МВА

Загальні відомості

Опис програми

Прискорити кар’єрний прогрес з періодом цілеспрямованого навчання та особистісного розвитку.

Ви амбітний професіонал, який прагне просунутись до вищого керівництва та досягти позитивних змін у бізнесі? Якщо це вам здається, то MBA Cardiff - це чудовий наступний крок.

Незалежно від вашого управлінського досвіду, ми пропонуємо складний досвід, який буде розтягувати та підтримувати вас, розвиваючи ділові знання, підвищуючи самосвідомість та посилюючи ваші здібності як ефективного та надихаючого лідера на цьому шляху.

Кардіфф MBA призначений для людей з відповідним досвідом роботи, які мають амбіції прискорити просування до старших керівних ролей через період цілеспрямованого навчання та особистісного розвитку. Програма пропонує складний досвід, який розтягуватиме та підтримуватиме менеджерів із широкого кола професій, які хочуть сприяти позитивним змінам бізнесу. Ви будете розвивати свої ділові знання, підвищуватимете свою самосвідомість та посилюватимете свою здатність як ефективного та надихаючого лідера. Ви розглянете більш широкі комерційні, соціальні та екологічні наслідки прийняття рішень у різних практичних контекстах.

Кардіфф MBA допоможе вам змінити значення.

Відмінні риси

 • Трамплін у програму MBA Cardiff MBA та навчальне співтовариство з індивідуально орієнтованою та командно-побудовою програмою.
 • Служба кар’єрних переваг: доступ до кар'єрного консультанта та особистого тренера для персоналізованого професійного розвитку.
 • Обізнана, всебічна програма розвитку лідерства, яка допоможе вам оцінити свої лідерські здібності, розвинути особистісний шлях розвитку та побудувати ключові лідерські навички.
 • Cardiff Connections допоможе вам стати частиною ділового співтовариства через проведення мережних подій, доступу до лідерів бізнесу та випускників, які розповідають про їхні мотивації та вибір кар’єри, а також відвідування компаній.
 • Міжнародний навчальний тур, який надає можливість вивчати ділову практику в незнайомому контексті.
 • Сучасні інтегровані теми, що проходять через усі модулі, такі як майбутнє роботи, відповідальне лідерство та цифрова трансформація.
 • Можливості змінити суспільство та економіку завдяки навчанню та позакласній діяльності відповідно до Громадської цінності.

Оцінка, розроблена для вирішення проблем у реальному світі:

 • Виклик симулятора ділової стратегії
 • Люди виклик
 • Міжнародний виклик консультацій
 • Виклик інновацій
 • Великий виклик
 • Виклик моделювання кризи

Проект прискорення - відповідь на складну, багатогранну проблему, поставлену бізнес-клієнтом.

Критерії вступу

Очікується, що вступники мають отримати мінімум 2: 1 (GPA 3.0 / 4.0) на рівні бакалаврату від визнаного закладу та принаймні 3 роки відповідного досвіду роботи. Невипускники з затвердженою професійною кваліфікацією та / або значним досвідом роботи можуть також розглядатися.

Процес співбесіди: заявники, що входять до списку, опитуються особисто або через Skype, щоб встановити рівень досвіду роботи, здатність до програми та мотивацію.

Кандидати, чиєю першою мовою є не англійська, зобов'язані отримати мінімальний бал IELTS 7,0 загалом з 6,0 у кожній категорії (або еквівалентну кваліфікацію з англійської мови).

Структура

Кардіфф MBA побудований навколо серії з шести фокусованих на викликах модулів, заснованих на крос-функціональних та на основі дії сценаріях, як правило, зустрічаються на робочому місці. Цілий ряд тем забезпечить інтеграцію між модулями. Вони можуть включати відповідальне керівництво, цифрову трансформацію та майбутнє роботи. Вибір та спеціалізація вбудовані в модулі. Наприклад, модуль «Протистояння великим викликам» надасть вам можливість зосередитись на виклику, який має особливе значення для вашої майбутньої кар’єри.

Навчання, необхідне для вирішення завдань, переживається в занурюючих блоках, розроблених для стимулювання вашої цікавості, інформування процесу запиту та посилення застосування вашого навчання.

Цей підхід надає збагачуючі можливості для:

 • Використання декількох і розширених заходів для покращення розуміння.
 • Взаємодія студентів для підтримки спільного осмислення.
 • Керований поглиблений розслідування.
 • Співпраця між студентами та командою програми.
 • Частий огляд розумінь та розвитку.
 • Зосереджене навчання, а не відволікаючі вимоги декількох модулів.
 • Структуроване самостійне навчання.

