Майстер ділового адміністрування - магістра в галузі управління проектами та управління операціями призначена, щоб надати вам практичні навички та теоретичні концепції вам потрібно вести складні проекти. Завдяки реальним прикладам дослідження, ця ступінь управління проектом представляє методи та інструменти для управління довгостроковими та короткостроковими проектами, успішно та економічно ефективно.

Розширення основних курсів управління проектами - це концентрації, які надають вам спеціальну спеціалізацію, яка дає змогу поглиблювати свої знання у вашій галузі. Подальше надасть вам ретельне обгрунтування теорії та застосування різних концепцій, які ляжуть в основу управління операціями (OM). Майстер ділового адміністрування - основна програма управління проектами та операціями є унікальною програмою, розробленою на основі знань пов'язані з управлінням якістю, що охоплює напрям проекти, інструменти та методи роботи та підвищення якості.

Лівий вплив на управління проектами та операціями зміцнює слабкі сторони, які існують в управлінській та операційній системі організації. Навички та знання в управлінні проектами та операціями допомагають сформулювати контрзаходи, необхідні для усунення слабкості в рамках будь-якої організації.

Ця програма розроблена для підготовки кваліфікованих консультантів з якості, аналітиків, менеджерів продуктів або послуг, керівників проектів, бізнес-розробників або операцій, інформаційних технологій та менеджерів ланцюгів постачання на ринку праці. У програмі GBS ця програма ще більше посилюється завдяки співпраці з Університетом бізнесу та управління Лінкольна, в якій суміш науковців та промислових експертів буде інтегрована в процес навчання та навчання. Залучення Експертів із якісної експлуатації з відповідної галузі до розробки навчальних матеріалів та в процесі навчання, буде сприяти подальшому посиленню даної сфери навчання, особливо на нинішній вищій освітній арені, яка готує випускників до компетенцій, очікуваних роботодавцями.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Переглянути 8 інших курсів в Lincoln University Of Business & Management »

Цей курс Комбіновано: онлайн і кампус
Start Date
Відкритий конкурс
Duration
14 - 16 Місяця
Заочне навчання
Денне навчання
Price
39,200 AED
За розташуванням
За датою
Start Date
Відкритий конкурс
Кінець терміну надання заяв

Відкритий конкурс

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date