МВА в області підприємництва

Загальні відомості

Опис програми

МВА в області підприємництва

Ректор Vilnius University

Vilnius University бізнес-школа пишається тим, що стала першою установою в Північній Європі, яка запропонувала MBA в області підприємництва. Програми МВА залучають найкращі та найяскравіші з усього світу, і ми із задоволенням передаємо цей інтегрований освітній досвід в Литву. Vilnius University бізнес-школа була створена для того, щоб стати на передньому краї підприємницької освіти як на місцевому рівні, так і в регіоні. Новий MBA в області підприємництва допоможе нам у подальшому виконанні нашої місії з виховання професіоналів бізнесу, які сприяють економічному розвитку нашої країни.
Артрус Жукаускас, професор
Ректор Vilnius University

Директор бізнес-школи

Нам потрібно розширити визначення того, що є підприємцем, і зупинитися лише на молодих людей, які хочуть створити світовий бізнес. Сьогодні підприємець - це той, хто бачить можливість створити цінність для перетворення Товариства працівників у підприємницьке суспільство. Змінивши орієнтацію на підприємницьку програму, на більш інноваційні моделі та керуючі на виклики моделі, і прийнявши навчальний план, більш обґрунтований на основі проектного навчання, ми сприяємо створенню та розвитку цього Підприємницького суспільства. Нам потрібні підприємці в кожній частині організації, люди, котрі зосереджені на визначенні нових можливостей, створюючи все більшу цінність для себе та суспільства. І це не має значення, якщо ця організація - це підприємницьке підприємство, громадська організація чи НУО. За словами Клауса Шваба, нам потрібно формувати майбутнє, яке працює для всіх нас, поставивши людей спочатку і надаючи їм повноваження. Це MBA в області підприємництва - це програма, що допомагає людям розширювати можливості.
Біруте Мішкінене, кандидат технічних наук
Директор з бізнес-школи Vilnius University

Директор програми

MBA Підприємницька діяльність у Vilnius University бізнес-школі призначена для врахування найсучасніших глобальних тенденцій підприємницької освіти. Це результат багаторічної консультації між Vilnius University бізнес-школою та провідними установами у сфері підприємницької освіти з Німеччини, Нідерландів, Ізраїлю та США. Програма охоплює всі основні напрямки створення підприємства: розвиток, фінанси, маркетинг, комунікації, операції та лідерство. Випускники MBA в галузі підприємництва в Vilnius University бізнес-школі будуть добре оснащені, щоб перетворити свої ідеї в дію та створити цінність для своїх клієнтів, партнерів та суспільства.
Аїсте Патаускес, доцент кафедри
Директор Програми

Однорічна подорож до вашого успіху

  • Підприємницький погляд на досягнення ваших життєвих цілей.
  • Дія навчання, проектні методи навчання з акцентом на особистісний розвиток.
  • Сильна мережа соціальних партнерів.
  • Лекції будуть проводитися за гнучким графіком.
  • Багатонаціональне середовище.
  • Єдина програма МВА з підприємництва в країнах Балтії.

Вимоги до прийому

  • Сильна мотивація та доступність / здатність набути підприємницьку компетентність.
  • Ступінь бакалавра.
  • Принаймні 3 роки досвіду роботи в бізнесі або менеджменті.
  • С1 рівня англійською мовою.

Застосування

Подаючи заявку на Програму МВА в галузі підприємництва, заявник повинен подати копію диплом бакалавра з академічним стенограмом, резюме та супровідним листом англійською мовою. Якщо приймальна комісія вирішить, що заявник підходить до програми, заявник буде запрошений на співбесіду у Vilnius University бізнес-школі.

Студенти / країни ЄС: 8 877 євро

студенти / країни, які не є членами ЄС: 9 750 євро

"Підприємництво - це двигун, що стимулює інновації, виробництво робочих місць та економічне зростання. Тільки шляхом створення середовища, де підприємництво може процвітати, а підприємці можуть спробувати нові ідеї та надати більше можливостей іншим, ми можемо забезпечити, щоб багато питань у світі не залишались без уваги".

Клаус Шваб, професор

Засновник та виконавчий голова Всесвітнього економічного форуму та Фонд соціального підприємництва "Шваб"

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Welcome to Vilnius University – the oldest and largest Lithuanian higher education institution. Since its establishment in the 16th century, Vilnius University, as an integral part of European science ... Детальніше

Welcome to Vilnius University – the oldest and largest Lithuanian higher education institution. Since its establishment in the 16th century, Vilnius University, as an integral part of European science and culture has embodied the concept­ of a classical university and the unity of studies and research. Згорнути