МВА в галузі управління брендом в любові

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Ця інноваційна програма МВА відповідає зростаючому попиту на кваліфікованих менеджерів з глибоким розумінням стратегій та інструментів управління розкішним брендом.

Програма спирається на успіх маркетингу брендів Luxury Luxury MBA і продовжує надавати видатну платформу для вивчення еволюції світового ринку розкоші.

Програма управління розкішними брендами МВА розроблена для озброєння кандидатів, які мають відповідний управлінський досвід, з передовими знаннями та навичками для переходу на наступний рівень своєї кар'єри.

Дизайн програми допоможе студентам отримати глибоке розуміння складності управління в контексті розкішних організацій, особливо коли ринки розкоші продовжують ставати більш конкурентоспроможними і багатовимірними, а розкішні споживачі стають більш поляризованими.

У програмі існує сильний акцент на зборі та аналізі даних для підтримки комплексного прийняття рішень. Студенти будуть розвивати аналітичні навички, необхідні для вивчення широкого кола питань, що впливають на розкішний сектор і здатність будувати творчі рішення. Активне експериментальне навчання дозволить студентам розвивати стратегічне мислення, лідерство, міжособистісні та групові навички та більш глибокий підприємницький світогляд. Можливості вирішення проблем також будуть розвиватися за допомогою тематичних досліджень, бізнес-ігор і живих проектів, створених у партнерстві з провідними розкішними організаціями.

Розкішні бренди продовжуватимуть досягати успіху завдяки ключовим елементам автентичності, ексклюзивності та майстерності, але сьогодні вони повинні бути збалансованими з 24/7 доступом і безпосередністю і відображати досягнення в цифрових технологіях і зростаючу потужність споживача. Менеджмент розкоші брендів MBA вивчає, як люксові бренди повинні знайти інноваційні способи вирішення класичного компромісу між рідкістю та глобальною експансією.

Основні модулі

Розкішні перспективи та практика

Розроблений для критичної оцінки складності концепції розкоші та еволюції глобального сектора розкоші. Студенти будуть аналізувати, як сприйняття цінності розкоші розвивається в різних контекстах продукту / ринку і досліджуватиме, як характеристики індивідуальних споживачів, соціальна динаміка і фактори, пов'язані з брендом, впливають на рішення про придбання розкішних товарів і послуг.

Фінанси та управління багатством

Розвиває критичну обізнаність про управління сучасним багатством та спирається на попередній вплив студентів на принципи та методи управління фінансами. Модуль буде зосереджений на всіх трьох основних аспектах управління багатством, які будуть: створення багатства, збереження багатства та передача багатства.

Розкішна дистрибуція та роздрібна торгівля

Забезпечує критичний аналіз тенденцій управління та розробок у сфері роздрібної торгівлі та дистрибуції предметів розкоші та послуг. Розміри досвіду роздрібної торгівлі розглядаються - з особливим акцентом на створення диференційованої переваги через створення зображення магазину та обслуговування клієнтів.

Стратегія Лідерство та соціальна відповідальність

Дозволяє студентам критично аналізувати ролі, які відіграють менеджери у формулюванні, впровадженні та оцінюванні стратегії в організаціях сектора розкоші. Студентам пропонується обміркувати важливість лідерства у розробці, захисті та використанні стратегічних можливостей в організаціях. Модуль розроблений, щоб допомогти студентам взяти на себе значну провідну роль у майбутній кар'єрі в секторі розкоші.

Стратегічний бренд-менеджмент

Досліджує природу та роль продукту з точки зору постачання бренду та досвіду в різних секторах розкоші. Вона підкреслює важливість ефективного бренд-менеджменту в секторі товарів розкоші та послуг через детальний розгляд відповідної літератури, що підтримується контекстними прикладами.

Правові аспекти управління брендами

Орієнтується і контекстуалізує ніші аспекти права, щоб бути доступними для тих, хто не має попереднього правового вивчення закону або регулювання інтелектуальної власності. Вона забезпечує основу для критичного, аналітичного та юридично творчого мислення, досліджуючи правові питання, пов'язані з торговельними марками, доменними іменами, пропусками, правами на дизайн, патентними правами, авторськими правами та питаннями, що стосуються стандартів реклами.

Дослідницький проект: Дизайн та методи

Знайомить студентів з дослідницькими підходами та навичками управління часом, необхідними для їх дослідницького проекту. Модуль забезпечує суттєві знання з проектування досліджень у ключових областях і приймає критичну перспективу у порівнянні та контрастуванні альтернативних моделей досліджень.

Дисертація

Останнім елементом програми є дисертація, яка надає вам можливість розробити і провести частину оригінальних досліджень у вибірковій сфері маркетингу брендів розкоші. У рамках дослідження студенти мають можливість застосовувати теорії, концепції, теорії та рамки, введені в модулях, які раніше навчалися. Дисертація може приймати одну з трьох форм: прикладний дослідницький проект, проект розслідування або проект бізнес-консультацій.

Викладання та навчання

Студенти, які вивчають MBA Luxury Brand Management, будуть частиною невеликого і цілеспрямованого класу, поєднання місцевих та міжнародних студентів, які обмінюються досвідом управління та отримують вигоду від викладання професорів світового класу, з науковим та професійним досвідом, а також тісними зв'язками з промисловістю.

Різноманітність та досвід, які кожний індивід приносить до класу, є однією з головних GCU London MBA в GCU London . Програма покликана сприяти неформальній підтримці та мережам обміну знаннями, допомагаючи їм стати ефективними, незалежними учнями на все життя. Міжнародні вчені з Франції, Іспанії, Італії, Тайваню, Китаю та США відвідали GCU London щоб отримати уявлення про наше навчання.

Оцінка

У програмі використовується кілька методів оцінювання, які змінюються між модулями, включаючи групову роботу, тематичні дослідження, письмові курсові роботи, групові презентації, проекти та науково-дослідну дисертацію.

Можливості випускників

Попередні випускники МВА продовжували будувати сильні кар'єри в глобально визнаних організаціях. Наші міжнародні випускники продовжують працювати у своїх країнах в Європі, Індії, Пакистані, Нігерії, Канаді, Мексиці, Індонезії та Китаї.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

GCU London is a professional postgraduate university campus of Glasgow Caledonian University (GCU), located in an ultra-modern environment in the heart of London. Situated in Spitalfields, one of Lond ... Детальніше

GCU London is a professional postgraduate university campus of Glasgow Caledonian University (GCU), located in an ultra-modern environment in the heart of London. Situated in Spitalfields, one of London’s most attractive locations, GCU London is in proximity to the capitals globally recognised financial and fashion industries. The campus offers a range of MBA and courses, high quality teaching and links with international businesses. GCU London provides students with an enriching and diverse learning experience underpinned by a vibrant international, intellectual and cultural life. We attract students from over 56 countries, from a range of backgrounds from all corners of the world. Згорнути