МВА в галузі управління міжнародним бізнесом

Загальні відомості

Опис програми

Навчаюся ступінь магістра в Фінляндії! Основний акцент у цій програмі - допомогти вам розвинути професійні навички, впроваджувати нові ідеї, вирішувати складні бізнес-задачі та вивчати нові можливості для бізнесу. Наша програма призначена для тих, хто після переживання різних аспектів ділового світу хоче перейти до кар'єри та покращити свою компетенцію.

 • Ступінь: магістр ділового адміністрування
 • Тип навчання: Неповний навчальний заклад
 • Довжина: 90 ECTS
 • Річне споживання: 15
 • Період подання заявки: 8 -22 січня 2020 року


Ця програма призначена для студентів, які навчаються заочно. Студенти повинні виконати програму протягом шести семестрів (в середньому 15 ECTS за семестр). Лекції проходитимуть у класі в робочі години в робочий час у міжнародному середовищі разом зі студентами міжнародних партнерів JAMK .

Знаходьте нові можливості

Під час навчання ви отримаєте інструменти для розвитку свого професійного профілю та організації, до якої ви пов'язані. Наша мета полягає в тому, щоб наші випускники мали змогу визнати зміни в бізнес-середовищі, знайти нові можливості для бізнесу та сформулювати правильні стратегії їх захоплення.

Вирішити проблеми та інновації

Під час магістерських програм ви ознайомитесь з проблемами, пов'язаними з інтернаціоналізацією та управління бізнесом на світових ринках. Дослідження в галузі досліджень та розробок збільшать вашу компетентність у творчому та інноваційному вирішенні проблем та прийнятті рішень.

Вартість навчання та стипендія

Вартість навчання в галузі міжнародного управління бізнесом (магістерська програма) становить 9000 євро / навчальний рік. У перший навчальний рік стипендія покриває 50% від вартості навчання в JAMK . У наступні навчальні роки стипендія покриває 50% від плати за навчання, якщо студент отримує щонайменше 30 кредитів за навчальний рік.

Структура програми

Програма 90 ECTS складається з наступних модулів: Глобальне управління бізнесом, Дослідження та розробки, Факультативи та Магістерська робота. Глобальне управління бізнесом | 35 ECTS . Світовий модуль управління бізнесом спрямований на розвиток компетентності учнів для того, щоб визнати можливості від змін в глобальному середовищі та формулювання правильних стратегій для їх захоплення. Стратегії зростання, стратегії вступу на ринок, лідерство, культуру та роль кластерів з учасниками ринку та інституційних середовищ при розробці відповідних стратегій розглядаються в даному модулі на наступних курсах.

 • Фінансовий аналіз та економічні комунікації
 • Глобальні стратегії зростання
 • Глобальне лідерство та культура
 • Глобальний маркетинг та продаж
 • Управління новими підприємствами для глобального зростання
 • Мікроекономіка конкурентоспроможності
 • Стратегічний менеджмент

Дослідження та розробки | 15 ECTS Модуль досліджень та розвитку складає 15 ECTS. Вона спрямована на розвиток компетентності учнів протягом усіх досліджень, зокрема, для проведення окремих досліджень. Під час підготовки до магістерської роботи студенти навчаються виявляти проблеми дослідження та використовувати різні методи дослідження для їх вирішення. Цей модуль містить наступні курси.

 • Професійний розвиток
 • Методи дослідження в управлінні бізнесом
 • Якісні або кількісні методи дослідження

Факультативні | 10 ECTS Студенти повинні вибрати два факультативні курси навчання (всього 10 ECTS). Можливі альтернативи включають наступні курси. Студенти також можуть вибрати факультативні програми з інших магістерських програм або брати участь у програмах JAMK Study Abroad, таких як Grand study tour, Кіпр, Велика навчальна поїздка, Гонконг або JAMK лідерства JAMK у Силіконовій долині, США.

 • Бренд-менеджмент
 • Фінансування нових підприємств на світових ринках
 • Управління проектом
 • Стратегічне управління персоналом
 • Стратегічний управлінський облік

Дисертація | 30 ECTS Дисертація - це проект дослідження або розробки, призначений для службового життя. Він підкреслює практичне застосування та підтримує розвиток кар'єри студента. Дисертацію засновано на виробництві інноваційних знань, яка використовується для поєднання документально підтвердженої експериментальної інформації, отриманої в процесі розробки та наукового підходу. Дисертація може являти собою проект, дослідження або завдання розвитку. Магістерська дисертація є основним свідченням того, що студенти демонструють компетенції, які вони розвивають протягом навчання. Студенти заохочуються висувати ідеї дисертації на ранніх стадіях навчання та керуватись регулярними семінарами магістерської роботи до їх досягнення.

Корпоративна кар'єра

Цілі, структура, зміст і доставка програми MIB повністю узгоджуються з метою підвищення рівня зайнятості випускників. Більше того, вимога щонайменше трьох років відповідного досвіду роботи після закінчення ступеня бакалавра призначена для того, щоб студенти зрозуміли свої концептуальні знання та змогли цілісно поєднувати його з професійними сферами. Успіх, досягнутий JAMK на арені зайнятості, обумовлений сильними концептуальними знаннями, діловими навичками, навичками підприємництва, орієнтацією на клієнта, незалежними робочими здібностями, постійними навичками навчання, навичками отримання інформації, навичками вирішення проблем, навичками спілкування та технічними навичками в області ІТ.

Фінляндія: безпечна країна

Один з наших іноземних студентів був дуже здивований, повернувши її втрачений гаманець. Це може статися в Фінляндії! Кажуть, що фіни дуже чесні. Jyväskylä: місто студентів Усі чотири особи, які ви передаєте в Jyväskylä, є студентом. Місто дуже динамічне. Погляньте на спортивні та культурні заходи, не кажучи вже про ресторани та кафе.

Останнє оновлення Жов 2019

Про навчальний заклад

There is demand for JAMK graduates: they have know-how, the right kind of attitude and pride for their professional skills. Being a professional offers you more choices in life and career. The facilit ... Детальніше

There is demand for JAMK graduates: they have know-how, the right kind of attitude and pride for their professional skills. Being a professional offers you more choices in life and career. The facilities at JAMK combine a relaxed atmosphere with high technology. Our international students report that the teaching is excellent and our staff are very supportive. Our graduates have the knowledge and skills to succeed in the global working environment. Згорнути