МВА

Загальні відомості

Опис програми

MBA Richmond University має на меті розробку програми, яка забезпечить студентів необхідними для компаній ключовими компетенціями та навичками, які важливі для глобальних організацій. До них відносяться здатність працювати з міжсекторальними та мультикультурними командами та вести їх, створювати та впроваджувати підприємства з інноваційними рішеннями, а також залучати зацікавлених сторін на всіх рівнях.

Наша МВА розвиватиме вашу кваліфікацію як лідера бізнес-групи в умовах спільного та сприятливого середовища, що дозволить вам приєднатися до лав володарів МВА, які заробляють набагато вище, ніж випускник, платять середній та швидко масштабують кар'єрний розвиток. Завдяки великій кількості мереж та можливостей кар'єрного зростання, ви матимете можливість розвивати ефективне лідерство в бізнесі.

Ви будете оцінюватися через індивідуальні та групові проекти. Оцінка включає звіти, презентації та конкурси, які дозволяють вам розвивати навички, щоб освоїти безліч ситуацій у світі ділового адміністрування та стратегічного управління бізнесом.


Топ-5 причин для вивчення цієї програми

  • Досвід інтегрованого стажування для підготовки всіх студентів до майбутньої кар'єри в бізнесі.
  • Розвивайте свою здатність стратегічно керувати бізнесом та командами на робочому місці.
  • Розширюйте свою здатність застосовувати показники та інструменти, що використовуються в бізнесі, для фінансового аналізу та контролю.
  • Отримайте необхідні навички для прийняття рішень та аналізу даних (ROI, KPI).
  • Застосовуйте бізнес-принципи до реальних ситуацій за допомогою тематичних досліджень та проектів.


Основні напрямки вивчення

Навички на основі кар'єрних семінарів: бізнес-школа тісно співпрацює з Департаментом Університету Студентських справ, щоб запропонувати серію навчальних семінарів на основі кваліфікації впродовж навчального року в обох кампусах.

Інтегроване стажування: наша аспірантура спрямована спеціально на підготовку студентів до кар'єри у суміжних галузях, і відповідно до цього всі наші студенти МВА можуть проходити стажування через Кар'єру


Після закінчення навчання

Кар'єрні шляхи
American Express, BP, Citroen Алжир, Coca-Cola Servicios de Колумбія, Credit Suisse, Glencore India Pvt Ltd, Фонд Лори Ешлі, Merrill Lynch, Royal Bank of Scotland, Standard Chartered Bank, UBS та Організації Об'єднаних Націй

Подальшу освіту
Доктор філософії, Парсонса школа дизайну - Нью-Йорк, Центральна Санкт-Мартінс-УАAL, Лондонська бізнес-школа, LSE та ін.


Кар'єрна підтримка

Ми пропонуємо підтримку кар'єри та поради через наші Кар'єри


Вимоги до вступу

Перший ступінь в будь-якій дисципліні з мінімальною класифікацією 2.2 (Низька Друга класу) або її міжнародного еквівалента.


Вимоги до англійської мови (вимовники, які не володіють англійською мовою)

  • IELTS 6.0 з 5,5 у кожному слуханні, розмові, читанні та письмовій формі
  • TOEFL (IBT) 80 загалом з прослуховуванням 19, читання 20, написання 19, виступів 22
  • Pearsons Academic Test of English (PTE) 60 з 51 у кожному читанні, слуханні, розмові та письмовій формі
  • Кембридж англійська: рівень знань - рівень C2 або рівень C1
Останнє оновлення Гру 2018

Про навчальний заклад

Richmond is an American International University, established in 1972 and based in West London with two campuses in Richmond Hill and close to Kensington High Street. Since 1981, the university has be ... Детальніше

Richmond is an American International University, established in 1972 and based in West London with two campuses in Richmond Hill and close to Kensington High Street. Since 1981, the university has been awarding US Degrees accredited by The Middle States Commission on Higher Education. One of the latest achievement that Richmond is proud to announce, is being granted the power to award students with its own UK degrees starting from August 2018, as a consequence of having been recently granted Taught Degree Awarding Powers (TDAP) by the Privy Council. Згорнути