Проблеми включають моделювання бізнес-стратегії, обмежене часом рішення короткого опису від вищої управлінської команди, розробка інноваційного бізнес-рішення та складний виклик для багатьох зацікавлених сторін. Проект прискорення - це проект у реальному світі, який проводиться у партнерстві з корпоративним клієнтом з метою розв'язання важливого стратегічного питання. Потім модуль, який завершує роботу, використовує моделювання антикризового управління, щоб врахувати багатогранні аспекти поточних проблем лідерства. Він також передбачає майбутній ландшафт та трансформаційні зміни, яких цього вимагає.

Ця занурена структура, що базується на викликах, підвищить вашу спроможність у чотирьох взаємопов'язаних сферах. Ти будеш:

 • Розробити цілісне розуміння основних напрямків діяльності та процесів, спираючись на контрастні функціональні, дисциплінарні та контекстуальні перспективи.
 • Інтегруйте теорію та практику для сприяння критичному мисленню та вирішенню проблем.
 • Займайтеся складним, динамічним та неоднозначним характером прийняття стратегічних рішень.
 • Отримати вдосконалене уявлення про свій особистий потенціал та розвинути передові лідерські навички.

Проведення впродовж усієї програми є допоміжним пакетом заходів, передбачених Програмою розвитку лідерства MBA. Вони безпосередньо стосуються особистих та професійних навичок, необхідних вам для ефективного виконання кожного виклику та на наступному етапі вашої кар’єри. Буде зроблено особливий акцент на те, щоб бути стійкими, винахідливими, відповідальними та відносинами.

Показані модулі є прикладом типової навчальної програми та будуть переглянуті до навчального року 2020/21. Заключні модулі будуть опубліковані до вересня 2020 року.

Основні модулі

Назва модуля Код модуля Кредити
Глобальні виклики та прийняття стратегічних рішень BST901 20 кредитів
Перспективи людей BST902 20 кредитів
Фінансова та бізнес-аналітика BST903 20 кредитів
Творчість, інновації та підприємництво BST904 20 кредитів
Протистояння великим викликам BST905 30 кредитів
Проект прискорювача BST906 40 кредитів
Провідні зміни та трансформація майбутнього BST907 20 кредитів
Програма розвитку лідерства BST908 10 кредитів

128695_photo-1517245386807-bb43f82c33c4.jpgПроїзд / Відкидання

Вивчення та оцінка

Як мене навчать?

Активний підхід до навчання закладений у програмі MBA Cardiff. Ми вважаємо, що ефективне навчання ґрунтується на двох речах - вашій участі в різноманітних та складних переживаннях, а також на тому, як ви розумієте ці переживання, як окремо, так і з іншими. Команда, що включає вчених з різних дисциплін, та практиків, що представляють цілий спектр функцій та секторів, сприятиме кожному модулю. Це відобразить практику на робочому місці та заохотить перехресне запліднення різних перспектив.

Ви побачите, що кожен блок навчання включає в себе різноманітну діяльність, включаючи відвідування компанії, спікерів у галузях, обмежені часом проблеми, рольові ігри та моделювання. Усі вони розроблені для того, щоб переглянути ваше існуюче розуміння та вивчити проблеми з різних точок зору. Тут різноманітний внесок у студентську когорту.

Ми допоможемо вам розширити свої рефлексивні навички вищого порядку, включаючи спостереження, аналіз та синтез, щоб розробити вичерпні висновки щодо цього досвіду.

Ми також заохочуємо Вас задуматися про співпрацю з колегами, науковцями та практиками, щоб кинути виклик існуючим структурам знань, припущенням, цінностям та навичкам. Це також дасть змогу домовитись та створити нові уявлення про природу лідерства та ділової практики та розвинути творчі відповіді на бізнес-проблеми.

У вас буде можливість інтегрувати та застосовувати нові розуміння разом із навичками з семінарів з розвитку лідерства у практичних завданнях, закладених у кожному навчальному блоці, та формальних завданнях для курсових робіт, навколо яких розроблений кожен модуль.

Як я буду підтримуватися?

Університет пропонує велику підтримку аспірантам. До них належать:

Навчальний центр

Центр навчання є віртуальним навчальним середовищем університету. Усі програмні та модульні матеріали розміщуються тут для доступу студентів до, під час і після лекцій.

Бібліотеки

Для учасників програми доступні різноманітні копії книг, журналів та баз даних на жорсткому та електронному рівні. Бібліотека Aberconway розташована на основному сайті бізнес-школи, а додаткові ресурси доступні в інших бібліотеках по всьому містечку. Багато журналів і книг також доступні в електронному вигляді.

Персональна система репетиторів

Кожному студенту присвоюється особистий репетитор. Цей член викладацького складу підтримуватиме огляд вашого досвіду навчання та навчання. Якщо у вас виникли труднощі, ваш Особистий репетитор буде там, щоб слухати і, де можливо, надавати професійні вказівки або ж направляти вас до відповідного джерела підтримки.

