IFA Paris бакалавр сертифікований FEDE (Європейська федерація освіти)

 • Тривалість: 15-місячна програма англійською мовою
 • Кампуси: Париж, Шанхай, Стамбул
 • Формат *: Париж або Стамбул / Париж або Шанхай / Париж / Бангкок
 • Наступний вступ: вересень 2019
 • Кредити ECTS: 120
 • Плата за подання заявки: 150 євро
 • Плата за навчання: € 15,800
 • Обмежений: 25 учнів у класі


* доступність формату (форм) може змінюватися від одного року до іншого


Вступ

Ви завжди замислювалися про те, як це було б працювати для індустрії, яка перебуває у вічному русі та на передньому плані маркетингових та технічних інновацій , але також відома тим, що підтримує традиційні ноу-хау та сильне почуття спадщини?

Ви хотіли б стати частиною прекрасної професійної авантюри і допомогти вирішити проблеми, які сектор розкоші буде стикатися в майбутньому? Ви прагнете з'ясувати, як розкішні бренди можуть як і раніше звертатися до традиційних зрілих ринків, одночасно використовуючи можливості, що надаються ринками, що розвиваються, і приходу молодших поколінь споживачів?

Для того, щоб вирішити ці проблеми, сьогоднішні фахівці з предметів розкоші повинні мати можливість:

 • розшифрувати складні споживчі дані і
 • розвивати спроможність передбачати зростання інтернет-роздрібних та соціальних медіа в той же час
 • адаптація до мінливих споживчих звичок і зростання емпіричної розкоші та персоналізації.

У IFA Paris ми спираємося на наш досвід у сфері індустрії моди та розкоші, на наші міцні зв'язки з лідерами сучасності в світі розкоші, а наш перший досвід досвіду західних та східних ринків створює курс, який допоможе вам зрозуміти це все більше складний сектор і перетворити вас на професію з предметів розкоші: MBA в галузі управління брендом.


Глобальний охоплення IFA Paris

МВА в управлінні брендом "Люкс" розроблено, щоб скористатися унікальним розташуванням трьох кампусів IFA Paris , в умовах злиття східних і західних впливів та культур, оскільки студенти цієї програми можуть вибрати між трьома глобальними містами, кожен з яких має інший ступінь зрілості ринку розкоші (наявність трас може змінюватися від року до іншого):

Паризька доріжка: студенти проводять 4 терміни навчання у Парижі, батьківщині розкоші та однієї з традиційних столиць розкоші світу.

Шанхайська доріжка (2 терміни в Шанхаї та 2 терміни в Парижі): Крім Парижу та його міцної розкоші, студенти відкриють для себе країну, яка стане найбільшим у світі на ринку предметів розробок до 2020 року, а також місто, смаки та знання мають такий рівень складності, що деякі аналітики вважають, що вони досягли рівня зрілості, швидше, ніж очікувалося.

Студенти, які обирають Шанхайську доріжку, також можуть скористатися нашим партнерством з ключовим гравцем в азіатському секторі вищої освіти класу люкс, центром Luxellence та відвідувати свій Bangkok campus на 1 термін (відповідно до умов у Парижі та Шанхаї). У Бангкоку студенти вивчать процвітаючу модну роздрібну панораму в місті, де найпрекрасніші бренди постійно збільшують свою присутність.

Стамбульська доріжка (2 терміни в Стамбулі та 2 терміни в Парижі): студенти, які обирають цей трек, проаналізують, як зміни в демографічних тенденціях та тенденціях життя змінюють один із самих здорових та стійких темпів розвитку галузі в Європі, і стамбульський статус визначає важливі ворота до зростаючі ринки Близького Сходу.


Наша філософія викладання

У IFA Paris , студенти також можуть скористатися інноваційними методами навчання та постійно розвивається освітньою моделлю, заснованою на трьох основних принципах:

 • Відкриття: Студенти занурюються в семінарське середовище, дозволяючи їм отримати інтенсивну і практичну підготовку на основі модулів, які аналізують макро- та мікро тенденції в глибині.
 • Експерименти: Під час подорожі між різними кампусами IFA Paris (Париж, Стамбул, Бангкок і Шанхай) наші студенти безпосередньо переживають внутрішні характеристики нових і розвинених ринків завдяки педагогіці IFA Paris , що навчається.
 • Самоствердження: Під час проведення дослідницького проекту наприкінці дослідження, дисертації Capstone, студентам пропонується розробити унікальну і новаторську перспективу на виклик свого вибору, з яким стикається індустрія розкоші та розширювати свої навички вирішення проблем.


Структура курсу

Модулі, які викладаються в нашій програмі, дозволять вам, як професіоналу, освоїти різні аспекти бізнесу розкоші, від брендингу, дистрибуції та роздрібних стратегій до фінансового менеджменту та бізнес-планування. Семінари з розкішного способу життя також надають учасникам унікальне уявлення про конкретні сектори індустрії розкоші, такі як розкішний годинник, косметика та парфумерія, Haute Couture або навіть енологія та гастрономія.

Ви розробите широкий погляд на цю галузь, ознайомтеся з унікальними секретами розкішних торгів та підданими технологіям використання професіоналів з розкоші, щоб створити довіру та авторитет для брендів, наприклад, оповідання про розповіді та креативне стратегічне мислення.

