пристосованість та стійкість.

Визнаючи зростаючу важливість технології та готуючи вас до кар’єри в цифровому світі 2020-х років, ми вивчимо деякі новітні розробки, включаючи блокчейн, великі дані, штучний інтелект, хмарні технології, AR / VR, руйнівні інновації, зростання екосистеми та економіка спільного використання.

Ми очікуємо, що наші випускники MBA продовжать забезпечувати управлінські та керівні ролі в корпораціях, стартапах, МСП, державному секторі та неприбуткових організаціях.

Найголовніші причини для навчання з нами

 • Цей MBA ідеально підходить для недавніх випускників та амбітних професіоналів ранньої кар’єри з рішучістю продовжувати кар'єру управління.
 • Станьте готовими до бізнесу завдяки інтенсивному практичному досвіду та прискореному навчанню.
 • Тримісячне стажування або проект «Менеджмент у дії» вдома або за кордоном для покращення резюме.
 • Тижневий міжнародний консалтинговий проект, що базується за кордоном з компанією-клієнтом
 • Семінари з розвитку кар’єри та майстер-класи підвищують вашу глобальну перспективу та працевлаштування.
 • Навчається персоналом з досвідом стратегічного управління, підприємництва, дизайну, інновацій, маркетингу, розуміння споживачів, соціальних медіа, операцій, цифрового бізнесу, психології, людських ресурсів, організаційної поведінки, економіки, фінансів, управлінського обліку та лідерства.
 • Захоплюючі підходи до викладання та навчання за допомогою тематичних досліджень, симуляцій, рольових семінарів та хакатонів.
 • Залучення методів оцінювання, включаючи моделювання, бізнес-завдання, досліджувати резюме, групові описи та відеопрезентації.
 • Відмінні засоби включають зал засідань MBA, цифрові аудиторії та нашу найсучаснішу віртуальну торгову залу Bloomberg.

StockSnap / Pixabay

Структура курсу

MBA випливає із сильної розповіді з шляху відкриття, починаючи з діагностики ділових проблем / проблем, розробки інноваційних рішень, занурення в цифрові програми та розвитку приводу, стійкості та дипломатії як частини особистого зростання студента. На додаток до оцінки модулів, засвоєні можливості застосовуються під час клієнтських проектів для підприємницького розуму, міжнародної консультації з дослідження та стажування «Управління в дії». Ви вивчите модулі для вирішення проблем та розробки можливостей на загальну суму 180 кредитів.

Семестр 1 (вересень-грудень)

Ми починаємо з того, як навчитися вести бізнес-діагностику, розвиваючи свої навички аналізу фінансових даних, результатів діяльності та ринку, а також критичного мислення. Ви навчитеся впевнено визначати симптоми низької ефективності та аналізувати бізнес-проблеми, використовуючи своє судження для прийняття обгрунтованих рішень для покращення майбутніх ринкових показників. Ми розглянемо, як дизайнерське мислення та креативність можуть переробити бізнес-моделі та допомогти розробити нові продукти, послуги та процеси. Ви також отримаєте краще розуміння цифрових інформаційних систем та їх впливу на бізнес-операції, бізнес-послуги та результативність.

 • Діагностика бізнесу (20 кредитів)
 • Вартість проекту (20 кредитів)
 • Цифрові можливості (20 кредитів)
 • Підприємницький настрій (10 кредитів, блок-тиждень)

Семестр 2 (січень-квітень)

Ми переходимо до структури бізнесу та сучасних стратегій у світі, що змінюється, а також до рис, поведінки та процесів управління, необхідних для стійких, гнучких організацій. Ви розглянете деякі сучасні виклики, що стоять перед бізнесом, від достоїнств сталого глобального зростання до глобальної перспективи розвитку бізнесу та потреби в чутливій, спільній роботі в умовах полікультурного проекту. Ви ознайомтеся з останніми знаннями про інновації та нові бізнес-моделі, перш ніж брати участь у тижневому міжнародному проекті консультацій, що консультують закордонних клієнтів для вирішення стратегічної проблеми або проблеми.

