Лафборо МВА

Загальні відомості

Опис програми

В якості одного з Топ-10 бізнес-шкіл у Великобританії і один з верхньої 1% бізнес-шкіл в світі провести AACSB, EQUIS та акредитації AMBA, у нас є 40 річний досвід розробки інноваційних менеджерів і успішних бізнес-лідерів шукали після провідними роботодавцями.

Надихаючі переможців: надихаючі лідери

Якщо ви хочете бути елітою виконавець у бізнесі, прискорити свою кар'єру і дізнатися, як підвищити продуктивність бізнесу, Лафборо МВА на міжнародному шанованих і допоможе вам у досягненні ваших кар'єрних амбіцій.

Навчання низкою міжнародних когорти досвідчених менеджерів, ви будете ділити нові перспективи для аналогічних проблем і побудувати довгострокові ділові мережі.

Будучи переможцем розум-безліч. Мова йде про бачачи можливості в виклики, а потім з навичками, щоб використовувати їх - від експорту на нові ринки, щоб отримати максимальну віддачу від вашої команди, ми оснащуємо вам керувати складними проблемами і привести рішучі інноваційні зміни отримати вигоду з можливостей через розумніші способів Робоча.

Швидкий шлях

З водозаборах кожного жовтня, ми пропонуємо три способи навчання:

  • Денне більше 1 року, для максимального кар'єрного-прискорення
  • Повний робочий день протягом 2-х років з 45-52 тижні стажування, за можливість максимізувати практичний вплив з роботодавцями та будувати свої перспективи роботи в Великобританії
  • Або ж ви можете вивчати неповний робочий день протягом 2-3 років, призначений для роботи професіоналів, як правило, базується у Великобританії

Варіанти вивчення

Ми пропонуємо три способи навчання: повний робочий день протягом 1 року; повний робочий день протягом 2-х років з стажування; або неповний робочий день протягом 2-3 років. Всі студенти MBA вивчають одні й ті ж модулі викладаються.

Критерії входження

Лафборо МВА спрямована на досвідчених професіоналів, які шукають або просувати свою кар'єру і домогтися реальних змін до організацій в яких вони працюють або ведуть свої власні успішні підприємства.

Успішні кандидати повинні мати або ступінь бакалавра з Великобританії або розпізнаний закордонного університету, членство затвердженої Королівського інституту або диплом в дослідженнях менеджменту.

Дивіться наш повний список міжнародної кваліфікації еквівалентностей для всіх країн. Ступеня повинні бути отримані з університету чи інституту, визнаного університету Лафборо. Будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб уточнити, якщо це необхідно.

Ми вважаємо, що ваш досвід додає значення в класі. Ось чому ми виключно шукає кандидатів з:

  • По крайней мере, 3 роки професійного досвіду
  • Значні досягнення і потенціал лідерства
  • Академічні здібності
  • GMAT не потрібно

Вимога ступеня або аналогічна кваліфікація іноді звільняються ті, хто володіє значно більш високі рівні досвіду і досягнень - в цьому випадку зазвичай потрібно інтерв'ю та тестування.

МВА вимоги англійської мови

  • Вимога про Університету мінімального IELTS результаті 6,5 загальний середній щонайменше з 6,0 в кожному компоненті (аудіювання, читання, письмо, говоріння).
  • Заявники, не маючи необхідних результаті IELTS може бути умовне пропозицію, так що вони забезпечують стандартним вимогам IELTS університету як вище.
Останнє оновлення Жов 2017

Про навчальний заклад

Supercharge your career at an internationally accredited Top-10 UK business school just 90 mins from London and surrounded by beautiful English countryside. Loughborough is a fantastic place to study. ... Детальніше

Supercharge your career at an internationally accredited Top-10 UK business school just 90 mins from London and surrounded by beautiful English countryside. Loughborough is a fantastic place to study. Our attractive single-site campus provides an environment that is stimulating and supportive, offering first-rate facilities for both students and staff. There is a real pride in the University that touches everyone associated with it. Згорнути