МВА Global Banking & Finance призначена для фахівців, які прагнуть до кар'єри в глобальному банківському та фінансовому секторі. Це допоможе вам управлінських і технічних навичок, а також розробити вас в цілому добре обізнаного професіонала, здатного виконувати у верхній частині міжнародної банківської та фінансової галузі.

Ви бачите загальну картину, коли мова йде про фінансування? Корпоративні фінанси вимагає глибокого розуміння фінансових методів і методів - від оцінки вартості активів до забезпечення розуміння важливих рішень з розвитку бізнесу. Основна мета MBA Global Banking and Finance полягає в тому, щоб розробити висококваліфікованих та здатних керівників для швидкого переходу до ключових позицій у секторі фінансових послуг.

Стратегії фінансових систем та фінансових послуг фірми беруть участь у фундаментальному, далекосяжному процесі перебудови та змін. Стратегічний пріоритет банків та інших фінансових інститутів відсунув від зростання та розмірів лише до більшого упорення на прибутковість, продуктивність та створення вартості акціонерів. Зростаюча економічна важливість фінансових секторів також знову підкреслила, що банкіри, менеджери фондів, багатонаціональні компанії, фірми з цінними паперами, регулятори та фінансові консультанти повинні мати чітке розуміння теорії та практики банківського та фінансового секторів.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Переглянути 8 інших курсів в Lincoln University Of Business & Management »

Цей курс Комбіновано: онлайн і кампус
Start Date
Відкритий конкурс
Duration
14 - 16 Місяця
Заочне навчання
Денне навчання
Price
39,200 AED
За розташуванням
За датою
Start Date
Відкритий конкурс
Кінець терміну надання заяв

Відкритий конкурс

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date