 • Стійкі організації та команди (20 кредитів)
 • Сталий глобальний ріст (20 кредитів)
 • Стратегічні інновації в цифровому світі (20 кредитів)
 • Міжнародна навчальна консультація (10 кредитів, блок-тиждень)

3 семестр (травень-серпень)

Що стосується стажування або проекту «Управління в дії», ви дослідите проблему / проблему, пов'язану з інноваціями та / або оцифровуванням для клієнтської організації у Великобританії або за кордоном - що завгодно, як цифровий стартап може конкурувати з цифровими / звичайними конкурентами, на вплив оцифровки на функціонування та діяльність організації. Це ідеальна можливість продемонструвати свою винахідливість та здатність «думати на ногах».

Вимоги щодо вступу

Мінімум вищого другого класу має відзнаку (2: 1) в будь-якій дисципліні. Досвід роботи не потрібен, але вітається. Успішні студенти продемонструють в особистому заяві прагнення та здатність досягти успіху на керівних посадах у великих корпоративних організаціях, малих та середніх підприємствах (МСП) або на власному стартовому підприємстві. Ми також можемо опитати заявників особисто або через Skype.

 • Кандидати повинні подати одну довідку.
 • Якщо ваша перша мова не є англійською, у вас повинен бути IELTS 6.5, принаймні 6,5 в письмовій та мовній мові.

Андреа Піакквадіо / Пікселі

Кар'єра

В основі нашого перспективного MBA лежить його спрямованість на підготовку вас до сьогоднішнього швидкого, технологічного світу роботи, завдяки високопрактичній та досвідченій програмі, що проводиться у партнерстві з низкою організацій «клієнтів».

Навчений у самому центрі Лондона, близькому до багатьох національних, міжнародних та світових роботодавців міста, наш акцент на вміннях, можливостях та властивостях - із різноманітними можливостями впродовж курсу застосувати ці можливості до реальних бізнес-проблем - забезпечить безпосередній досвід роботи покращуйте своє резюме та розповідь під час подання заявки на нові посади. Ці прикладні проекти та остаточне стажування / проект не тільки розширять ваші професійні мережі, але й безпосередньо покращать перспективи для ранньої працевлаштування після закінчення навчання.

Орієнтуючись на навички, готові до бізнесу, жорсткі та м'які, ми очікуємо, що широке коло роботодавців зацікавить наших випускників. Ви будете мати можливості та впевненість адаптуватися до світу, що швидко змінюється, який характеризується оцифровуванням, гіперконкуренцією, дефіцитом ресурсів, нестабільністю, складністю та постійним зривом бізнес-моделі.

Промислові зв'язки

Вестмінстерська бізнес-школа - один із провідних центрів Лондона з бізнес-освіти, що знаходиться в самому центрі Лондона та його політичних, медіа та фінансових послуг.

Персонал, який зараз викладає цей курс, має великий професійний досвід, охоплюючи такі ролі, як:

 • старший консультант з управління для McKinsey & Company
 • менеджер в Savoy Hotel Group
 • менеджер з експорту Labaronne-CITAF
 • заступник генерального директора групи розвитку франчайзингу QSR
 • акціонерний та структурований фінансовий аналітик Bergstrom Capital

Робочі ролі

Цей курс підготує вас до таких ролей, як:

 • Ведучий бізнес-дизайну
 • Менеджер з розвитку бізнесу
 • Бізнес / Фінансовий аналітик
 • CMS-менеджер
 • Менеджер CRM
 • Директор з цифрового маркетингу
 • Власник цифрового продукту
 • Консультант з питань управління
 • Рішення архітектор
 • Початковий підприємець
 • UX-менеджер

Випускники роботодавців

Випускники Вестмінстерської бізнес-школи знайшли роботу в організаціях, серед яких:

 • Амазонка
 • Сітібанк
 • Орган з фінансових питань
 • Париба
 • Сантандер
 • Сбербанк
 • Société Générale
 • Стандартний Chartered
 • Всесвітній економічний форум
Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The University of Westminster is a dynamic international education institution with a distinguished 175-year history. With three campuses in central London (Cavendish, Marylebone and Regent) and one i ... Детальніше

The University of Westminster is a dynamic international education institution with a distinguished 175-year history. With three campuses in central London (Cavendish, Marylebone and Regent) and one in Harrow, it is home to over 20,000 students from over 150 nations. Згорнути