Нарешті, від початку до закінчення навчання, і незалежно від їх розташування, ви будете мати вигоду як студент IFA Paris за підтримки унікального відділу, який називається «Центр кар'єри та випускників». Використовуючи сильне співробітництво з такими групами, як LVMH, Richemont або Kering, а також спираючись на спільноту випускників, що складається з осіб, що походять з більш ніж 50 різних країн, Центр кар'єри та випускників дозволить Вам розвивати сильну професійну мережу, надаючи Вам доступ до професійної торгівлі - показує і експертів галузі за допомогою регулярних подій, таких як на кампусі гостьових переговорів і конференцій. Ключовим словом тут є синергія, за якою IFA Paris , його студенти та випускники мають бути головними дійовими особами у переробці панорами індустрії розкоші.

Наші курси MBA складені з урахуванням рамок ECTS, як це передбачено Болонською конвенцією. Після закінчення навчання учасники збиратимуть загальну суму 120 ECTS, яку вони зможуть передати, якщо вони хочуть продовжити навчання. Курс також акредитований IDEL / IDEART і сертифікований як "Міжнародний майстер".


Вхід

Вимоги до прийому:

 • Бажано 2 роки професійного досвіду (Стажування враховується)
 • Випускник бакалавра або значний професійний досвід у суміжних областях
 • IELTS 6.5 або TOEFL IBT 79 (або еквівалентність) або підтвердження навчання англійською мовою, для немовлят англійської мови
 • Інтерв'ю (на кампусі або на Skype)
 • Онлайн тест

Документи для надання:

 • Заповніть онлайн-заявку
 • Останній стенограма
 • Копія диплом бакалавра або еквівалентність
 • Мотиваційний лист
 • Резюме / резюме
 • Паспорт фотографії
 • Копія паспорта

Всі заяви будуть розглянуті директором програми та академічним директором аспірантури. Якщо заявники вважаються невідповідними мінімальним вимогам до вступу в академічну освіту, їм буде запропоновано зареєструватися на семінарі з фундації, що проводиться до дати початку їхньої програми МВА.


Структура курсу

Наш курс "Розкішний бренд" охоплює широкий діапазон модулів, об'єднаних у п'ять основних груп модулів:

 • Маркетинг та управління: ця група охоплює ряд модулів, які будуть послідовно плануються на основі структури маркетингового плану. Загальна кількість знань, набутих учнями, підготує їх до:
  • Аналіз складних маркетингових завдань на основі практичних досліджень
  • Виділяти ресурси стратегічно для досягнення заздалегідь визначених цілей
  • Ремісничі брендові ДНК дозволяють досягти стійкої конкурентної переваги
 • Проблеми бізнесу: вміння слухати та інтерпретувати сигнали ринку є ключовим компонентом сьогоднішніх менеджерів. Її потрібно постійно обробляти. У межах цієї групи модулів студенти будуть відкривати для себе індивідуальні особливості індустрії розкоші з економічної та фінансової точки зору.
 • Розповсюдження та роздрібна торгівля. За останні 30 років стратегії розподілу найвідоміших торгових марок та конгломератів пройшли через різкі зміни. Посилення контролю над каналами розподілу, створення торговельних середовищ, які розповідають історії, посилення використання Інтернету - це лише декілька тем, які будуть розглянуті в модулях, що відносяться до групи "Розподіл та роздрібна торгівля"
 • Розкішне середовище: концепція раритету традиційно була пов'язана з ідеєю розкоші. Однак, хоча рідкість все ще є важливим чинником визначення вартості розкоші, такі терміни, як "ексклюзивність" або "простір", в даний час сильно звучають в думках клієнтів як альтернативні дескриптори. У цій групі модулів студенти вивчатимуть історичну еволюцію індустрії розкоші та вивчать макроекономічні тенденції, які структурують різні міжнародні ринки.
 • Розкішний стиль життя: серія семінарів, що складена в групах модулів "Luxury Lifestyle", дозволить нашим студентам відчувати різноманітні галузі та надавати їм більш конкретні уявлення про кожну з них. Такі теми, як Haute Couture, ювелірні вироби, розкішні годинники ... і т.д. будуть охоплені фахівцями секторів, які будуть керувати студентами через їх процес відкриття.


Майстер фундації буде навчатися протягом 2 повних тижнів (75 годин) і включатиме наступні модулі:

 • Принципи маркетингу - 15 годин
 • Кількісні підходи до дослідження - 15 годин
 • Принципи бухгалтерського обліку - 15 годин
 • Методика роботи - 15 годин
 • Управління проектами - 15 годин


Для отримання додаткової інформації та завантаження брошури про програму, будь ласка, відвідайте https://www.ifaparis.com/courses/postgraduate/mba-luxury-brand-management

Доступні навчальні програми:
 • англійська

Переглянути 2 інших курсів в IFA Paris »

Останнє оновлення Січень 10, 2019
Цей курс Кампус засновані
Start Date
Duration
15 Місяця
Денне навчання
Price
15,800 EUR
Вартість заявки 150 євро
За розташуванням
За датою
Кінець терміну надання заяв
Start Date
Вер 2019
Кінець терміну надання заяв
Start Date
Вер 2019
Кінець терміну надання заяв
Location
Кінець терміну надання заяв
End Date

Вер 2019

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date
Location
Кінець терміну надання заяв
End Date

IFA Paris MBA Students Share Their Experience Studying on our Shanghai Campus

Quick Fire Questions - IFA Paris MBA Students in Shanghai: Chinese Food & Language, etc.

7 Questions with Merryhan Kotb - IFA Paris MBA Lecturer in Shanghai