МВА

Загальні відомості

Опис програми

Програма магістра бізнесу, запропонована в Інституті Вентворта, зосереджена на випуску якісних випускників, які мають знання та навички, відповідні галузі, та здатні брати на себе керівні та управлінські ролі. Ступінь магістра бізнесу триває чотири семестри на повний робочий день і включає вкладені програми за рівнем сертифікату випускника (один семестр на повний робочий день) та диплом випускника (два семестри на повний робочий день). Особливістю цих програм є включення основної теми ділового спілкування. Цей предмет не лише допоможе забезпечити успіх студентів протягом усього курсу, розвиваючи необхідні навички письмового та усного спілкування, але також сприятиме працевлаштуванню випускників.

Включення основного предмету ділової етики не тільки забезпечить усвідомлення студентами важливості етичного прийняття рішень у бізнесі, але також встановить керівний принцип, який слід підсилити та застосовувати як у подальших дослідженнях, так і в професійній діяльності. Ще однією важливою особливістю програми магістра бізнесу є вимога до вивчення предмета бізнес-проекту, орієнтованого на розвиток у студентів необхідних дослідницьких навичок, що буде продемонстровано виконанням значної частини досліджень у формі проекту.

Останнє оновлення Січ 2021

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

Welcome to Wentworth Institute of Higher Education. We offer quality undergraduate and postgraduate degree programs in Business, Professional Accounting, and Interactive Media.

Welcome to Wentworth Institute of Higher Education. We offer quality undergraduate and postgraduate degree programs in Business, Professional Accounting, and Interactive Media. Згорнути