МВА в області підприємництва

Загальні відомості

Опис програми

У швейцарській школі менеджменту ви навчатиметесь по-справжньому міжнародному студентству, оскільки наші студенти приїжджають з усього світу. Ми пишаємось цією різноманітністю, оскільки вона додає вам досвіду навчання. Роботодавці особливо цінують студента, який пристосований до різноманітного робочого місця. За допомогою нашої програми МВА студенти вивчатимуть філософію лідерства, бізнесу, підприємництва та управління, яка може бути застосована до будь-якої ролі управління в різних галузях. Наша бізнес-школа також надає студентам практичний досвід ведення груп та дискусій у класі.

Програма включає міжнародні лекції, корпоративні візити, відвідування спікерів, вправи з самооцінки та консультування щодо резюме / стажування. Наша мета - розпочати розвиток мереж студентів з моменту їх прибуття.

МВА в області підприємництва

Цей курс допомагає розвинути світогляд, яким успішні лідери володіють у сучасному глобалізованому світі. Зосередження уваги на культурних проблемах та використання міжнародних прикладів. Поведінка міжнародного менеджменту допомагає менеджерам розвивати навички та знання для успішного ведення в глобальному діловому середовищі.

Студентів також навчають сучасним застосуванням, таким як послуги (державні та приватні), інновації для стійкості та розвитку, соціальне підприємництво; та фінансові аспекти підприємництва. Це включає розробку бізнес-плану та його основних розділів - фінансового, операційного та ринкового.

Що ви можете зробити зі ступенем MBA?

Багато програм МВА пропонують освіту із загального менеджменту разом із більш спеціалізованою навчальною програмою. Ми в SSM оцінюємо студентів і допомагаємо їм здобути спеціалізацію, яка використовує властиві їм таланти. Хоча MBA є дорогим, вимагає великих емоційних вкладень і може відволікти вас від повсякденної роботи, лише MBA може надати різноманітні відповідні переваги за відносно короткий проміжок часу, у всеосяжних рамках та з тривале підтвердження. Це лише MBA, який має відношення до всіх галузей та секторів, він буде цінним незалежно від кар’єри, яку обрали після закінчення університету.

Тому що ти хочеш прогресувати у своїй кар’єрі.

Незважаючи на те, що з роками може бути можливо піднятися в ступінь, MBA вчить вас цілісно розглядати проблеми та можливості. Він також надає аналітичні основи, такі як оцінка ризиків, аналіз витрат та вигод та стратегічні плани, які ви можете застосувати до будь-якої проблеми або можливості, з якою ви стикаєтесь, що дозволяє вам додавати цінності та просувати свою кар'єру. Крім того, є деякі кар’єри, які вимагають MBA для просування. Прикладами можуть бути галузі фінансів, банківської справи та консалтингу.

Тому що ви хочете змінити кар’єру.

Якщо ви зацікавлені в зміні кар’єри, переході на індустрію або зробіть себе товарним співробітником у різних сферах, ступінь MBA може допомогти вам зробити все це. MBA підкреслює ваше бажання вчитися, готовність до напруженої роботи та відданість певній меті. Крім того, досвід MBA змінить мову, яку ви використовуєте в розмові з бізнесменами, і підтвердить, що ви готові до вищої посади або повної зміни. Під час участі в програмі MBA ви матимете можливість вивчити загальний досвід ведення бізнесу та управління, який можна застосувати майже до будь-якої галузі.

Тому що ви хочете взяти на себе роль лідерства.

Не кожен керівник або керівник бізнесу має ступінь МВА. Однак, можливо, буде простіше взяти на себе керівні посади або врахувати, якщо у вас є освіта MBA. Хороша новина полягає в тому, що ви можете розвивати ці риси лідерства, навіть якщо вони не були такими, як ви народилися. Під час участі в програмі MBA ви будете вивчати філософію лідерства, бізнесу та управління, яку можна застосувати майже до будь-якої керівної ролі. Бізнес-школа також може надати вам практичний досвід роботи керівниками навчальних груп, дискусіями в класі та шкільними організаціями

Тому що ти справді зацікавлений у вивченні бізнесу.

Однією з найкращих причин отримати MBA є те, що ви справді зацікавлені у вивченні різноманітних складових бізнесу. Якщо вам подобається тема і ви відчуваєте, що можете збільшити свої знання та знання, здобуття ступеня МВА заради простої освіти - це, мабуть, гідна мета.

Ми обіцяємо вам:

Ми обіцяємо, що наша програма університетського диплому МВА неодмінно змінить ваше життя. Ви не будете такою ж людиною. Ви будете дивитись на світ і своє оточення іншими очима. На роботі люди помітять, що ви різні. Ви опинитесь на шляху успіху, задоволення та створення багатства.

Останнє оновлення Лис 2020

Про навчальний заклад

Swiss School of Management (SSM) is one of the Top 5 Global Management Schools providing the most economical MBA/ BBA courses, with chosen Specializations that fit immaculately with employed professio ... Детальніше

Swiss School of Management (SSM) is one of the Top 5 Global Management Schools providing the most economical MBA/ BBA courses, with chosen Specializations that fit immaculately with employed professionals’ work-life balance to befit them and help grow and learn regardless of their bustling schedules. Згорнути