ОГЛЯД

 • Визнана та акредитована швейцарська магістерська ступінь гостинності
 • Свідоцтво про визнання стажування (SWISS IM
 • Професійна сертифікація готельного бізнесу (HPC) від American Academy of Hospitality (AHA). Курс HPC визнаний урядом США.
 • Сертифікований Сертифікований Гост Сервіс Золотий Сертифікат від Американського Інституту Навчального Відпочинку та Готелю (AHLEI). Цей сертифікат широко визнаний, і це Pathway бути сертифікованим викладачем готельного бізнесу (CHE)
 • Кожна SWISS IM
 • Існує завжди можливість отримати подвійний ступінь завершення чотирьох додаткових курсів від наших партнерських університетів у всьому світі, включаючи Університет Західного узбережжя, Університет Каліфорнії FCE т.д. Ці додаткові курси можуть бути завершені в SWISS IM

MBA рік 1

(PGD у менеджменті готельного бізнесу)

 1. Організаційна поведінка гостинності та навички міжособистісного спілкування
 2. Інформаційні технології гостинності
 3. Гостинність управління людськими ресурсами
 4. Управління напоями
 5. Господарське кооперативне навчання
 6. Професійні вина для менеджерів гостинності

Оплачувана стажування у Швейцарії (6 місяців)
* Мінімальна вага місячної заробітної плати 2172 швейцарських франків

MBA рік 2

(Фінальний рік, включаючи магістерську роботу)

 1. Міжнародне управління людськими ресурсами
 2. Комунікації з громадськістю
 3. Міжнародний маркетинг
 4. Міжнародний менеджмент фінансових ризиків
 5. Глобальне ділове середовище
 6. Стратегічний менеджмент готельного бізнесу
 7. Дисертація

Оплачувана стажування у Швейцарії (6 місяців)
* Мінімальна вага місячної заробітної плати 2172 швейцарських франків

ДОПОМОГА

Починаючи з молодшого віку 18 років, ми пропонуємо дипломи до MBA. Всі наші курси, за винятком мов, викладаються англійською мовою. Це дає базову вимогу передового стандарту англійської мови. У разі виникнення будь-яких запитань, ми також пропонуємо внутрішній іспит для розгляду кожної заявки, якщо це необхідно. Зв'язатися з SWISS IM

Магістр ділового адміністрування (MBA) в управлінні гостеприимством (2 роки)

 1. Студенти повинні бути віком до 18 років
 2. Студенти повинні мати ступінь бакалавра або еквівалент від визнаної установи
 3. Сильна мотивація до індустрії гостинності
 4. Англійська ефективність
 5. 5-6.0 загальної смуги в академічному або еквівалентному IELTS 5. Заповнена анкета для зарахування (доступна в регіональних офісах та на веб-сайті)

ПЕРЕВАГИ ТА ВНУТРІШНІ

Клас Таймс: з понеділка по п'ятницю, з 9:00 до 12:00, з 14:00 до 17:00. Споживання у нас є чотири надходження в рік: січень, квітень, липень та жовтень

ВАРТІСТЬ НАВЧАННЯ

Наші гонорари включають в себе всі аспекти шкільного життя: проживання, харчування, медичне страхування, візи, уніформа, швейцарські картки подорожей та ноутбуки. Примітка. Нові студенти мають сплатити загальну суму 24000 швейцарських франків. Якщо студенти продовжують навчання в наступні роки , плата становитиме 15000-16200 швейцарських франків за кожен рік поспіль навчання.

ІНТЕРНЕТ

Вивчення теорії, щоб стати лідером, також вимагає, щоб його пізніше було застосовано в реальному світі. Саме тому наша стажування є життєво важливим досвідом для того, щоб стати справжнім лідером. Після кожного семестру наші студенти отримають можливість працювати протягом 4-6 місяців в індустрії гостинності. Значна частина нашої галузі базується на чудових комунікативних навичках. Немає кращого уроку, ніж інтеграцію в нове середовище, навчитися працювати з новою командою і довести свою цінність. Це дає нашим студентам можливість зростати впевнено і поважати інших членів нашої галузі. Можливість закінчити міжнародні визнані ступені, а також мати можливість звільнити кілька стажувань з робочими сертифікатами, готує наших студентів, щоб вони взяли провідну роль, коли вони вирушають на пошуки першого етапу своєї кар'єри. Слід також зазначити, що стажування у Швейцарії виплачується (від 2'300 CHF до 2'500 / місяць). Це дає неймовірну можливість для деяких учнів фінансувати частину своєї освіти. Наш спеціаліст з підтримки стажування надає корисні поради, а також може направити вас на інтернатуру, яка вас найбільше зацікавить. Ми маємо чудові зв'язки в індустрії гостинності та пишаємося тим, що зможемо познайомити наших студентів з ними.
Доступні навчальні програми:
 • англійська
Цей курс Кампус засновані
Duration
2 Років
Price
24,000 CHF
Нові студенти мають сплатити загальну суму у розмірі 24000 швейцарських франків. Якщо студенти продовжать навчання в наступні роки, плата складатиме 15000-16200 швейцарських франків за кожний послідовний рік навчання.
За розташуванням
За датою
Кінець терміну надання заяв
Кінець терміну надання заяв
Кінець терміну надання заяв
Кінець терміну надання заяв
Location
Кінець терміну надання заяв
End Date
Кінець терміну надання заяв
End Date
Кінець терміну надання заяв
End Date
Кінець терміну надання заяв
End Date