Будь-яка управлінська кар'єра починається з першого кроку

Післядипломна робота МБА з МФБ охоплює потребу випускників, які бажають розпочати свою професійну кар'єру, набувши глобального і реального бачення ділового світу. Для цього програма передбачає проведення гарантованих оплачуваних стажувань.

Аспірантура МВА складається з періоду глобального бачення та іншої спеціалізації.

Спеціалізації, серед яких ви можете обрати: загальний менеджмент, комерційний менеджмент і маркетинг, управління персоналом, економіко-фінансовий менеджмент, міжнародна торгівля.

Ступінь розміщення студентів МВА пост-аспірантів ФБС дуже високий, отримуючи, наприклад, 4 з 5 студентів, які займаються практикою, нарешті наймаються тими ж компаніями.

методологія

Методологія бізнес-школи FBS є надзвичайно практичною: вона повністю орієнтована на принцип «Вчимось робити», тобто, навчившись робити. Методологія, яка застосовується у всіх програмах МВА FBS, - "Метод справи", за допомогою якого студенти повинні підготувати та запропонувати рішення для практичних випадків, поставивши студента перед процесом прийняття рішень. Ця методологія вимагає монастиря, добре навченого в цій техніці, оскільки класи повинні стати справжніми форумами спільних знань.

структура програми

Програма MBA в бізнес-школі FBS ділиться на три періоди.

pic-ia01.png

Період вирівнювання починається за кілька тижнів до офіційної дати МВА. У цей період добровільної допомоги студенти отримують заняття з основних бухгалтерських питань, використання інструментів Office та інших предметів, які можуть допомогти у реалізації програми.

Період MBA розділений на наступні частини або етапи:

 • Основні положення: суттєва ревізія з поточної панорами важливих аспектів розвитку управлінської діяльності, що забезпечує 360º бізнес-бачення.
 • Додатково: Поглиблення компетенцій та управлінських навичок за допомогою вмісту, починаючи від великих даних до міжнародної торгівлі. СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ: Останній період складається з спеціалізації за напрямками компанії, такими як загальний менеджмент, фінансовий менеджмент, управління персоналом або інші.
 • Проект: Розробка проекту створення компанії, в якій буде застосована вивчена річ за підтримки та індивідуалізованого моніторингу викладача.
 • План особистої кар'єри: Супровід для планування Стратегічного плану розвитку кар'єри студента. Працездатність є однією з найважливіших характеристик FBS MBA.

Коли студенти закінчують, вони можуть піти на навчання додатків. У цей період добровільної допомоги студенти розширюють свої знання в галузі цифрового бізнесу, з предметів, орієнтованих на цифрову екосистему, візію та цифрову стратегію, бізнес-моделі в цифрових середовищах, технологічні збочення та думки дизайну, цифровий маркетинг та електронна комерція та управління персоналом в середовищі. цифрові, а також цифрові фінанси.

Досвід

FBS MBA має серед своїх цілей не тільки набуття знань і інструментів прийняття рішень, а й розвиток особистих навичок або м'яких навичок.

 • Відкритий. Протягом декількох днів випадки та примітки для іншої динаміки змінюються в навчальному середовищі поза межами школи і повністю відрізняються від звичайних, що підкреслює важливість лідерства та командної роботи.
 • Стратегії ефективного спілкування. Мета цього семінару - навчитися спілкуватися для досягнення бажаних цілей. Розробка хорошої комунікаційної стратегії дозволяє ефективно спілкуватися.
 • Відвідування компаній. Вони мають на меті привернути студентів ділову реальність. Візити дають студентам можливість налагодити контакт з людьми, процесами та діловими реаліями, що надають їм оновлені знання і дозволяє їм дізнатися про застосування своєї кар'єри у професійній практиці.
 • Дні професійного застосування. Під час навчання в Fundesem, студент зможе відвідувати конференції, семінари та семінари, які проводять професійні спікери з ділового світу. Мета цих днів - збагатити навчання студентів, бути в курсі останніх ділових новин і дізнатися про останні тенденції в пошуку роботи. Знання профілів, які найбільше цінують компанії, може допомогти студентам зосередити свою професійну кар'єру.
 • Розвиток управлінських талантів. Методологія FBS дозволяє студентам розвивати управлінські навички та здібності, вирішуючи реальні бізнес-проблеми. Ця методологія сприяє роботі в команді для вирішення справ, інтеграції та збагаченні вкладами та досвідом колег.
 • Мережа Відносини з викладачами та однокласниками є необхідними для початку кар'єри в будь-якому секторі.

Монастир

Факультет FBS складається з професіоналів вищого рівня з ділового світу, що має великий досвід у професійній сфері, а також у навчанні, дослідженні, консалтингу та консалтингу.

Вчительська команда має досвід роботи на керівних посадах національних і багатонаціональних компаній, а також велику педагогічну підготовку, яка дає їм можливість навчати предметів про компанії, в яких вони є експертами. Ці фахівці надають свої знання, отримані на основі професійної практики, у наших програмах МВА, що дають студентам глобальний, точний та відданий підхід до реальності компанії.

Розвиток кар'єри

У ФБС ми допомагаємо студенту, щоб він міг спланувати свою професійну кар'єру, приймаючи найбільш відповідні рішення, а також щоб він міг розробляти і виконувати свої головні завдання.

Через різні послуги (Career Advisor, Coaching

Деякі дані щодо розвитку кар'єри такі:

 • 4 з 5 студентів, які проходять стажування з останньою компанією
 • 95% студентів МВА ФБС покращують або змінюють роботу протягом двох років після закінчення магістра
 • Більше 600 компаній подали заявки на навчання до студентів Fundesem
 • 130 студентів були найняті компаніями протягом останнього навчального року 2017/18

фінансування

FBS є некомерційним фондом, метою якого є розвиток професіоналів та компаній. Тому фонд пропонує ряд стипендій для кандидатів на програми МВА, так що будь-який студент, дійсно прагне до їх підготовки, може завершити MBA без економічних проблем. Крім того, FBS має дуже вигідні фінансові угоди з кількома фінансові одиниці.

Доступні навчальні програми:
іспанська

Переглянути 2 інших курсів в Fundesem Business School »

Останнє оновлення May 15, 2019
Цей курс Кампус засновані
Start Date
Жов 21, 2019
За розташуванням
За датою
Start Date
Жов 21, 2019
Кінець терміну надання заяв

Жов 21, 2019

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date

Business Education | Testimonio | MBA