Глобальний навчальний центр (GLC), який є частиною групи Iqra, присутній і має досвід роботи в ОАЕ протягом майже чотирьох десятиліть, є одним з найстаріших гравців на ринку, що пропонує рішення вищої освіти для студентів не тільки в ОАЕ, де знаходиться штаб-квартира, але й учні з усього світу через онлайн-програми.

У нас є дуже економічні та економія часу варіанти для перспективних студентів у партнерстві з світовим класом, високо оцінені і акредитовані університети з Великобританії, США та інших частинах світу.

З нашим багаторічним досвідом у вищій освіті ми спеціалізувалися на розробці / пропонуванні програм і рішень, які могли б бути для дипломів середньої школи або еквівалент, бакалаврів, магістрів або докторських програм для наших перспектив і студентів, які відповідають їх цілям з точки зору визнання ступеня, часу

Будь ласка, зв'яжіться з нами для подальших запитів або питань

МВА (ATHE Рівень 7 МВА Поповнення з Університету Глостершира)

Незалежно від того, чи маєте ви багаторічний досвід роботи на посаді керівника або фахівця, який прагне перейти на керівну посаду, цей курс розроблений таким чином, щоб відповідати вашому складному робочому графіку, щоб допомогти вам досягти МВА, яка допоможе вам перейти до наступного етапу Вашу кар'єру.

GLC працює безпосередньо з Університетом Глостершира, щоб запропонувати їм поповнення МВА заявникам, які пройшли кваліфікацію ATHE Level 7 через нас. Якість (необов'язкових) семінарів, що проводяться на АТЕ, а також доповнення до МВА - основа взаємовідносин між GLC, ATHE та Gloucestershire.

Розширений диплом ATHE 7-го рівня з менеджменту (120 кредитів)

Кваліфікація охоплює основні сфери управління, такі як фінанси, HR, маркетинг і особистісний розвиток, і готує учасників до цілого ряду кар'єрів. Вона також забезпечує вступ до МВА поповнення в ряді університетів у Великобританії та за кордоном. Кваліфікація зазвичай займає 9 місяців повного робочого часу для досягнення і багато хто вважає флагманським продуктом ATHE.

Ви дізнаєтеся….

  • Стратегічне планування
  • Фінанси для стратегічних менеджерів
  • Дослідження для стратегічного розвитку
  • Організаційна поведінка
  • Особисте розвиток для лідерства та стратегічного управління

MBA Top-Up з Університету Глостершира (60 кредитів)

Поповнення MBA може бути завершене за 6 місяців і для завершення програми ви повинні пройти три обов'язкових модуля:

  • Дисертація
  • Бізнес-кейс
  • Проект розвитку бізнесу

Студенти, які закінчили розширений диплом ATHE 7-го рівня за допомогою GLC, отримають безпосередній внесок до програми MBA Top-up без будь-яких додаткових витрат або необхідної документації.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Переглянути 1 інших курсів в GLC University »

Останнє оновлення Червень 3, 2019
Цей курс Кампус засновані
Start Date
Вер 2019
Duration
15 Місяця
Заочне навчання
Денне навчання
За розташуванням
За датою
Start Date
Вер 2019
Кінець терміну надання заяв

Вер 2019

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date