Служба студентської консультації

Студентам пропонується безкоштовна, неупереджена та не конфіденційна та конфіденційна послуга з широкого кола особистих, фінансових та академічних питань.

Інвалідність

Конфіденційна порада та підтримка надаються студентам з обмеженими можливостями або мають певні труднощі з навчанням (наприклад, дислексія) або тривалим медичним станом.

Консультаційна служба

Консультаційна служба Cardiff University надає членам університетської спільноти можливість вивчити проблеми, які заважають їм максимально використовувати свій потенціал та вивчати варіанти змін. Служба консультування є конфіденційною та безкоштовною. Він отримав міжнародне визнання як Центр передового досвіду для індивідуального та групового консультування.

Як я буду оцінюватися?

Структура блокової програми надає вам безліч можливостей неформально розмірковувати про своє навчання та розвиток. Короткі заходи з перегляду знань / навичок вбудовані у кожен модуль, щоб допомогти вам перевірити свій прогрес та покращити підхід до навчання. Це створить вашу впевненість та посилить ваш підхід до формальних завдань оцінювання.

Реалістичні проблеми роботи складають основу формальних оцінок модулів. Від вас чекає розширена академічна рефлексія щодо кожного завдання, а також прийняття типових бізнес-форматів для презентації своїх висновків, включаючи усні презентації та письмові звіти.

Завдання оцінювання вимагають, щоб ви працювали індивідуально і як частина команди, так само, як і на робочому місці.

Усі формальні оцінки проходять у кожному блоці модуля. Це дає можливість більш глибокої консолідації та застосування, необхідного для успішного виконання завдань з оцінювання на основі складної роботи, яку проводять бізнес-лідери. Він також відображає реалістичні часові рамки робочого місця для виконання завдань.

Які навички я буду практикувати і розвивати?

Результати навчання для цієї програми описують, що ви зможете зробити в результаті навчання в Cardiff University . Вони допоможуть вам зрозуміти, що від вас чекає.

Результати навчання цієї програми можна знайти нижче:

Знання

Після успішного завершення програми Ви зможете:

 • На основі знань та досвіду управління на основі дисципліни розробити комплексні рішення складних організаційних проблем.
 • Критично оцінюйте існуючі рамки управління, моделі, дебати та докази та інтегруйте їх з практикою.
 • Критично оцінюйте контрастні дослідницькі та консультаційні навички щодо взаємодії з багатогранними бізнес-проблемами.
 • Проаналізуйте складний екологічний контекст, який інформує про прийняття стратегічних рішень в організаціях та практиці.
 • Продемонструйте цілісне усвідомлення викликів, з якими стикаються підприємства при здійсненні як економічного, так і соціального внеску.

Інтелектуальні навички:

Після успішного завершення програми Ви зможете:

 • Знайдіть та розмежуйте між конкуруючими джерелами досліджень та консалтингових доказів.
 • Проаналізуйте методи генерації первинних даних та інформації управління.
 • Критично проаналізуйте та узагальнюйте контрастні точки зору та їх підтвердження.
 • Інтегруйте теорію та різноманітний досвід роботи.
 • Розробити переконливі аргументи для підтримки життєздатних та творчих планів дій, щоб переконати та коротко представити широкий спектр аудиторій.

Професійні практичні навички:

Після успішного завершення програми Ви зможете:

 • Оцініть практичне застосування теорії та практики для створення практичних рішень неструктурованих проблем.
 • Продемонструйте активність та здатність проявляти ініціативу
 • Продемонструйте відповідальне та етичне керівництво.
 • Виявлення та задоволення потреб особистого та професійного розвитку.
 • Розробка надійних методів збору первинних даних.
 • Здатність приймати рішення в складних ситуаціях.
 • Ефективно працюйте в лідерській команді.

Передатні / ключові навички:

Після успішного завершення програми Ви зможете:

 • Вирішуйте проблеми творчо.
 • Спілкуйтеся з різноманітною аудиторією за допомогою різних засобів масової інформації.
 • Продемонструйте саморефлексію та самосвідомість.
 • Працюйте самостійно та спільно.
 • Використовуйте цифрові технології.
 • Керуйте собою та іншими.

Кар'єрні перспективи

Ця програма призначена для тих, хто має існуючий досвід роботи. Успішне завершення програми дозволить вам подати заявку на більш високі посади або домагатися трансформативної зміни кар'єри.

Вартість навчання

 • Студенти Великобританії та ЄС: 19 950 фунтів стерлінгів
 • Студенти за межами ЄС: 27 650 фунтів стерлінгів
Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Our world-leading research was ranked 5th amongst UK universities in the most recent Research Excellence Framework for quality and 2nd for impact. We provide an educationally outstanding experience fo ... Детальніше

Our world-leading research was ranked 5th amongst UK universities in the most recent Research Excellence Framework for quality and 2nd for impact. We provide an educationally outstanding experience for our students. Згорнути