МВА авіаційного менеджменту

Загальні відомості

Опис програми

Займаючись авіаційним МВА, це неймовірний спосіб відкрити нові можливості для управління аеропортом та управління роботою повітряних шляхів у світі. За допомогою цієї спеціалізації ви можете отримати базу знань, яка стосується проблем та проблем, з якими стикається світ польоту.

Курсова робота розроблена для надання експертизи, яку лідери авіації повинні залишати конкурентоспроможними у цій галузі. Будучи студентом програми, ви проведете поглиблені дослідження проблем та фінансових процесів, які є унікальними для галузі авіаперевезень. Навчальна програма допоможе вам розробити різноманітний набір навичок і методів, що допоможе вам налагодити експертизу як в повсякденній роботі з управління аеропортами, так і в стратегії високого рівня. Ви також берете участь у детальному обговоренні питань безпеки, авіаційної безпеки та досягнень у технології керування трафіком.

Курсова робота також побудована, щоб допомогти вам підготуватися до іспиту Сертифікованого члена Американської асоціації керуючих аеропортів (AAAE). Позначення AAAE вважається однією з найпрестижніших відзнак у галузі авіації, що робить цю програму неймовірним запуском для подальшого професійного розвитку.

Ця спеціалізація підготує вас до роботи на керівних посадах середнього і верхнього рівня з:

 • Аеропорти
 • Авіакомпанії
 • Оператори з фіксованою базою
 • Державні установи
 • Консалтингові фірми

Для завершення онлайн-авіаційної МВА (крім основної навчальної програми) необхідні наступні курси:

 • MBA 671 - Операції авіаційної організації
 • MBA 675 - аеропортові операції
 • MBA 678 - Спеціальні теми в галузі авіаційного менеджменту

Інтернет-Менеджмент Lynn - це добре шанована програма, що оцінюється в рейтингу 10 кращих у регіоні South Florida Business Journal, національно визнана новинами США та Світовим звітом, і вважається однією з найкращих онлайн-програм МВА у Флориді. Дізнайтеся з авторитетного, уважного факультету з реальним досвідом роботи в діловому, спільному, зручному та гнучкому онлайн-форматі.

Виберіть одну з дев'яти спеціалізацій, задовольняючи вашу заклик у постійно мінливому, завжди персоналізованому ринку. Коли ви отримуєте навички керівництва, ви повинні займати позиції на рівні керівництва, ви почнете дискусію у невеликому віртуальному класі, в середньому 10-15 студентів, спираючись на особистий та професійний досвід.

Мало того, що Lynn Online MBA пропонує Вам гнучкість в навчанні в Інтернеті, не маючи необхідності пересуватися або ввійти в певний час доби, ми даємо вам право розпочати та закінчити аспірантуру всього за один рік, допомагаючи вам залишатись актуальні та свіжі у вашому поточному або новому полі. Працюйте повний робочий день, коли ви встановите себе як лідера бізнесу з просунутим, авторитетним ступенем за програмою, акредитованою Міжнародною асамблеєю з колегіальної бізнес-освіти (IACBE).

Почніть роботу сьогодні, подавши заявку на нашу онлайн-програму MBA без GMAT або GRE іспит, необхідний для вступу. У Lynn ми цінуємо роботу та життєвий досвід і віримо, що ми захоплюємо керованих, високоінтелектуальних учнів без цього перешкоди, щоб діяти в своїй кар'єрі.

Тепер більше, ніж будь-коли, фінансові турботи відіграють певну роль у вирішенні проблеми вищого ступеня. Ми пропонуємо конкурентноспроможну онлайн-програму МВА з прискореними темпами, яка дасть вам курси, які потрібно зробити, щоб ви хотіли у вашій кар'єрі.

Курси MBA Foundation

 • Випускний семінар з орієнтації
 • Лідерство та управління організаціями
 • Управління маркетингом у світовій економіці
 • Управлінський облік
 • Фінансовий менеджмент
 • Управління операціями
 • Семінар з стратегічного менеджменту

Причини, що мають наслідувати один рік MBA

Деякі школи, такі як Lynn University , застосовують такий же принцип і застосовують його до своїх онлайн-пропозицій. Є кілька причин, чому однорічна онлайн-MBA представляє неймовірно зручний спосіб заробити професійні облікові дані, як і раніше, невід'ємною частиною кар'єрного зростання в багатьох галузях.

Гнучкість

Однорічна онлайн-програма MBA дозволяє проводити вищу освіту з комфорту вашого власного будинку та за розкладом, який підходить вам.

Прискорений темп

Оскільки програма може бути завершена через один рік, це означає ще менше часу, перш ніж почати насолоджуватися перевагами нового облікового запису та вивчення нових можливостей кар'єри.

Працюйте повний робочий день

Без необхідності переїхати до кампусу або відвідувати заняття в запланований час студенти можуть створювати графік, який дозволяє їм облічувати як своє особисте, так і професійне життя, зберігаючи свою поточну роботу.

Економія навчання

Незважаючи на те, що Інтернет-освіта іноді є більш доступною альтернативою для навчальних закладів, студенти, які переслідують один рік навчання в Інтернеті, можуть отримати додаткові зниження рівня навчання за традиційними програмами.

Lynn University Online MBA

Lynn University є однією зі шкіл авангарду цієї нової структури, пропонуючи однорічний онлайн-програму МВА, яка може бути завершена повністю за межами університету за доступною ціною навчання.

Останнє оновлення Кві 2018

Про навчальний заклад

Lynn University’s small size and fearless people let us do things the big schools only wish they could. Experience boundless classrooms with iPad-powered learning. Connect with potential employers as ... Детальніше

Lynn University’s small size and fearless people let us do things the big schools only wish they could. Experience boundless classrooms with iPad-powered learning. Connect with potential employers as early as your first semester. Gain a global mindset with peers from around the world. Graduate at warp speed with accelerated degree programs. Згорнути